Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:27

Zarinya jo - u fyzické osoby to tak funguje i v naší kotlině... já měla obě IČ, ale i tak se to dá zvládnout - horší je to zadání trvalých příkazů a šablon, to ti nikdo nepřetáhne

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:27

No téma banky tu nedávno prebehlo a pokiaľ si to zákazníci nechajú líbit tak asi v tom budú banky aj pokračovať. Ja mám v Čr Airbank a vždy to bolo bez problémov a na Slovensku Mbank a to isté. Vždy vyšli okamžite v ústrety, nemusela som nikoho uháňať a nikomu hroziť. 

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:29

whiskas Já i manžel jsme odešli od České spořitelny k FIO, problém ani nebyl, pokud se pamatuju. Převedli si mezi sebou trvalé příkazy, kartu jsem rozstříhala a zahodila :D Jen mi během následujícího měsíce asi 3x volali, proč chci odejít, že mi dají výhody pro V.I.P. apod. Nakonec už jsem zvýšeným hlasem té osobě řekla, ať mě nechá na pokoji a pro příště si rozmyslí, jak si klienty chtějí udržet PŘED tím než odejdou, a neotravujou a nestarají se až potom, co už u nich účet nemají.

Offline RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:37

Kokoska jo, to je protivný - a dělá to každej (i mobilní operátoři např.)... nechápu tu jejich snahu: ten člověk už má konto založený jinde, záležitost uzavřena, tak proč by to měl mít duplovaně? (to mi totiž nabízela telefonická zachraňující paní z RB, že prej pro některý lidi, co mi převádějí peníze na moje konto a mají účet u RB, by to bylo ohromně super, kdybych ho zachovala, i třeba jako druhý účet! no, děkuju, nechci!)

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:39

RoSa 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:40

Kokoska takhle se chová i t-mobile. záměr odejít jsem předem avizovala, nikdo na to ani nereagoval. uplynul měsíc, proběhla výpoěď, podepsala jsem novou smlouvu - a začali vyvolávat, jestli si to nechci rozmyslet. taky jsem asi až napodruhé musela zvýšeným hlasem paní, která mlela a ani mě neposlouchala, že už jsem podepsala novou smlouvu jinde, tudíž volají poněkud s křížkem po funusu.

Offline An.Fial
Avatar
82 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:46

Mně to taky přijde až směšné, tyhle nabídky s křížkem po funuse. Ale někdo na to slyšet musí, jinak by se firmám ten provoz retenčních oddělení nevyplatil.

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:46

Jiná Realita My máme u T-M některé firemní telefony a vždycky, když končí smluvní období a manžel se s nima domlouvá na nových tarifech, dojde to až k tomu, že se rozhodne konečně od nich odejít. Ale jako fakt, vždycky se tak vytočí, že mám strach, aby mu nerupla žilka. A oni vždycky vytasí tarify, které nejsou ani na internetu, ani je nenabízí na pobočkách, samozřejmě dost výhodné. Nevím, proč je potřeba tyhle hry hrát, když jsme jejich klienti už asi 20 let a spíš by nám měli nabízet věrnostní slevy 

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:49

An.Fial No já jsem jen čekala, jestli ještě zavolají, že bych je navzdory slušnému vychování poslala na tvrdo do pr... Namíchli mě totiž tím, že mi údajně skončila jakási smlouva, kterou mi byli ochotni obnovit jako věrnému klientovi za děsně výhodný poplatek, který byl skoro 3x vyšší než ten původní.

Offline RoSa
Avatar
8203 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:50

Kokoska

jo, nabízet - a sami od sebe, ne až na vyžádání nebo výhrůžky!

já jsem takhle začínala jako jeden z prvních zákazníků Eurotelu, operátoři na lince dneska žasnou, nasypala jsem tam hrozný prachy (ze začátku to bylo fakt brutální), a je mi to k ...!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:52

Kokoska nám se s ničím nevytasili. tedy ano, ale až po tom měsíci. nicméně u vodafone nic moc lepší, před podpisem med kolem huby, po podpisu nikdo nemá čas. 

anabáze - byli jsme u t-mobile. dlouho, snad deset let nebo kolik. pak jsme kvůli cenám odešli, nikdo nám nic lepšího nenabídl. šli jsme k vodafone. měli hrozné pokrytí, i když dobré ceny. kvůli signálu jsme se po dvou letech museli zkusit vrátit k t-m - a....ten signál je stejný jako u vodafone, tedy horší, než měli před dvěma lety u t-m  až dodatečně jsem zjistila, že je to zřejmě kvůli novým nařízením, která nutí hraniční vysílače tlumit signál, aby nepřesahoval hranice. mno, a my jsme na hranicích. takže máme pořád roaming, yey.

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:56

RoSa Taky mě dost štve, že u těch mobilových společností nemůžete mít nějakého svého operátora. Vždycky se člověk dovolá někomu jinému a když už se zdá, že šťastný konec je na dohled, je potřeba čekat, než si to předají, než se vysvětlí, že kolega ty informace neměl právo poskytovat, případně že to myslel úplně jinak, než odvolají co odvolali a slíbí, co slíbili... a pak přijde mail a je oněčem úplně jiném, než se dohodlo telefonicky, takže se vlastně ani nedivím, že je to na mrtvici.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:56

Ja mám 4ku a pohoda 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:57

Kokoska tedhy to bylo tak, že jsme zjistili, že máme u t-mobile hodně vysoké ceny, ale obchodní zástupce mě ignoroval, nebyl schopen dojednat schůzku, vyhýbal se mi, tkaže jsem si na něj i stěžovala na centrále, a nakonec, když se 14 dnů nic pořád nedělo, jsme prostě ukončili smlouvu. nepopírám, že v tom byl kalkul, že pak se snad ozvou...ale ne, no.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. března 2018 20:58

Kokoska já jsem v tomto byla spokojená u vodafone. pokrytí hrozné, ale podpora skvělá, nemohla jsem si stěžovat na nic. na starost nám měla víceméně stále tatáž paní, která věděla, o co jde, uměla poradit a nasměrovat. v t-mobile to postrádám.

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 21:01

Jiná Realita To popisujete přesně to, co se stalo nám. Manžel nas*án asi před šesti lety opravdu se svým číslem přešel k Vodafonu. Pak jsme jeli na Šumavu a hle, neměl signál. Jeli jsme za čas do Krušných hor a hle, signál měl jen na kopci nad Nejdkem. Takže se po dvou letech se skřípěním zubů vrátil k TM. 

Online Kokoska
Avatar
28270 příspěvků moje polička 27. března 2018 21:03

Jiná Realita Jo, Vodafone je v jednání trochu pružnější, pro nové lidi ve firmě už pořizujem čísla u nich.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 27. března 2018 21:14

Ja jsem jednou rusila akciovej ucet, makler do me desne hucel, at si to rozmyslim, a proc a bla bla...durazne jsem mu teda sdelila, ze toho ma nechat, ze to moje rozhodnuti stejne nezmeni...a pak mi totalne vyrazil dech - prej, nechces si o tom promluvit s moji sekretarkou, jako zenska se zenskou 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. března 2018 21:28

Setare 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46058 příspěvků moje polička 27. března 2018 21:29

Setare  cos mu na to řekla?