Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:25
Reakce na Mutziputzi:

az to budu mit promysleny do detailu, pujdu s tim do politiky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:27

Tak jo, hlavně musíš brát v potaz, že seš zdravá, možná tě překvapí ani já nejsem postižená, tak než bysme s tim šly mezi lidi je dobrý si to představit z tý druhý strany, co by měla poslouchat, že na ně státu platíme daně, tak ať nám nevopruzujou v podnikatelskym sektoru

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:27
Reakce na Mutziputzi:

no ale pořád nevím, kde z toho podle vás jsou ty benefity, hernajs.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:29
Reakce na Mutziputzi:

tak kdyby za me treba majitel nemusel platit odvody, jeste by byl rad co mysli JR?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:30

Že by s tim měl moc papírování a to místo by bejval radši nechal pro někoho zdravýho, co jinýho

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:32
Reakce na Mutziputzi:

tudiz a) je to chybne reseni, vymyslet jine

b) naridit to plosne

?

:P

Online Gatita
Avatar
7150 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:34
Reakce na Mutziputzi:

Tak jasně, že velký názorový průnik by se nekonal. Ale třeba by to nakonec hodil nějaké méně extremistické straně. Ale co já vím, politolog nejsem a nikomu do hlavy nevidím :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:34

No hlavně si ale jako altruistický člověk představit pozici z druhé strany, to se zde koukám nedaří

Online Gatita
Avatar
7150 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:38
Reakce na Lilly_Ku:

die welt je takovej blesk pro intelektualy... ja cetla celkem racionalni komentare (die zeit a faz), vcetne treba toho, ze narod, ktery zil dlouho v nesvobode, je citlivy na vlastni rozhodovani, proto euroskepticismus. to jsem myslim slysela na deutschlandradio kultur, minulej tyden davali celou serii poradu na tema cesky volby.

s celkovou urovni komentaru souhlas.

Tak to jsi mě trochu uklidnila. FAZ na mě má už dost složitou němčinu, tak na tu jsem nekoukala. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 11:39
Reakce na Mutziputzi:

a co jako? nerozumim. predstavit si to samozrejme umim, co to ma spolecnyho? ze stat neni schopen zaridit normalni, vstricne a nekorupcni prostredi protoze vsechna reseni jsou vzdy se zadnimi vratky pro vychcanky? kdyz tam ta vratka jsou oni je najdou a vyuziji, na altruismus sice apelovat muzes, ale bude ti to houby platny.

Amun
Avatar
24. října 2017 11:40
Reakce na Mutziputzi:

Aspon z moji zkusenosti je ale docela problem ty lidi sehnat. Vzpominam si, ze kdysi jsme prave kvuli nejakemu podobnemu limitu inzerovali misto pouze pro ZP a fakt tam viselo mesice, nikdo nesel sehnat. Osobne nemam podobna narizeni a kvoty rada. Priklad s tou nemocnici, co se tu objevil (sehnat dilnu, aby to mohla preprodat) mi prijde vylozene smesny, protoze to nuti lidi vyrabet klicky a nakonec koupit za vyssi penize. Pokud to tedy je tak, jak bylo receno. Ale teda vyberova rizeni jsou kategorie sama o sobe, se ZP nebo bez.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 12:07

Stat pracuje s tim co ma, sama rikas ze lepsi napad nemas, tak k cemu to spackovani vy dve specialne s JR furt?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 12:18
Reakce na Mutziputzi:

tak jasne, nekritizuj kdyz to sama neumis lip, ze;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 12:25

Kritizuj, ale nerus, kdyz nemas lepsi reseni;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 12:31
Reakce na Mutziputzi:

tak jasne, kdyz cely partaje za vsechny statni prispevky a prebendy nic lepsiho nez udelat to lepsi pro sebe a svy kamose nevymyslely... tak ja musim mlcet nebo to vyresil za ne, jo? ses fakt mimo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 12:35

Tobe se musi strasne zit s takovejma predstavama, me teda kdyby se nekdo ptal jak si predstavuju ze hovori typicky volic ANO, nooo covece 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 13:07
Reakce na Mutziputzi:

jsem dnes mela moznost slyset rozhovor recepcni s udrzbarem a uklizeckama a mluvili mnohem rozumnejc jak ty... (pominu ze sou z dediny a voli samozrejme cernoprdelniky)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 13:12

Zato ty pokud si volila kohokoli jinýho než Andreje obelháváš sama sebe, ty jsi jejich chodící program, jestli už ho sepsali

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 24. října 2017 13:14
Reakce na Mutziputzi:

ses asi pomatla na rozumu, uz to nehul

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. října 2017 13:17

Všetky nekradnú jak píšeš, je teda - všichni nekradou, fakt ne, bude líp, ano