Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Amun
Avatar
24. července 2017 20:43

co me dneska ****** uplne nejvic: dostala jsem pridano v praci, dost, mela jsem z toho vazne radost. A vlivem vyssi danove kategorie jsem realne dostala pridano blbych 150 liber mesicne. A nejlepsi je si pak v novinach precist, jak stredni trida neplati dane a jak vykoristujeme ubohe delnictvo, ktere, povazte, nema co do ust. Pritom jsem v situaci, kdy firma mi pridala fakt dost penez, ktere jsem vlastne nikdy nedostala, natoz abych je mohla utratit. Fakt by me zajimalo, jestli to tu opravdu bohati lide umi obejit a ty dane opravdu plati mensi, nebo je jim taky kazdy mesic do breku.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. července 2017 21:30
Reakce na Amun:

njn, stará dobrá anglie. nechystají tam náhodou taky tak trochu znárodňování? corbny chce bohatým ještě zvýšit daně, tak aby vaše příští zvýšení platu náhodou nevedlo k tomu, že budete ještě kus současného platu vracet...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 00:59
Reakce na Mutziputzi:

Do tvých sporů s macko.pu nechci nikterak vstupovat. Nicméně bych prosila, abys vaše rozepře příště udržela v rámci pravidel diskuze bez urážek, jinak už opravdu budu muset mazat. Díky.

macko.pu
Avatar
25. července 2017 08:41
Reakce na wendulka:

Do tvých sporů s macko.pu nechci nikterak vstupovat. Nicméně bych prosila, abys vaše rozepře příště udržela v rámci pravidel diskuze bez urážek, jinak už opravdu budu muset mazat. Díky.

... milá wendulka, veď my nemáme žiadne spory,  to že na seba "vletíme" je len také nevinné naťahovanie, nepochybujem o tom, že mucinka by mi v reálnom živote takto nenadávala, (ani ja by som jej nepovedal že je slniečko, to by som si nedovolil), určite je to kultivovaná dáma

P.S. asi založím vlákno medvídek vs mutzi aby sme vás neotravovali týmto naším balastom 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:08
Reakce na macko.pu:

Speciální vlákno si kvůli tomu určitě zakládat nemusíte, ať už jde mezi vámi o nevinné kočkování nebo jak tomu chcete oba říkat. Do toho vám opravdu nechci nijak zasahovat. Nicméně bych byla hlavně kvůli ostatním diskutujícím ráda, kdyby se z toho vynechala "milá" oslovení jako "blb" apod. Přijde mi to zbytečný. Tím bych to uzavřela.

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:50
Reakce na wendulka:

Naprosto souhlasim s odsouzenim pouzivani nadavek, ale jenom bych podotkla, ze vyuzivani fora k sireni nenavisti taky neni uplne koser. Vetsina z nas nastesti voli ignorovani, protoze to je vcelku ucinny nastroj, jak nedavat prostor podobnym individuim, ale i tak mi prijde ta forma agitace nevhodna.

Amun
Avatar
25. července 2017 10:52
Reakce na Jiná Realita:

Kdykoli toho idiota vidime s pritelem ve zpravach, zacneme videt rude. Ano, skutecne navrhl, ze by se mohly bohatym lidem znarodnit luxusni domy v centru mesta, protoze jsou vetsinu roku prazdne - a nastehovali by se tam lide ze socialniho bydleni ve vyhorele Grenfell tower. Take mam pocit, ze jde do voleb s tim, ze by uz i lide v nasi kategorii byli daneni 70%. Uprimne doufam, ze se to nestane, protoze v tu chvili fakt odchazime ze zeme. Nemuzu si pomoct, ale podle me je to komunista. Je to presne ten clovek, co se foti placici s delniky, co se vyfoti s uplne kazdym, koho potkalo nejake nestesti... a lide mu to zerou.

macko.pu
Avatar
25. července 2017 11:04
Reakce na Unnamed:

Naprosto souhlasim s odsouzenim pouzivani nadavek, ale jenom bych podotkla, ze vyuzivani fora k sireni nenavisti taky neni uplne koser. Vetsina z nas nastesti voli ignorovani, protoze to je vcelku ucinny nastroj, jak nedavat prostor podobnym individuim, ale i tak mi prijde ta forma agitace nevhodna.

