Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 11:08
Reakce na Mutziputzi:

podruhé. tehdy jsem byla tak mladá a blbá že mi to nějak zvlášť ani nepřišlo, no a teď bych byla teda raději kdybych to zapomněla. si uvědomuju že už je asi venku.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 27. října 2017 11:11

Problém so psychopatmi je v tom, že nevyzerajú ako psychopati.

A súhlasím s Mitzi, že v tomto smere je dobrá nejaká verejná kampaň, pretože v tomto veku už mnohé veci deti od rodičov buď nie sú ochotné počúvať, alebo to priam z dôvodu puberty znegujú (hormóny sú sviňa).

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 27. října 2017 11:25
Reakce na slniecko:

Hele my ve skole dostavali osvetu v jednom kuse. Poslouchali jsme od policajtu pribehy o znasilnenejch a zavrazdenejch holkach, chodili na prednasky  o fetu s Radkem Johnem, meli oci na vrch hlavy, ale stejne jsme zkusili kdeco a lhali rodicum, jezdili stopem a jak pise Viktorka, vsichni jsme na zivu jen diky stesti a nahode. V 16 nebo i pozdeji, te nenapadne, ze by se neco mohlo stat zrovna tobe. A je jedno jestli te varujou rodice, jiny lidi nebo media.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. října 2017 11:39
Reakce na ice:

zrovna mám něco podobného rozepsaného.

nejen v tom věku lidi stejně mají pocit, že jim se stát nemůže (protože jejich o dvacet let starší přítel je přece tak boží, on by ani mouše...).

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 27. října 2017 11:51
Reakce na Jiná Realita:

On to nemusi byt ani starsi supr prirel. Pamatuju si asi pred 5 rokama na ten nechutnej pripad, kdy holka neco nevhodnyho rekla a kamosi ji zmlatili slapali po krku vyhodili z okna a hodili do kontejneru. Kolikrat proste ani neni duvod, aby se nekdo o zivot ba,l ptz je s lidma co roky zna.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 12:22

Tak ta osvěta by měla směřovat i k monitorovacím oddělením policie, pán měl údajně zveřejňovat fotky, ze kterých byla jeho sexuální preference poměrně zřejmá

Amun
Avatar
27. října 2017 12:41
Reakce na Mutziputzi:

Kamaradka kdysi resila problem, ze ji zacal anonym vyhrozovat smrti, posilal ji vytrihovane dopisy atd. Bylo zrejme, ze ten nekdo ji dobre zna. Policie tehdy rekla, ze nemuze nic resit, dokud se neco nestane (coz teda fakt dik). Jeji otec to pak vyresil tim, ze si najali par chlapu, co se demonstrativne prosli po zahrade atd, a nastesti to prestalo.

Co se tyce osvety mezi detmi, tez jsme meli podobne prednasky neustale, na tu od zmineneho Radka J. vzpominam jako jednu z nejlepsich. Je to smutne a myslim, ze jeden z hlavnich faktoru je proste extremni smula. Nekdy me az desi, co kraci mezi lidmi.

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:10

Na gymplu zacala spoluzacka jako 16-leta chodit s o 22 let starsim chlapem. Sbalil ji na motorky. Nic ji neudelal, ale pamatuju si, ze nam ostatnim holkam to uz tenkrat prislo divny. Rikaly jsme ji to, ze je asi divnej, ale ona si pripala hrozne dospela, chlubila se. Rozesla se s nim asi po roce a pul, kdyz ji zacalo stvat, ze pan vyzaduje, aby se mu starala o domacnost. To, ze by ji mohl nejak ublizit nas vubec nenapadlo, spis jsme se baly, aby ji nezbouchnul.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:15
Reakce na Friga:

Čo ja si tak pamätám tak spolužiačky sa vždy predháňali v tom ktorá má staršieho chlapa. V osmičke mala jedna 30ročného a to jej všetky závideli. Ale tak ja som asi chodila do divnej triedy, tam sa trubky predháňali aj v tom ktorá dostala skôr menštruáciu(myslím prvú).

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:18

Moje o dva a půl roku mladší ségra začala v sedmnácti chodit s mužem ve věku našich rodičů - byli spolu asi tři roky a tatínek pak litoval, že už se nestýkají, docela si s tím nápadníkem rozuměl

Onen pán pak sbalil děvče mého věku (a to už je takových šest, sedm let), s tou má i dítě a možná se i vzali. Jeho dvě předchozí děti z prvního manželství byly dcera, o rok starší jak já, a syn, o rok mladší mé sestry.

