Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 12:51
Reakce na Amun:

Kup si ho v pohraničí, vyřešeno

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 12:54
Reakce na Amun:

a ty nemas kde bydlet?

pro zajimavost na zapade vlastni v prumeru mensi procento lidi nemovitost nez v CR.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:10
Reakce na Amun:

teda doufám, žes to, že by měli důchodci z centra odtáhnout a vyklidit ho pracujícím, myslela fakt jako vtip - to mě na Praze začíná děsit nejvíc, hnusný centrum, kde většinu nemovistí skoupí ruská mafie, která si tam umístí obchody s čínským sklem a matrjoškama a z města se stanou vybydlený kulisy, máme k tomu teda slušně našlápnuto.

Ale tak jako jedna známá se i rozčiluje, proč důchodci a matky s kočárkema jezděj mhd i v době, kdy jezděj pracující, maj si to všechno vyřídit v době, kdy je slušnej člověk v práci a nevopruzovat ve špičce

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:13
Reakce na Potrefenáhusa:

Jako ta druhá půlka se přiznám....tak mohli by vyrazit třeba na desátou

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:14
Reakce na Potrefenáhusa:

No někdy mi přijde, źe to nejužší centrum je fakt už jenom skanzen..

Offline Sweet Potato
Avatar
34849 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:16
Reakce na Mutziputzi:

No bacha, to nejčastěji vyrážím já! (Ale jsem ochotna to ještě posunout)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:16
Reakce na Potrefenáhusa:

jako pokud je bydleni v centru drahy, tak logicky by tam mely/mohly bydlet spis vysokoprijmove skupiny-klidne i ti duchodci, no ale hlavne ti kteri tam pracuji, ne? ze prahu a vaty apod skoupili mafiani tomu socialni byty nijak nezabranily

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33756 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:17
Reakce na Mutziputzi:

mohli, no Ale tak třeba to nejde pokaždý

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:19
Reakce na Mutziputzi:

No, aniž bych se chtěla nějak zastávat důchodců, tak oni to maj zhusta tak, źe co neudělaj dopoledne, už ten den neudělaj. Tím nechci nijak házet všechny do jednoho pytle, ale těch sil už zas tolik není..a je mi jasný, že ne všichni to tak maj, ne že mi tu všichni začnete psát, jak vaše babička šuká po světnici od rána do noci, ale že některý starý lidi to tak maj a ty pak v tom městě člověk potká v tý špičce (taky to nerada vidim, když se tam motaj, ale spíš proto, že se děsím, že je někdo smete a oni si zloměj krček  )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:19
Reakce na Potrefenáhusa:

Vono to ale fakt vypadá, že to nejde nikdy, úplně nejlepší je když důchodci ve špičce buzerujou děti ať je nestrkaj aktovkama, to je teprv cirkus))

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:20

Ale tak ono de celkove o nejakej koncept rozvoje mesta.

Ty jakoze nejvyssi prijmovy skupiny nejsou lidi, co si tam koupej jeden byt a bydli v nem, ale borec odnekud, kterej koupi celej barak v praze, byt v centru berlina, kde ale travi mesic v roce a dalsi byty janevim kde. Takovej zpusob vyuzivani nemovitosti ve mestech moc nepripiva k tomu, aby byly mesta fajn mista k ziti.

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:20
Reakce na Mutziputzi:

Ja vyrazim s detmi v 9:30, protoze jsou tramvaje prazdne . Pracujici lid se na me nemraci. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:20
Reakce na Ounz:

Vyjet v 8 a vyjet po devátý by v těch silách nemělo dělat moc velkej rozdíl ne?

Offline dzizisketa
Avatar
7481 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:21

Tak ještě selektovat lidi podle užitečnosti při nástupu do tramvaje, to tady chybělo

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:22
Reakce na dzizisketa:

Úplně jak Mengele viď?

Offline Ounz
Avatar
19842 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:24
Reakce na Mutziputzi:

Já nevím, třeba to někdy rozdíl dělá, a já to soudit nebudu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:25
Reakce na Ounz:

Ale jo třeba, nicméně po tý devátý by se cestovalo líp i jim bych řekla, leda že si potřebujou po ránu zvednout adrenalin, pak jo ;-)

Offline andulka01
Avatar
10725 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:28

Britský systém sociálního bydlení je ale vážně dost štědrý. Takže ten nepoměr je občas docela k naštvání, ne že ne. Nijak hlouběji do toho nevidím, jen v drahém bytě vedle mé matky bydlela matka samoživitelka bez práce. Stejný standard bydlení, jen máma chodila do práce a paní ne a bydlení měla v rámci sociálních dávek.

Ovšem zneužívání sociálního bydlení (jak psala Amun) je hnus kdekoliv a děje se to všude, stačí mít evidentně dost známých a dlouhé prstíky. Pro mě naprosto neslučitelné s morálkou. A to mi věřte, že teď budu levné bydlení potřebovat fakt dost.

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:29
Reakce na Mutziputzi:

Jenze kdyz vstanou v pet, tak devata je uz hodina pokrocila. Treba cely zivot jezdili v 9 do prace, sila zvyku.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 11. srpna 2017 13:29
Reakce na Mutziputzi:

takoni casto (ne vsichni) jsou od 5-6 vzhuru a v sedm uz nevi co by... a do obeda, idealne v 11, byt zpet aby si pak mohli uz podrimovat.. jinak urcite ne vsichni duchodci jsou dnes chudi to je zas to zevseobecnovani...:-)