Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. července 2017 13:52
Reakce na Mutziputzi:

jakože i v bodě např. "když na jednu stranu vah dáme skutečnost, že si louku nepronajali, a na druhou stranu vah zase skutečnost (vážně to nazval skutečností, takže si je asi jist), že na té louce nikomu a ničemu neškodili..."

to potom snad není co vymáhat, ne? o jaké škodě se bavíme? nebo že by škodu způsobili? a o čem to potom jxd žvaní? představa, že mi na moje pracně udržované louky vtrhne byť jen pár stovek těch individuí, je pro mě osobně děsivá. třeba to ten koknkrétní majitel tak nemá a jsou mu jeho pozemky fuk, ale jde o princip. příště to udělají na nějaké krásné louce, kde třeba rostou chráněné byliny. a pak co? bude zničená, už tam nic neporoste. škoda nevyčíslitelná.

věříte, že stát je v tomto případě vůbec schopen něco vymáhat, natož to skutečně vymoci? klidně se s vámi vsadím, že to nejspíš ani nezkusí. pokud ano, tak jen naoko.

fascinuje mě, že stát je vůči bandě lůzy naprosto bezmocný a věc se hned žene do extrémů, jako je psaní o mlácení lidí obuškem. jako by snad nebyly jiné možnosti, jak vykonávat policejní moc. co třeba razie na drogy, tam jich muselo být. pokuty za různé přestupky....

Online viktorka_od splavu
Avatar
46151 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:01
Reakce na Jiná Realita:

o tom konkretnim pripadu nic nevim, obecne ale snad zalezi na majiteli tech pozemku? jestli to vyslovne nepovolil ale ani nic nenamital tak ok, pokud by ale volal policii at nezvane hosty vyzene a ta nic neudelala byla bych nastvana hodne. ad "razie na drogy" apod - no fuj.

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:03
Reakce na Jiná Realita:

Už někdy udělali párty na chráněné louce? A slovem lůza bych se taky moc neoháněla.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:10
Reakce na dzizisketa:

jde o princip. 

až to na chráněné louce udělají, bude moct policie udělat jen to, co udělala teď. monitorovat. a lidi jako jxd jí budou ještě tleskat, protože mládež si zatančila, všichni byli spokojení a v poklidu odjeli domů.

jxd prostě v podstatě oslavuje to, že máme policii úplně k ničemu. nechápu, proč tam vůbec byla. není to pokrytecké? měli prostě sedět na služebně. dokonce tam snad měli vrtulník  proč. když to teda bere takhle, mohla policie někde jinde dělat něco užitečnějšího, třeba něco, na co ji vůbec máme.

stejně vždycky přemýšlím, co by asi psali ti, kteří to vidí jako on, kdyby se taková akce svolala do jejich parku, na jejich louku, do jejich vesnice, na jejich náměstí. kdyby jim ji svolali sousedi sice na vlastní louku, ale partička by cestou tam rozjezdila jejich cestu nebo zničila jejich zahradu. kdoví, no.

Amun
Avatar
31. července 2017 14:19
Reakce na Jiná Realita:

myslim, ze jxd (at je to kdokoli, pro me uplne noname) cilene napsal zpravu, ktera pritahne ctenare (kdyz se podivas do komentaru, vetsina lidi tam zastava nazor "az vam stovky vandalu prijedou na vasi zahradu, taky vam to bude jedno?") Prirovnala bych to ke zpravam typu "cistite si zuby? Pozor, muze vas to zabit!" na prozeny.cz

Uz jen ten styl te zpravy "mladi lide co si prijeli zatancit, kluci a holky, stat alias buzerace, zakazy, nasili, narizeni..." jezisi, tam fakt nechybi nic reflex nezklamal

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:32
Reakce na Jiná Realita:

fascinuje mě, že stát je vůči bandě lůzy naprosto bezmocný a věc se hned žene do extrémů, jako je psaní o mlácení lidí obuškem. jako by snad nebyly jiné možnosti, jak vykonávat policejní moc. co třeba razie na drogy, tam jich muselo být. pokuty za různé přestupky....

