Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 22:34
Reakce na Kokoska:

Jak jsme ted zakotveni na periferii, docela me desi pomysleni, co az nebudu moct ridit auto (teda doziju-li). Byt odkazany na autobusy s intervalem jak sobi sprezeni na Cukotce je tristni. Kdyz chvilku necekane hledate klice nebo musite jeste na WC, mate pak pul hodiny volno.

Já se omlouvám, že se k tomu vracím, ale tohle mě fakt pobavilo :). Jednak jste to teda vtipně napsala - a jednak teda JÁ, až budu jednou ten důchodce bez řidičáku, nesmím autobus propásnout prostě vůbec. Nám tady ze vsi jeden jede dopoledne a jeden odpoledne, dtto nazpět - a to jen jedním směrem. Na druhou stranu ta spojení prostě nejezdí (a proto, kdybych chtěla do práce busem, jela bych 10km 3,5h :D ). 
Tak to jen takové uklidnění, že periferie se má pořád líp než dědinky na Pardubicku .

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:02
Reakce na Dadoo:

Prosím tě, až někde narazíš na nějaký ten pěkný byt v dobré lokalitě za super cenu, (viz 100m staromák za 6 mio) pro NORMÁLNÍ lidi, dej mi vědět.. Okamžitě kupuji. Normální snad jsem. 

No jsi urcite, jeste nedavno byl asi volnej, zaclonky nic, je to v tom dome jak je pohrebni ustav;-)

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:02
Reakce na Gellnerova:

Proto nebydlím v dědince na Pardubicku 

Ono je to spojení dost špatné ve spoustě míst, třeba z mého rodného města do okresního je sice spojů víc, ale ne o moc. Na vyšetření do nemocnice jedete v 6 ráno a když máte štěstí, jste doma kolem druhé. Je to 15 km.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:04

Na Parizsky je zcela signifikantni vyraz, jasna typologie)))

Online Potrefenáhusa
Avatar
33837 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:04
Reakce na Dadoo:

Kamarádka cca 100m od Staromáku bydlela a bylo to pěkně na houby, jako jo, sice z okna měla výhled na věže Týnskýho chrámu, ale taky přímo u vchodu do domu asi nejproch******í kout z celý Prahy, veřejnej záchod hadr. K tomu řev ožralých cizinců přímo pod okny celou noc atd.

Nechcete mi někdo odkázat domeček na Novým Světě? Stačí malej, dík.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:10
Reakce na Mutziputzi:

Takhle to nestačí.. potřebuji kontakt, odkaz na ten inzerát, abych mohla jen kliknout... a...

Ty si to strašně usnadňuješ 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:17
Reakce na Dadoo:

No ja sem to dostala na stribrnym podnose, ale prej smlouva s mestem za beznejch parametru, na SRealitach to pravda nebylo, ale nedavno tam bylo par smichovskejch bytu v hroznym stavu, ale na Prahu za mrzky peniz, myslim, ze kdo hleda najde. Ja ted hledam investicni bytecek a rozumny nabidky jsou.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:23
Reakce na Mutziputzi:

My to máme trošku komplikovanější. Dcera chce koupit menší byt v Praze, jen se to z Londýna hůř organizuje. Nová práce, nový život. Tak pomáhám hledat. Budu to muset objíždět potom zase já. nechtějí žádnou periferii. Ted na podzim se už tomu chtějí víc věnovat.

Na když to na Srealitách není, tak vůbec netuším, kde to ještě všude jinde hledat. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:30
Reakce na Dadoo:

Ja myslim, ze to zverejnujou mestsky casti na verejnejch vyveskach, urednich deskach nebo jak se tomu rika, bohuzel asi stale jedou obalkovou metodu se obavam

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 23:34
Reakce na Mutziputzi:

Jo, díky moc. Zkusím něco pohledat. Zdevastovaný byt nevadí, pokud je v dobré lokalitě. Spíš naopak.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 09:04
Reakce na Potrefenáhusa:

Myslis Sestku na rohu Cerninky a Noveho Sveta? :-D

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 09:20
Reakce na Kokoska:

Jo, máte pravdu, spojení stojí obecně za houby. Kdysi před deseti lety jsme jezdívali tady z blízkého městečka na Prahu (do Prahy ) dálkovým autobusem. Nedávno jsem hledala a hladala - a ten autobus nejezdí. Vůbec. Žádný autobus. Ani z městečka, ani z Chrudimi, ani z Pardubic, prostě tahle dálková spojení úplně zrušili. 

Ale zase tu máme celkem levné ty byty, abych nebyla úplně OT 

macko.pu
Avatar
12. srpna 2017 11:11

fuj... 15 tínedžerov v maroku sa nakazilo besnotou po súloži s oslicou

chúďa zviera, takéto páchanie zla na bezbrannom zvierati

to nie sú ľudia, to sú beštie v ľudskej koži

fuj ešte raz

https://www.moroccoworldnews.com/2017/08/225797/15-teenagers-treated-for-rabies-after-engaging-in-bestiality-with-donkey/

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 12:12
Reakce na Jiná Realita:

"a není to nesmysl, takové sociální bydlení v centru pro důchodce, matky samoživitelky a sociální případy? to pak jezdí nakupovat na periferii do obchodů, na jejichž produkty mají, do práce někam nevím kam, ale pravděpodobně ne do toho centra...co dělají důchodci celý den v tom v centru? "

A můžeš mi říct, co je ti (sakrapráce) do toho? 

I kdyby celej boží den jen čuměli z okna... pořád budou mít aspoň hezkej výhled  Nevím, jestli je ti známo, že pro spoustu starejch lidí přestěhování z jejich dosavadního, celoživotního prostředí, znamená doslova konec života...

Tady se rozkrade (vyhází oknem) takovejch peněz, že těch zbylejch pár šupů z mejch daní, který zasponzorujou někomu z potřebnejch slušný bydlení, mě teda fakt nemrzí! 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 13:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Žižkovu a Libni, zdaleka se vyhni, no...

To není Karlínu a Libni?
Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 13:51
Reakce na brrr:

Já znám Vysočanům, Libni...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 13:59
Reakce na brrr:

nebo?

Vysočany, Libeň, to jsou pražský čtvrti, kdo sem večer zajde, ten je synem smrti

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 15:49

Doufám, že tohle není pravda!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 18:57
Reakce na Mutziputzi:

Proč ne? Já bych řekla, že to celkem odpovídá.

Offline RoSa
Avatar
8252 příspěvků moje polička 12. srpna 2017 19:11
Reakce na Mutziputzi:

ale jako antisemiti na tom nejsme úplně nejhůř... 

taky je otázka, jak upřímně ti respondenti odpovídají (viz to statistický dotazování s drogama nebo co to bylo: v některejch státech se to styděla mládež přiznat, jinde na to naopak byli hrdí...)

co to je za průzkum vůbec?