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:26
Reakce na Friga:

Já znám dvě holky, co začali chodit v 16 s 30letym.. Jako OK to není, v té době se to zdálo divné všem, i nám spolužákům (ale nám spíš vadila forma toho vztahu než věk - příliš vážný, holky opustily kamarády atp), i jejich rodičům, než si zvykli.Jasně neni to teda rozdíl 22 let, ale dost to je. No a zrovna tyhle dvě si potom, co dostudovaly vejšku ty svý chlapy vzaly. Je to různý, naši by mi to taky neschvalovali, ale co by mohli dělat, zamknout mě doma, zmalovat chlapovi hubu, to by tomu moc nepomohli. A mě se teda starší chlapi taky líbili, na střední jsem každej den před školou vyhlížela jednoho padesátníka:-D (hlavně teda od vyhlížení je k chození fakt daleko, to by se mi až tak nezamlouvalo asi). Naštěstí se mi vždycky líbili chlapi příčetní, co by mi asi tak koupili čokoládu a poslali domů a nikdy z toho nic nebylo:-D.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:26

Já teda ač (asi jsem to ještě nezmínila) strašně liberální člověk, mít teenage dceru a ta začala chodit s jakýmkoli pánem 30-40+, okamžitě jí zavírám do sklepa, případně odesílám na studia do zámoří. Ten dotyčnej prostě nemůže bejt normální, je mi líto.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:33
Reakce na Karja:

no tak v čem jiným by byl problém než ve "formě" toho vztahu... jinak je to snad jedno. akorát šestnáctka s dospělým chlapem holt přeskočí všechny ty radosti a strasti mládí a šup rovnou k plotně (nadsázka, ale jak píšeš, prostě pokud to není jen bokovka k manželce tak už je to vážný vztah se vším všudy.. a na to je prostě v šestnácti brzy)

Mutziputzi a ona by tě samozřejmě poslechla...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:35

Samozřejmě by se jí nikdo neptal

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:37

Já už jsem to tady asi psala, ale teď dost často vzpomínám, jak jsme s dvěma kamarádkami šly v 15 asi ob dvě vesnice na nějaký táborák a zastavilo nám auto. Cizí kluci, my OK, tak pojedeme s nima. Oni pak začali něco vyprávět a machrovat a vytáhli i nějakou pistoli (předpokládám plynovou, ale v té době jsme to samozřejmě neznaly), jakože holky ...my jedeme z Prahy, bla bla bla, my máme i bouchačku.... A my z toho zadního sedadla jenom "hmm a co jako?". Prostě nulovej zájem, nulovej strach. Vystoupily jsme, řekly jsme si, ježiš to byli ale kreteni a jako všechno bylo zapomenuto. Nechápu, fakt nechápu. Dneska si s tou samou kamarádkou textujeme, když jedeme  domluvenou spolujízdou (z místního maloměstečka, takže všechny známe), jestli neví, jak ten kterej člověk řídí, abysme s nim kdyžtak nejely:-D

Online Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:40

Uff, potenciální bokovka k manželce v 16 mě straší ještě víc než ten vážný vztah teda:-D :-D. Být milenkou je v 16 snad ještě horší než jít k plotně:-D.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:45
Reakce na Karja:

no hrozný je obojí. každopádně jen jsem tím chtěla říct že problém není ve věku (ani bych si třeba uplně nemyslela že ten chlap není normální jako mutzi), ale v té formě vztahu která je prostě s dospělým mužem jiná než s klukem podobného věku

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:45
Reakce na Karja:

Ja som tak raz nastúpila opitá v noci v centre Krakowa k cudziemu chlapovi. Nič pokecali sme, odviezol ma domov. Keď som to rozprávala sestre tak ju skoro porazilo. Mala som asi 20 ale nulový záujem som ešte stále mala.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:47
Reakce na Karja:

takových historek mám hafo, včetně toho že jsem si stopla chlápka tak kolem 40? kterej mi začal vyhrožovat že mi nezastaví, že mě zaveze do lesa.. nejdřív to vypadalo že si dělá srandu a pak fakt nezastavil, naštěstí když jsem dostatečně duchapřítomně prohlásila že v tom případě teda vyskakuju za jízdy a otevřela jsem dveře od auta, tak mi zastavil kus za vesnicí a odjel. no uff teda:-) a tehdy mi to taky přišlo spíš jako taková legrační příhoda

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:48

já si teda taky myslím, že pokud chlap 30+ chodí s šestnáctkou, tak není zdravý. 

musí být mentálně nebo sociálně zaostalý nebo zaměřený jen na sex. protože jejich světy se jinak nemůžou nijak zásadněji protínat, aby to bylo na vztah, mají jiné problémy, jiné myšlenky, jiné plány, jiná přání, jiné ideály.