Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
macko.pu
Avatar
29. července 2017 12:09
Reakce na milacka:

Samotní Nemci škrípu zubami, chodíme do Nemecka, manžel tam má rodinu, u nás sa politika Merkelovej prezentuje inak. Som rada, že žijem na Slovensku.

P.S. ale pokiaľ nás bude náš ctený pán premiér ťahať do jadra európy, ako to v poslednom čase s obľubou uvádza, tak sa nemusíme báť, že by sme v dohladnej dobe neboli "obohatení" aj my

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. července 2017 12:22
Reakce na Mutziputzi:

 Tento rok sú v Nemecku voľby.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:12
Reakce na Mutziputzi:

To je pravda, pretriasali sa aj predvolebné odhady. A toľko negatívnych postojov na CDU som počula z nemeckých úst, až mi to hlava neberie. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 13:14
Reakce na milacka:

Jo věřím, i u nás jsou různé názorové okruhy

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:10

yeah...tak už vidím souvislosti. ty babky, které vozí novorozence v 35 stupních nahaté v otevřených kočárech, jsou matky takýchto ťav. ty pak ono mini baby vezmou do egypta, protože si přece nebudou omezovat život dítětem, jak řekla nějaká ta (myslím dokonce slovenská) moderátorka u fotky několikatýdenního dítěte v kočárku u moře: všichni mi říkali, že s narozením dítěte se můj život změní...a vidíte?!

http://zpravy.idnes.cz/slovensko-prevoz-vladni-letadlo-egypt-infekce-fqs-/zahranicni.aspx?c=A170729_154651_zahranicni_san

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:32
Reakce na Jiná Realita:

Proč by roční dítě nesmělo do Egypta??

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:40
Reakce na Mutziputzi:

nemá pořád imunitu a egypt je místo, které trápí i dospělé, takže místo, které na chytání imunity není úplně nejvhodnější. je tam teď zrovna největší vedro v roce, pokud se nemýlím. dítě nemá vyvinutou termoregulaci. malým dětem, co jsem četla, nedělají dobře velké teplotní výkyvy (třeba přechod z letadla do egypta, z klimatizované místnosti ven). teď se odtamtud vrátila kolegyně a říkala, že se tam nedalo žít a že tam už nikdy nepojede minimálně touhle dobou, protože nemohla ani dýchat. co asi to mimino.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:42
Reakce na Jiná Realita:

Ja myslim, ze deti nejsou z cukru

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:48
Reakce na Mutziputzi:

to nepopírám, ale roční děti prostě ještě z cukru jsou.

minimálně v některých směrech.

to asi tak šestitýdenní byste taky vzala do egypta v červenci? od oné moderátorky, co ho vzala k moři snad jen proto, aby ukázala, že na to má?

mě nijak nepobuřují děcka špinavá, děcka co jedí písek nebo se válí v něčem podezřelém. ale opravdu malé děti v úplně jiném prostředí (je jedno, jestli je to egypt nebo jižní pól) mi přijdou jako úlet.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 18:56
Reakce na Jiná Realita:

6tydenni nejspis do Egypta ne, rocni uz davno v podstate kamkoli, kam bych se sama odvazila

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 29. července 2017 21:34
Reakce na Mutziputzi:

pokud by to bylo z nejakyho duvodu potreba tak ok, ale k cemu je to dobry jako dovolena?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 21:38

Jako kdekoli jinde ne? Je rozdil jet s rocnim ditetem na Lipno nebo k mori, co lyzovat, taky az pujde na stredni? 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 29. července 2017 21:47
Reakce na Mutziputzi:

na lipno v klidku, kratka cesta (od vas teda:-) stejny klima, pohodicka. lyze dtto, my jako deti i moje deti jsme jezdili  od toho roka, rodina se stridala ve vozeni ve fusaku na sanich, ale nejezdili jsme ani daleko ani do nejakych drastickych klimatickych podminek. na to je fakt casu dost zhruba od predskolniho veku uz jsou deti vicemene neznicitelny a je docela zadouci to testovat;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. července 2017 22:15

Bych nevydržela))

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 29. července 2017 23:19

Berta zůstala dnes po delší době sama doma..

Berti, dík..  (navíc ještě orvané závěsy na oknech kam dosáhla)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2017 10:59

nas...namíchlo mě to, že vzhledem k událostem v Jeruzalémě jsme odložili pobyt v Tel Avivu na neurčito a teď vůbec nevim kam v srpnu a na poslední chvíli vyrazit, potřebuju zásadně kombinaci velkoměsta a teplýho moře, takže si asi napustim vanu v Praze

Amun
Avatar
31. července 2017 12:12
Reakce na Jiná Realita:

On cely reflex je uz nejakou dobu parodie na seriozni tisk. Osobne to povazuji za trochu lepsi bulvar :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. července 2017 13:13
Reakce na Jiná Realita:

Ja s nim souhlasim zcela, doufam ale ze se policie aspon pokusi najit organizatory a bude po nich vymahat nahradu skod a pokutu