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:36
Reakce na Amun:

jxd je starej narcis a reflex takovej bulvar pro pseudointelektualy, uz se to moc neda cist. za studii jsem si reflex kupovala, mam pocit, ze tehdy to jeste nehnali tak do extremu, to zacalo az kdyz je koupil Axel Springer.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:44
Reakce na Lilly_Ku:

Taky si pamatuju dobu, kdy jsem kupovala skoro každé číslo (a je to 15 let dozadu ). Pak frekvence klesala na sporadicky, když se někam jelo do vlaku a poslední číslo myslím bylo s Okamurou na titulce. To mi definitivně došlo, že reflex nemá hodnotu ani toho papíru, na kterém je vytištěn.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46151 příspěvků moje polička 31. července 2017 15:37
Reakce na Krehutka:

ja si ho kupovala od r. 92, dlouho jsem mela predplatny... ale pred par lety jsem to vzdala. od safra uz to bylo desny

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 31. července 2017 15:46

Já si Reflex kupovala dokonce od úplnýho vzniku (duben 90).  To bylo takový zjevení na časopiseckym trhu. Ani nevím, kdy jsem přesně zjistila, že se bez něj obejdu, bylo to ještě před Šafrem, ale je fakt, že v jeho době nastal strmý pád a teď je to úplně jiný časopis. Teď si sem tam si něco přečtu on-line. Je tam pořád ještě pár lidí, které mám ráda (včetně JXD, se kterým někdy velmi nesouhlasím, jindy mi mluví z duše, ale vždycky mě baví jeho názor číst).

Online Karja
Avatar
36073 příspěvků moje polička 31. července 2017 16:05
Reakce na Mutziputzi:

Já momentální situaci v izraeli uplně nesleduji krom asi dvou článků, ale mám letenku na říjen, nechám se překvapit. A jako se utěšuji, že přinejhorším zůstanu jen v tom Tel Avivu či Haife.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46151 příspěvků moje polička 31. července 2017 16:25
Reakce na domenica:

s jxd to mam stejne:-)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 31. července 2017 16:40
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 31. července 2017 16:40
Reakce na dzizisketa:

Už někdy udělali párty na chráněné louce? A slovem lůza bych se taky moc neoháněla.

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:12
Reakce na Jiná Realita:

Nemuzes nekoho postihovat/neco zakazovat z toho tveho principu, ze BY SE MOHLO neco stat. Tohle totiz delaly u nas vsechny autoritarske a totalitni rezimy, zejmena proti komunistum tady zhusta brojivas. Take bys totiz mohla zakazat treba i snatky, pac muzou vest  k rozvodu, ze jo.

Amun
Avatar
31. července 2017 17:14
Reakce na dzizisketa:

Mne prijde, ze v tomhle pripade je jedno, jestli ta louka byla chranena nebo ne... Nemeli tam co delat v obou pripadech. Byt ta louka moje, tak snad prijedu na vodnim delu 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:22
Reakce na Jiná Realita:

JXD neoslavuje ze policie neudelala nic, rika, ze je dobre ze neudelala exces ala Czechtec, nic vic bych v tom nespatrovala

Online Karja
Avatar
36073 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:25
Reakce na dzizisketa:

No já jsem myslela, že většina zákazů stojí na principu, že by se mohlo něco stát - od zastavení na stopce, po skákání do mělkého bazénu. Že se předchází jak újmě na zdraví, tak v tomto případě na majetku.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:41
Reakce na Mutziputzi:

JXD neoslavuje ze policie neudelala nic, rika, ze je dobre ze neudelala exces ala Czechtec, nic vic bych v tom nespatrovala

vnímám to naprosto stejně ... 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:44
Reakce na Karja:

Souhlas.

V tomto konkrétním případě ale nevím, jak se k tomu stavěl vlastník pozemku, potažmo obec. Jestli jim to nevadilo, tak by asi zásah policie ani nebyl opodstatněný.