Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 21:29

domenica potlapkávám

a já si koupila kolo. nemám ráda cyklisty ani cyklistiku

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 22:20

domenica  To nas....e! Potlapkávám. 

viktorka_od splavu  To je, jako když odpůrci globalizace v boji proti ní, používají internet. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 06. dubna 2018 22:59

Bledule jo tak, rozlozit je zevnitr, rikas?

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 07. dubna 2018 11:05

viktorka_od splavu Buď je dostaneš ty nebo oni tebe. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 11:48

viktorka_od splavu bacha, usednutím na kolo ztrácí člověk okamžitě asi 30 bodů inteligence....(minulý týden jsem během jednoho dne skoro přejela dva a vždycky to byla brutální, jen těsně nikoli fatální jejich chyba...moje ubohé gumy už asi nemají vzorek).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 12:04

Mutziputzi v zemi, kde podpalování synagogy molotovem je vyjádření politického názoru, mi to přijde tak nějak nevybočující z proudu...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 15. dubna 2018 12:07
Reakce na Jiná Realita:

viktorka_od splavu bacha, usednutím na kolo ztrácí člověk okamžitě asi 30 bodů inteligence....(minulý týden jsem během jednoho dne skoro přejela dva a vždycky to byla brutální, jen těsně nikoli fatální jejich chyba...moje ubohé gumy už asi nemají vzorek).

 no musím říct že jsem dětičkám nakázala že tu autoškolu si musí udělat co nejdřív. protože oni to vůbec nechápou... jako pravidla i značky znají, ale tu praxi ne.

my teda po silnici jezdíme minimálně, jsme kousek od cyklostezky

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 12:58

Dneska pán v marks and spencer nemohl pochopit, že nedostane koupit sendvič za akční cenu z akce ‘kup nápoj a sendvič’, když nekoupí ten nápoj   Nesnášim tyhlety vymahače čehokoli, na co nemaj nárok, ale chtěj to. A namích mě protože si neváhal dojít k pokladně pro prodavačku, která mi markovala zboží a já musela počkat. Idiot.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 20:03

Ounz nejhorší je holt srážka s blbcem:-/

mně teda tudleva docela vyrazili dech v hračkářství, kde měli nějakou akci typu k nákupu nad 500 kč spinner zdarma, kupovala jsem nějakej krám snad za dva litry jako dárek a povidám že bych si vzala ty spinnery dva. a to zas nee, to nejde, jen jeden. říkám paní, že jeden nepotřebuju, že mám děti dvě. neexistuje. no tak jí zůstal i ten jeden no, jako hádat bych se kvůli tomu rozhodně nehádala. ale myslím si svoje a svoje dva litry příště utratím jinde.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:52

viktorka_od splavu Tyhle akce bohužel nejsou asi totéž, jako když vám v Bille daj známku za každé dvě stovky. 

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 16. dubna 2018 22:53

Ounz To by mě dost naštvala i ta prodavačka, když nedokáže říct Pane moment, počkejte, až domarkuju rozdělaný nákup.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 07:22

Kokoska no on tam prudil už asi chvíli a paní prodavačka mladá a nervozní z toho, ještě já abych jí nakládala kvuli němu, to ne..

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 07:22

viktorka_od splavu nojo no tal ale pravidla jasný..

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 07:35

viktorka_od splavu To se mi nezdá jako pochybení. Prodavačka nemůže moc ohýbat pravidla. I ten pitomej spinner se musí nějak vykázat, a když bude každýmu, kdo má pocit, že utratil dost a má dostat víc blbin zadara, bude mít za chvilku fakt problem.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 07:49

Mňa fakt naštvala jedna realitka. Sme v štádiu zháňania bytu na kúpu, a okamžite ako sa objavil jeden byt podľa našich predstáv, sme si zjednali obhliadku ešte v ten istý deň. O pár hodín nám volala realiťáčka, že obhliadku musí odložiť na ďalší deň, pretože nestíha. Ďalší deň nám už nebrala telefón, a v realitke pribudol k bytu nápis rezervované Toto je jednanie na facku fakt

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 08:50

Ounz nejhorší je holt srážka s blbcem:-/

mně teda tudleva docela vyrazili dech v hračkářství, kde měli nějakou akci typu k nákupu nad 500 kč spinner zdarma, kupovala jsem nějakej krám snad za dva litry jako dárek a povidám že bych si vzala ty spinnery dva. a to zas nee, to nejde, jen jeden. říkám paní, že jeden nepotřebuju, že mám děti dvě. neexistuje. no tak jí zůstal i ten jeden no, jako hádat bych se kvůli tomu rozhodně nehádala. ale myslím si svoje a svoje dva litry příště utratím jinde.

​To nemyslíš vážně Až budou chtít roznávat za každejch utrcenejch 500 něco, jistě to pregnantně formulujou, myslim, že bejt já ta prodavačka, píšu tady teď o tobě))))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 09:04

viktorka_od splavu Mne sa to zdá vtipné že sa pohoršuješ nad pánom s bagetou a sama si si chcela vydupať spinner navyše. 

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 09:58

Vedouci diplomky mi ve ctvrtek s omluvou sdelil, ze posledni verze zaslana mu v pondeli mu spadla do spamu, v patek se mela odevzdat. Promptne jsem si vyjednala odevzdavku v pondeli, tak mu to volam, on ze ok, ze mu to sice prijde dobre ale prace je kratka ( na diplomku) a ze mi v patek da vedet, co z toho jeste rozsirit. V patek nereagoval. V sobotu odpoledne mi napsal ze to projde, mam pry v klidu odevzdat. Stravili jsme s muzem nad opravou a upravou prijemnou nedeli, v pondeli jsme oba odjeli do Prahy a ja praci nechala zkontrolovat na studijnim. Referentka potom at oba vytisky hodim na katedru na sekretariat. Na sekretariatu se slecna na moje nesu diplomky panu xy ozvala jen moment, sla za vedoucim katedry a ten se vyritil jak slon v porcelanu. Ze pry mu o mne kolega rikal, ze to mam kratky, ze me asi nepusti, ze pravdepodobne prace neprojde, takhle kratke to ze nejde, to ze si on nevezme jako vedouci na triko. Na moje tak proc mi jeho podrizeny rekl ze to mam v klidu odevzdat ze to pujde, nic nerekl. Tak jsem mu v klidu podekovala, sbalila mimino a jela na cernak za muzem do prace. Asi po 10 minutach co jsem vylezla z metra mi vola muj vedouci. Pry ze panu sefovi se nezdaji databaze ze kterych jsem cerpala data, a jestli bych se nemohla vratit do skoly to dovysvetlit. Znel dost pokorne asi dostal dobre pokourit. Rikam ze nemohla, at mi da na nej cislo. To promptne ucinil. Tak volam sefovi, a on na mne, ze ta databaze je nerelevantni, ze tohle nejde atd. Tak se ho znova ptam, ze na tohle me snad kruciprdel mel upozornit vedouci uz kdyz jsem s tematem za nim pred rokem prisla. Zase nic. Pak jeste neco, prej jsem ani nekontaktovala poradkyni chovu. Tak rikam ze kontaktovala ale jeste se starym prijmenim, ze to muzu dolozit. No jako masakr. Jsem rozhodnuta pokud bude aspon jeden posudek ok to jit zkusit ke statnicim, jinak menim vedouciho i tema.  

Offline Sweet Potato
Avatar
34775 příspěvků moje polička 17. dubna 2018 10:00

rasaNori  No potěš.