Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 19:04
Reakce na Pavlena:

podle situace:-) u nás třeba jo, protože vidím daleko dozadu a vpředu je zastávka. samozřejmě šikulové co zablokujou celou křižovatku v zácpě jsou taky na ranu:-/

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 19:13

No já mám minimálně 2 oblíbené křižovatky, kde na koleje fakt nenajíždím. Teda jedna se nepočítá, levý pruh je jen doleva. Já fakt tu zvonící tramvaj v zádech nedávám. A říkám si, že veze ty spousty pasažérů, kteří to mají pomalý, zatímco těch pár řidičů tu minutu nažene jinde.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 19:16
Reakce na Pavlena:

no vždyť říkám:-) jako šalině do cesty vjede fakt jen blbec, případně neznalý poměrů

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 19:57

samozřejmě šikulové co zablokujou celou křižovatku v zácpě jsou taky na ranu:-/

Jako třeba křižovatka Koliště - Bratislavská? Minule úsek Moravák - Zvonařka za úchvatných 45 min, přičemž 3/4 času strávených právě před touto křižovatkou kvůli inteligentům z Bratislavské, kteří se prostě nacpou i přesto, že prostě jasně vidí, že neprojedou a zablokují i protisměr. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 20:17
Reakce na Krehutka:

tama když nemusím nejedu, brr

zas v některých případech se trochu nasáčkovat člověk musí, jinak by tam zůstal nafurt:-/ z "naší" vedlejší na hlavní (i s tou šalinou) pokud vyrazím ráno později, se dá vyjet leda tak, že vždycky tak 2-3 auta bloknou na chvíli i tu šalinu případně, ale hned se to vlivem zelené "za rohem" odecpe - ale zas jen o kousek, tudíž nesmí tam těch aut najet víc.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 21:21
Reakce na Mutziputzi:

No jasně, plus dříve za nepatrných sociálních rozdílů se nadávalo na pražáky a teď na blbce v drahejch velkejch autech, přitom lidi jsou fakt furt stejný. Teď třeba když všichni křičí, že kdo nepoužívá dětskou sedačku s isofixem je nezodpovědnej vrah, si vždycky vzpomenu jak jsme v dětství jezdili na jeden zátah do Jugošky  stopětkou a já jsem během sjezdu serpentýnama k pobřeží při neexistující dálnici vzadu spala přikrytá peřinou nepřipoutaná

Já vždycky vzpomínám se slzou v oku, jak jsem odvozila všechny haranty v tý stopětce. Svoje plus cizí, všeho věku a velikosti. Vzadu nepřipoutaný klubko zmijí, ječící a setrvale se peroucí s drobnými přestávkami na házení šavle (mně za krk). Přála jsem si jediné - aby se vyvraždili rychle a efektivně. To mě jako řidiče naprosto zocelilo a od tý doby mě nerozhodilo už nikdy nic. 

Teda... až do tý doby, kdy jsem vyfásla zřítelnici právě na ty jugošský serpentýny. Pevně připoutaná v sofistikovaný sedačce komfort 21. století, v dosahu veškerý myslitelný zásoby a vybavení, a já měla nervy nadranc, jedno voko neustále pevně upřený do zrcátka. Zlatý starý časy. 

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 22:38
Reakce na barbucha:

Já jsem nedávno nezodpovědně vezla na přední sedačce nepřipoutaného psa, protože s poutacím popruhem odjel páníček do práce. Naštěstí pes nechtěl řídit, ale taky nechtěl sedět dole na zemi. Tak jsem během té desetiminutové cesty doufala, že nebudu muset prudce brzdit. A odmítla jsem ho vézt zpátky, hezky si pro něj přijeli.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 22:58
Reakce na Kokoska:

Pes je něco úplně jinýho. Ten si, na rozdíl od harantů, zaslouží lidský zacházení  První Otíček dost kecal do řízení, dokud ho mladej pán - zlovolný nelida  - nenaučil na kufr... no a druhej Otík jezdí na klíně spolujezdce. A jezdit tak bude furt, co se mě týče 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 07:18
Reakce na barbucha:

Já taky pěkně na sedačce nepřipoutanýho a s pelíškem pěkně, ho nebudu ponižovat přeci Zatím hřešim na tmavý skla, zřejmě se to nesmí že? fanoušek už takhle projel půl Evropy, těžko by si zvykal na diskomfort))

Offline Bledule
Avatar
4685 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 08:51
Reakce na Pavlena:

Já najíždím na koleje, jen, když široko daleko nevidím žádnou tramvaj.

Fakt by mě zajímalo, co má ten chudák na kolejích dělat, když už se na něj řítí ta šíleně zvonící tramvaj. člověk si tam najede, když žádná tramvaj není v dohledu, ale kolona v protisměru je tak dlouhá, že tam ztvrdne a mezitím tramvaj přijede. A když bude zběsile zvonit, tak se to auto asi odčaruje anebo se nad ním někdo naproti smiluje a pustí ho projet.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 08:55
Reakce na Bledule:

Tramvaj neni vlak, ta zastaví v pohodě, já si na těch kolejích prostě normálně stojim, dokud se nedá odjet, no stress

Offline Bledule
Avatar
4685 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 08:58
Reakce na Mutziputzi:

Jenže ona ta tramvaj většinou nevypadá, že by chtěla byť jen zpomalit, jen zvoní a zvoní. Slabší povahy to může docela rozhodit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:06
Reakce na Bledule:

myslim ze je to presne ten duvod, proc tak zbesile zvoni. slabsi povaha to proste uz vickrat neudela:-))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:06
Reakce na Bledule:

Musim říct že i v řízení jsem dospěla do stádia, že si můžu dělat co chci, je mi úplně šumák co si myslí lidi..samozřejmě za zachování elementární slušnosti

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:07
Reakce na Bledule:

jinak jsem tuhle mela nejakou slabsi chvilku a tramvajakovi jsem vjela zprava rovnou pod kola byt jsem ho logicky musela videt jeli jsme kus vedle sebe. nezvonil ale smal se:-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33606 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:14

tak u nás před domem si tramvaj minimálně jednou měsíčně do někoho i trochu drcne a občas i požmoulá, máme tu trávu a ty tramvaje nejsou vůbec slyšet, po rozsypaným skle a odrazkách tu chodíme skoro furt. 

A jako tramvaj moc rychle nebrzdí teda.

A ty čokly si přivažte, je to fakt nebezpečný.

Offline Bledule
Avatar
4685 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:14

Byl dobře naladěn.

Nikdy už to neudělá - to bych musela vyhodit blinkr a zůstat stát ve svém pruhu, čímž bych ho totálně zablokovala, protože na objetí zprava není místo. To by na mě zase troubili ti zezadu. Prostě z deště pod okap.

Ještě je varianta, že už nikdy nebudu odbočovat vlevo.

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:17
Reakce na Potrefenáhusa:

Souhlas. Bráchovi našich nepřipoutaný jezevčík při nehodě odrazil slinivku.

EDIT: Když odmyslíme, že se mohl zabít i sám pes, že jo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:19
Reakce na Potrefenáhusa:

A když brzdit musí, tak potlučený kaštani taky nic moc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 07. prosince 2017 09:21
Reakce na Bledule:

"Ještě je varianta, že už nikdy nebudu odbočovat vlevo. "

no jejej, a taky nikdy necouvat! když jsem začala jezdit s warťákem (kdo pamatuje řazení pod volantem:P neuměla jsem tam dát zpátečku. takže buď parkovat tak abych nemusela, nebo poprosit kolegu ať do mě jde drcnout:-))