Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:36

Ounz Prskolet???

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:58

Ounz To měl jedno období náš soused. V 5 ráno se mu na xtý pokus podařilo nastartovat skříňovou avii, asi 15 min ji nechal nastartovanou a pak s děsným řevem odjel.

Mě aktuálně nejvíc vytáčí ranní kosí zpěv, grrr.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 07. května 2018 10:59

paktofonika mne deti nevadej, to je vetsinou takovej souvislej řev, vadí mi, když se jim do toho vkládá dospelej.oknem sousedim s verandou urvancu, maj takový ty venkovský moresy na sebe halekat jako by byli nekde na zahradě, to mi pije krev dost, hlavně pak v létě, když na ty verande vecer grilujou a rodiče do noci kalej 

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 07. května 2018 11:00

Psi a ježci je kapitola sama pro sebe. Nám s oblibou lezou ježci do kotce a to pak stojí ta noc za to. Nebo když vynesu ježka na pole a do půl hodiny je zpátky. Pak taky když zalezou pod auto je príma. Psice se může zvencnout.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2018 11:05

Potrefenáhusa To je presne ono, sedia pod oknami(rodičia) deti tam pobehujú, rodičia na nich kričia nech tam nepobehujú a nekričia, deti kričia aaaaaaaaaaaaaa. Deti chytia hystériu, rodičia chytia hystériu a hotovo vrieskajú jeden na druhého. Pritom keby išli trochu ďalej na ihrisko bolo by to lepšie pre všetkých.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 07. května 2018 11:15

paktofonika Prskolet bude nějaký postarší automomobil nebo moped dělající hrozný kravál.

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 07. května 2018 11:29

brrr 

Jo kosí zpěv o čtvrté ráno, s tím jsem bojovala před dvěma týdny, ale už jsem se aklimatizovala 

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 07. května 2018 12:13

S rodiči jsme bydleli poblíž "sodovkárny", kde každé ráno v 6 spouštěli plnící linku, to ještě byly ty lahve s víčkem na drátcích. A naši měli pendlovky, které tikaly tak nahlas a odbíjely každou hodinu tak zvučným hlasem, že u nás spící hosté vyžadovali jejich zastavení, aby se vyspali. Nám to nevadilo.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 07. května 2018 12:15

dzizisketa Kos pacholek sedává na protější střeše a řve a řve od rozednění. Ale už jsem se taky naučila ho moc nevnímat. Dneska jsem se urvaná po víkendu vzbudila až v půl osmé!

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. května 2018 13:17

paktofonika babetu nebo něco na ten způsob, vydává to děsný mečivý zvuky 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. května 2018 13:18

brrr tyhlety dlouhodobě nastartovaný auta 

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 07. května 2018 15:04

Jiná Realita Dívala jsem se na ten čistič - Ďáblík z DM a náhodou na něm je přímo napsané na vosk (dehet-maziva-vosk). Kupovala jsem si ho na skvrny od šmíru ze řetězu kola, zprasila jsem si při nasazování rukáv od bundy. Pustilo to krásně. Používám ho jako univerzální, plus to pak propláchnu teplou vodou, co materiál snese, plus to ještě někdy vezmu žlučovým mýdlem (taky DM), když to je hodně zamazané a na tom mokrém dobře nevidím, jestli to úplně pustilo (mastné fleky). Pak do pračky a zatím vždycky dobrý.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 07. května 2018 16:42

Bydlela jsem 100 m od železniční vlečky.Tj železniční přejezd řízený světelnou signalizací, který se spustil dvakrát až třikrát za hodinu a někdy vydržel klinkat i deset minut. To vše 24/7. Že začátku jsem myslela, že mě trefí, ale za chvíli jsem si zvykla a přestala jsem to vnímat. 

Za to mě dokázal dokonale vzbudit ožralý soused, vracející se v noci domů. 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 07. května 2018 17:04

Bydlela jsem u letiště, přes nás se většinou přistávalo, jako přes den si člověk všímal co a kdy lítá, ale nevnímám to jako extra opruz. Zato když se občas změnil směr a nad námi stoupali... tak to byl mazec. Když mám špatný sny, velmi často tam figuruje havárie velkých letadel. Už tam patnáct let nebydlím, ale ty sny mám stále.

Zpívání ptáků mi vadí prvních pár dní, teď se jen maloučko probudím, řeknu si že je ještě brzo, nechám je řvát a spím dál. Soused se sekačkou je peklo, taky máme jednoho co je pyšnej na to, že má posekáno ještě než odejde do práce, je přímo na stráni proti našemu podkroví. Ale co vůbec nemůžu, jsou jakékoli pravidelné zvuky - hodiny, kapky z kohoutku.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 07. května 2018 17:07

andulka01 tikajici hodiny

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 07. května 2018 19:15

Osobně považuju za nejhorší mouchu, obzvlášť tu, co se nedá odehnat a pořád po člověkovi leze

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. května 2018 19:18

Mňa ešte vytáča notifikácia na facebook. Kdekoľvek som tak počujem to pípnutie, u niektorých aj párkrát za minútu....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 07. května 2018 19:22

brrr komár je horší!!!! Když člověk zaleze do spacáku a zzzzzzzzz.....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 07. května 2018 19:22

brrr mucha v ložnici

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 07. května 2018 19:27

andulka01 letiště mi nevadí vůbec, ale ty ptáci..večer ne, ale ráno mě dokážou probudit i dost brzy..