Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 26. března 2018 17:40

RoSa Děkuji za odkazy, nastudovala jsem je a jsem v obraze, zítra budu v bance mluvit jako kniha .

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 26. března 2018 17:47

Lamicka Tak co, nějaký posun? Mně se zdá, že mi booking nijak zvlášť nepomohl (zvláště, pokud to údajně řešili o víkendu, kdy jsou v hotelu jen recepční ...). Dnes stav beze změny a tak jsem znovu volala do hotelu. Vtipné bylo, když mi pan účetní (asi) začal tvrdit, že žádnou druhou blokaci neprovedli. Navrhla jsem mu, že mu zašlu kopii výpisu, tedy se zřejmě znovu zanořil do systému a blekotal něco o chybném zadání (prý u banky). Každopádně, navrhl mi, že mi zašle potvrzení, že si hotel nenárokuje žádné platby, neb je vše uhrazeno. Toto potvrzení mi zaslal a jsem zvědavá, jak se k tomu postaví banka. Jedna noc v hotelu a jak to člověka zaměstná.  A samozřejmě jsou strašně sorry.

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 26. března 2018 21:58

Stalo se už v pátek, ale rozdýchávám do teď. Máme výzkum oplocený obyčejným plotem, tak tam takhle trčíme a najednou mi kolegyně řiká, že to snad není pravda. Otočím se, naproti nám (cca 15 m) u plotu chlap, stažené tepláky a vykonává potřebu. Houkla jsem na něj, co si to jako představuje, on se se mnou začal bavit a v klidu dál konal. Pak dokonal, řekl "sorry" a šel. Toika stála přímo vedle něj, akorát za tím plotem. Vědět, že se trefím, tak po něm hodím šutr

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 26. března 2018 22:01

brrr ježiš fuj no samozřejmě by mě to v tu chvíli nenapadlo.. ale teďka mě napadlo hned: namířit na něj telefon/foťák - to by zdrhal:-))

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 26. března 2018 22:09

viktorka_od splavu Foťák byl v boudě, telefon mám bez foťáku. Trochu jsem litovala, že jsme tam byli tři ženské, jediný chlap byl zalezlý v díře. škoda, že jsem tam neměla svoji pravou a levou ruku, už jen ta představa, jak tam na něj nakráčí.... Já byla tak konsternovaná, že mě ani nenapadlo jít k němu blíž, ostatně oddělovaly nás několikametrové díry, tak než bych tam doběhla, byl by už asi pryč.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 26. března 2018 22:11

brrr že máš telefon bez foťáku asi na dálku nepozná... bych to kdyžtak (mám pocit žes už o tomhle dřív psala, že se vám tam venčí prasata do těch výkopů) příště zkusila s patřičně výhružným komentářem

Offline brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 26. března 2018 22:17

viktorka_od splavu Hlavně ten chlap vypadal, že to má docela na háku a to nemám pocit, že by byl ožralý nebo tak. Ani na socku nevypadl, na nohách conversky, modní tepláky, pilotky na hlavě.. Prostě se mu asi fakt hodně chtělo. Mě spíš šokovalo, že ho po celou dobu konverzace, tak 1-2 minuty, nestrčil do trenek.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. března 2018 22:35

V lednu mi dcera přivezka novou dávku Ordinary. Včera jsem si ji vybalila, rozbalila a krabičky vyhodila. Dneska vezmu do ruky Squalan a etiketa celá pomačkaná, zdeformovaná, jakoby rozmáčená, ale suchá a v lahvičce sotva půlka. Krabička určitě musela být v pořádku, to bych si všimla 

Tak jsem to nafotila a dcera jim to zítra pošle. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Uvidíme.. 

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 26. března 2018 23:16

Jiná Realita  ja mam se remeslniky z konce sveta nejlepsi zkusenosti. Ochotni, sikovni, vstricni. 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 26. března 2018 23:18

Dadoo Lahvička je suchá? Takže chyba asi už z výroby. Myslím, že ti to v klidu vymění, alespoň z toho, co jsem četla v komentářích, tak jsou docela vstřícní. 

Offline whiskas
Avatar
19524 příspěvků moje polička 26. března 2018 23:19

brrr Ble, to je tedy zážitek, zvláště, když tu správnou budku měl chlapík u nosu. 

Offline andulka01
Avatar
10603 příspěvků moje polička 27. března 2018 10:29

brrr Hele na aroganci a nevychovanost jsou právě experti takoví moderní sebevědomí týpci. Neřešej, všechno v poho, oni přece můžou... ble. Však on by vydržel a došel někam kde nebude na očích, ale nepovažuje to za důležité.

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 27. března 2018 10:35

brrr Socka by se možná aspoň trochu styděla a omluvila. Takovejhle ne.

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 27. března 2018 11:53

Myslím, že jsem to už psala i na MP, že ve skupině kolegyně průvodkyně si jeden chlápek takhle ulevil přímo v expozici, pod parožím v lovečáku.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 27. března 2018 11:59

dzizisketa jo, psala!!!!!!

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 27. března 2018 12:07

whiskas U nas zadny posun. Hotel doklad zatim nevystavil. Manzel je mesicni platce dph, kdyz nebude mit doklad ted, tak je to administrativa navic, musi se to nejak prevadet kazdy mesic myslim. To vi ucetni. Neni to neresitelne, ale je to prace navic :(

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 27. března 2018 12:19

Lamicka podle me to problem neni, taky mame DPH mesicne a co mi z kanclu daji pozde, predavam ucetni dalsi mesic, v pohode. Stejne si z toho asi DPH narokovat nemuze, kdyz je to ze zahranici? A i kdyby, je tam myslim trimesicni lhuta.

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 27. března 2018 14:09

Kokoska to muzi reknu. diky. Nekdy se stava, ze se muz zapomene ucetni zeptat, jak to vlastne je :) 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. března 2018 14:34

Co to je za hovado, to je síla i na Novu?!

„Ty děti byly zamčené. Zamknout někoho do nějakého prostoru, to prostě nemůžete udělat. Tam musí být volné únikové cesty,“vysvětloval Kavka, než ho Říbal najednou přerušil: „Martine, máte děti? No, tak někdy je přece musíte někam zavřít. Aby byl klid!“pronesl se smíchem.

Velmi dobře se zjevně bavila i Říbalova kolegyně Hana Mašlíková. Moderátorovi vzápětí možná došlo, že takovým vtípkem přestřelil, jenže situaci už zvrátit nedokázal. Naopak. „Ne, samozřejmě to zlehčuju jenom, ale je to peklo,“ práskl se rukou do stehna.

https://www.expres.cz/petr-ribal-pozar-sibir-kemerovo-dnt-/celebrity.aspx?c=A180327_121526_dx-celebrity_stes

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 27. března 2018 15:39

Mutziputzi co to je za pitomce?   ne, ze by me to na Nove prekvapilo.