Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:48
Reakce na Mutziputzi:

mám pocit že zavírat děti do sklepa už dnes není legální ani v rakousku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:50
Reakce na Karja:

Uff, potenciální bokovka k manželce v 16 mě straší ještě víc než ten vážný vztah teda:-D :-D. Být milenkou je v 16 snad ještě horší než jít k plotně:-D.

Vidim to úplně obráceně, tam je jasný o co jde, "vážný" vztah 16letýho děvčete s o 20 let starším chlapem prostě neni normální, co můžou mít společnýho? Podle mě ten chlap musí bej chudej duchem nebo prostě na hranici deviace.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:51

Dostala by na výběr

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:53
Reakce na Mutziputzi:

Vidim to úplně obráceně, tam je jasný o co jde, "vážný" vztah 16letýho děvčete s o 20 let starším chlapem prostě neni normální, co můžou mít společnýho? Podle mě ten chlap musí bej chudej duchem nebo prostě na hranici deviace.

nebylas to ty kdo se tu zastával tudleva staré macronové? obráceně je to v pohodě?:P

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:55

O 10 let pozdějš je to v pohodě, Macrona taky poslali Macronojc někam na študia myslim

Offline Karja
Avatar
35849 příspěvků moje polička 27. října 2017 13:57
Reakce na Mutziputzi:

No podle mě prostě trochu zaostalej jako sociálně nebo vztahově. Prostě sbalí šestnáctku, protože starší by nedokázal nebo na ní prostě mentálně neměl:-D.

viktorka_od splavu Možná tě chtěl jen vyškolit, aby sis to příště rozmyslela s kym a kam pojedeš:-D. Já jsem jeden čas schválně zaspavala do školy a pak šla pěšky a jeden chlápek z místího družstva mi zastavil a téměř rozkázal, že prostě jedu s nim, že si nenechá na krku, že mě o pět minut mezi poli naloží někdo jinej, někam mě odveze a on si bude vyčítat, že mě nezastavil. Tak od té doby jsem už nezaspavala no.

Amun
Avatar
27. října 2017 14:07
Reakce na Jiná Realita:

priznam se, ze souhlasim... dospely chlap co randi s 16ti letou mi neprijde normalni, a byt matka te divky, tak by me asi trefil slak. Vubec nevim, co bych delala. Moje kamaradka si v 17 nasla 35 leteho. Byl to magor, vadilo nam to opravdu vsem, ten clovek byl uplny sociopat. Cele to trvalo dva roky. Nikdy jsem nepochopila, co ji k nemu tahlo. Kdyz se s nim rozesla, stalkoval ji. Priznavam, na tu kamaradku mi to navzdy vrhlo spatne svetlo. Nerikam, ze to obcas nemuze vyjit, ale fakt mi to neprijde normalni a zdrave. Divam se na to ve stylu, ze mentalne vyzrale zeny toho typka proste nechtely, a tak musi oslnovat holky na stredni.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 14:23
Reakce na Mutziputzi:

a ona mezitím co? přestala být úchylná?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 14:25
Reakce na Karja:

jj to je dost možný, kdyby mi opravdu chtěl něco udělat tak by to prostě proved. no moc to nezabralo tehdy..:P

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 14:32

Tak Macron jistě už v 15 nebyl ucho, který by intelektuálně nedostačovalo, výjimka..průměrná Máňa z Horního Benešova obvykle hlavou neohromí.

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:03
Reakce na Mutziputzi:

Tak Macron jistě už v 15 nebyl ucho, který by intelektuálně nedostačovalo, výjimka..průměrná Máňa z Horního Benešova obvykle hlavou neohromí.

Tak to je nejlepsi zaver cely ty debaty  ja ti nevim, ale intelekt a mentalni vyspelost jsou podle me dve ruzny veci. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:07
Reakce na Setare:

Aha, to jsem nevěděla a co jako?

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:15
Reakce na Mutziputzi:

No ze s tebou jako nesouhlasim, ze patnactiletej Macron to mel v hlave vsechno srovnany a  vztah s o dvacet let (to nevim prosim presne, placam od oka) starsi ucou byl ok. Navic jeste vdanou, takze Macron byl teenage milenec :)  Ale prumerna Mana z Horni Dolni ve stejnym veku, ktera jde do vztahu s tricetiletym chlapem je pomalu zaostala a chlap nutne uchyl. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:37
Reakce na Setare:

Macronovi nebylo 15, což je jedno, ale určitě průměrnou Máňu intelektuálně i mentálně!!! převyšoval a srovnaný to evidentně měl jak vidíme. Obecně je prostě průměrnej prosťáček 35+ co má vztah s patnáctiletou holkou slaboduchej nebo deviantní, děvče dle mého buď stižené Elektřiným komplexem nebo je to husa nebo nemá prachy, hotovo.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:39

Taky jsem pila kafe s vrahem...a ne jednou, ale několik let. A taky mi vedle spalo dítě, jenže v té době to nikoho nenapadlo. Potom zabil mojí sestřenici, protože ho opustila a rozhodně to nebylo v afektu a bylo to plánované. Prblémy měl spoustu let, ale to člověk není schopen poznat. 

A k těm puberťákům. Já si myslím, že největší problém v pubertě je ten pocit nesmrtelnosti. Proč by se mělo stát něco zrovna jim. A to ať jde o holky a jejich starší přátele nebo o kluky a jejich adrenalinové záležitosti. A jak už se tu psalo...často to přežití dospívání je jen o štěstí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:42
Reakce na Renusatko:

hrůza:-(

já už se teda lidí docela bojím, ale přišla jsem na to až postupem času.. ten pocit nesmrtelnosti vyprchal

o děti se bojím strašně. ale snažím se to nedávat najevo. protože to neovlivním...

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:43
Reakce na Mutziputzi:

Jo aha,no na to, jak tady vzdycky brojis proti tomu hazeni do jednoho pytle, je ten tvuj zaver dost prekvapujici. Nicmene Macronova nam z toho teda vychazi jak? Jako slaboducha a deviantni? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:48
Reakce na Setare:

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 15:58
Reakce na Setare:

No prave ze Macronova neni prostoducha a deviantni, tak jakej jeden pytel

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 27. října 2017 16:01
Reakce na Jiná Realita:

já si teda taky myslím, že pokud chlap 30+ chodí s šestnáctkou, tak není zdravý. 

musí být mentálně nebo sociálně zaostalý nebo zaměřený jen na sex. protože jejich světy se jinak nemůžou nijak zásadněji protínat, aby to bylo na vztah, mají jiné problémy, jiné myšlenky, jiné plány, jiná přání, jiné ideály.

Největší stranda na tom je, že takovéhle vztahy byl dřív poměrně běžné, protože holky se vdávaly co nejdřív a chlapis e naopak ženili až když na "to" měli........

Dneska už to divně vypadá, i když pedofilie jak to spousta lidí nazývá to fakt není (BTW takový pár byl letos i ve výměně manželek). Já ybch to svému případnému dítěti taky neschvalovala, ten vztah totiž většinou nebývá rovnocený ale jde o to, že mladší holka bez zkušenostís e snáze ovládá a vychovává....