Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Amun
Avatar
26. října 2017 14:31
Reakce na barbucha:

Tahle praktika je strasny hnus. PCR by obecne obcas potrebovala fakt nakopat do... kdykoliv si na jejich jednani vzpomenu, otevira se mi kudla v kapse.

Jinak mne se o tobe vcera zdalo. V souvislosti s volbama vsude ve zpravach a casem stravenym na parfumanii se mi promitlo do snu, ze jsi babisova duvernice a sverila ses mi, ze babis se po volbach z toho tlaku zhroutil a fakt zpytuje svedomi a lituje svych cinu  fakt mi ho chudaka bylo lito, pak jsme ho spolecne utesovaly

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 26. října 2017 14:45
Reakce na Amun:

Dobrej sen  Až na to, že lze s úspěchem pochybovat, že by to byl sen prorockej

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. října 2017 15:26
Reakce na Amun:

Policajti to nemaj jednoduchý, sama jsi příkladem toho, že jsou permanentě házený do jednoho pytle a všichni stojí za ho*no, pak si to pár potenciálně lepších rozmyslí a další předem vzdaj, u nás panuje obecně k policajtům trestuhodná neúcta, jinde to tak není. A ne, nejsem příslušnice, ani maminka s tatínkem a bratrem, ani žádnej manžel a ani s jedním příslušníkem jsem nechodila, vlastně žádnýho neznám, aby to nedopadlo jako když musím vyvracet, že mi nejde hubnutí

Amun
Avatar
26. října 2017 15:36
Reakce na Mutziputzi:

No a to je prave ono. Proc to jinde tak neni, ze... V UK jsem se nesetkala s tim, ze by policiste predvadeli to, co delaji v CR. Chybi tam ta typicka buzerace, jako kdyz jsem jednou dostala sprda, ze jdu metr od prechodu, misto abych sla primo po zebre  pripadne pokuty za to, ze jste nevideli znacku, co je zarostla ve krovi, nebo cihani fizlu za rohem, jestli nejdete nekde na cervenou. Snad kazdy muj znamy ma nejakou historku. V UK nekolikrat vykradli dum, kde jsme bydleli. Nastesti ne nas byt. Policiste pokazde extremne slusni, vzdy se me vyptali, zda ziju sama a zda mam nekoho, na koho se obratit. Pred vstupem do bytu se zeptali, zda mohou vstoupit v botach... uplne neco jineho. Nejspis proto tu jimi nepohrdaji.

Kdysi jsem to tu psala, nerada bych to rozebirala znovu, ale s PCR mam opravdu straslive zkusenosti. A to jsem byla opravdu jenom svedek. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. října 2017 15:43
Reakce na Amun:

Já jenom dobrý, ale i kdybych měla špatný, netvrdila bych že jsou všichni na nic, a tak my to asi nevyřešíme, mladší generace už se od toho podle mě oprostí.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. října 2017 18:24

https://usti.idnes.cz/vrazda-skolacka-doubice-rekonstrukce-otec-martin-ch-fya-/usti-zpravy.aspx?c=A171026_360521_usti-zpravy_vac2

člověk by si řekl, že něco takového by i v severské detektivce znělo tak nějak přitažené za vlasy...a ona je to proboha realita 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 26. října 2017 21:37
Reakce na Jiná Realita:

Je to strasny - a co ti druzi rodice? Ti vedeli, kde maji dceru? Nasi by mi teda stoprocentne v 16 nenechali spat u petatricetiletyho chlapa, pritel nepritel (jako rozmlouvali by mi urcite i ten vztah, ale chapu, ze to je tezky). Bohuzel jedna z nich zaplatila zivotem, druha bude mit dozivotni trauma. Tim na ne nehazim vinu, ta je jednoznacne jen a jen na strane toho psychopata. 

Offline Karja
Avatar
35841 příspěvků moje polička 27. října 2017 08:02
Reakce na Jiná Realita:

Je to hrozný, jenže děti jsou ve lhaní tak šikovný! Já když si představím, co jsem všechno rodičům nakecala a oni mi to buď sežrali nebo předstírali, že to žerou. Sice jsem nevydávala nikoho za cizí rodiče, ale takové to pábení, kde budu a nebudu probíhalo. Rodiče fakt nemají šanci při práci, dalších dětech a nedejbože ještě péči o své rodiče mít všechno pod palcem a děcka v tomhle věku jsou hrozně vychytralá. Je to fakt hrozný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 08:15
Reakce na Karja:

přesně tak. vysloveně otázka štěstí/smůly nic víc..

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 27. října 2017 09:27
Reakce na Setare:

presne to jsem si taky rikala - ze slabej clanek v tomhle pripade mohla byt ta sestnactka, co s nim chodila, panc pres ni se dostal na tu druhou a vubec jejim rodicum mohl neco takovyho nakecat. ne ve smyslu viny, ale proste prilezitost, no.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 27. října 2017 09:29
Reakce na Setare:

ja musela bejt v 16 v deset doma, aji ze zkousky rockovy kapely  az v 18 jsem vubec mohla nekde prespat, a to jsem rekla, ze jdu ke kamaradcea mela jsem neprustrelny alibi. a taky zodpovednyho pritele, i kdyz o deset let starsiho. nekdy to je fakt o stesti.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. října 2017 09:40

je až absurdní, kvůli čemu si člověk zničí život.

jedna lež. poprvé sama venku. 

jak bude ta přeživší s tím žít, to si neumím vůbec představit. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 09:59
Reakce na Jiná Realita:

Škoda, že se k tomu nevyjádřil někdo kompetentní za účelem prevence podobnejch případů. Je a byl toho plnej bulvár i nebulvár, ale ta message pro děvčata jejich věku, že ne každý příjemný pán co s nimi sdílí lásku ke koním je tím za koho se vydává aspoň mně teda unikla.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:17
Reakce na Mutziputzi:

tak to by jim snad měli říct rodiče ne? je fakt že to je prostě věc, kterou ty děti nechtějí slyšet... takže se můžeš přerazit a prd. já měla volnost a ráda koně a díkybohu se mi nic strašlivýho nestalo ale nebyla to teda zásluha ani moje ani nikoho jinýho, bylo to jen to štěstí. když si na to dneska vzpomenu no a teď mi dcera jezdí domů půlnočním londýnem a taky nenadělám nic.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:21

Ale jo, jenom než psát přiblblosti o tom co vrahovi vzkazujou všichni členové poškozený rodiny bych viděla vyjádření o podivnosti vztahu o dvacet let starších pánů k adolescentkám jako prospěšnější.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:22
Reakce na Mutziputzi:

aha no tak já to nečtu páč od toho nic prospěšnýho nečekám, vidim že ani o nic nepřicházim teda:-)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:34
Reakce na Mutziputzi:

co pro děvčata jejich věku.

ale pro rodiče   ne každý příjemný pán, kterého pozvou do bytu a uvaří mu kafe, je hodný. taky si můžou popíjet kafe s vrahem...

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:36

To jo, ale to klidně může pít kávu s vrahem i člověk s kolegou nebo ve větší společnosti kamarádů a jejich kamarádů.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:39
Reakce na dzizisketa:

já pila kafe s vrahem několikrát, u nás doma a vedle spalo miminko. byl to kamarád mého tehdejšího muže a chodíval k nám s přítelkyní. když se s ním rozešla tak teda nezabil ji... ale jinou ženu. úplně náhodnou "kolemjdoucí".

edit ne naštěstí!!!co jsem to napsala šmarja

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. října 2017 10:53

Ty dramatičko, "vedle spalo miminko", že ty to nevyprávíš poprvý!