... presne si to uviedla, chudák váš prezident, nech je aký je, toľko nenávisti, posmechu a zloby čo si tu už zlízol

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2017 11:20
Reakce na Unnamed:

Pravda, to jsem trochu opomenula, že to nebylo v souvislosti s pravidly diskuze taky úplně košer a nepatří sem ani tohle. Příště napravím.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. července 2017 11:53
Reakce na Potrefenáhusa:

mě pobavilo, co k tomu napsal na fb Viktor Janiš:

"Samozřejmě že Václav Klaus dokáže napsat hluboce lidský, empatický a zároveň promyšlený text - stejně jako tlupa opic dokáže náhodnými údery do kláves psacích strojů napsat Hamleta. Za milión let."

Jj, četla jsem. 

A teď Petr Placák. Velmi trefná reakce s příznačným názvem: Citlivý člověk a bolševik Klaus

"Když ke mně tato promluva, vyčnívající z toku běžné mediální, politické, odborné i kulturní zhovadilosti, doputovala, rozesmál jsem se – v prvním okamžiku jsem měl sice za to, že jde o nějakou taškařici skupiny Ztohoven, ale hned mi bylo jasné, že to legrace není – předvést takovou intelektuální či duševní přízemnost dokáže jen originál sám...."

https://babylonrevue.cz/citlivy-clovek-a-bolsevik-klaus/

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2017 14:12
Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 25. července 2017 17:27
Reakce na Mutziputzi:

Haha chudak 3x za vikend se musel bat spinavych hlucnych romu ne ze bych je chtela branit, ale tohle ma s realitou spolecneho pramalo. Nebo ze bych na nase zdejsi romy byla natolik zvykla, ze je prehlizim jako sire rodne lany?  zapeklita otazka :D

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. července 2017 21:52
Reakce na Mutziputzi:

Do teď jsem ho nesnášela protože byl estébák, hudbu debilní neřešim, nemůžeme mít všichni vybranej vkus, ale teď mi můj názor potvrdil, k tomu je z Ostravy...no děs

Pregnantně to vyjádřil můj oblíbený výtvarník Jan Gemrot na fb:

"s nohavicou je to stejne jako napriklad s melem gibsonem nebo coco chanel, vsichni jsou to velmi talentovani lide bez jakychkoliv moralnich zabran..."

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. července 2017 10:46
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:00
Reakce na Mutziputzi:

tak já úplně chápu ten boj rodičů za jakkoliv možná chimérickou experimentální léčbu... ale ve chvíli, kdy je jasná mozková smrt (jestli to tak je) tak se holt nedá nic dělat. připadá mi logický, aby si ho vzali teď domů.

titulek mi přijde dost nechutnej teda.

pokud jde o to, jestli dítě rodičům "patří"... tak to je asi nad rámec debaty na módním webu:P souhlasila bych ale s tím, že rodiče mají k dítěti povinnost zajistit všemi silami jeho život a pokud to nelze, tak pokojný přechod na druhou stranu. tohle jsou hrozný věci a to bulvární zpracování ve mně vyvolává docela smutný pocity

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:07

Pro rodiče musí bejt nejhorší ty pochyby, jestli kdyby měl možnost tý experimentální léčby dřív, stal by se třeba zázrak. Mně to teda vrhá stín na britský zdravotnictví, vzpomněla jsem si na to dítě s mozkovým nádorem, které přestali léčit a rodiče ho museli pomalu unést z nemocnice, aby ho nakonec mohli léčit v protonovym centru v Praze.

Amun
Avatar
26. července 2017 11:09
Reakce na Mutziputzi:

Tady je to ve zpravach kazdy den. Z pocatku byl muj nazor, ze rodice se nedokazali smirit s tim, ze se jim narodilo tezce postizene dite, ktere vsemi moznymi zpusoby chteli udrzet pri zivote, prestoze bylo slepe, hluche, a nemohlo zit bez podpory pristoju. A tak svym bojem za nemozne nicili nejen sebe, ale i okoli, nez aby se presto prenesli. Tenhle nazor jsem ale castecne prehodnotila, protoze oni vlastne nechteli nic jineho, nez zkusit experimentalni lecbu, co mohla/nemusela pomoci, za sve penize, co vybrali. V zasade se to cele prehouplo v nesmyslnou byrokratickou bitvu, kdy podle meho doslo prave k tomu, cemu britsky soud chtel zabranit: utrpeni toho ditete, protoze ho jen umele udrzovali zive do doby, nez uz mu fakt neslo pomoct. Britske zakony mi v mnohem prijdou absurdni (dam priklad, fetak tu umlatil Cecha retezem od kola, svedci se vsichni shodli, a vrah byl plne osvobozen, pry sebeobrana. Nejaky typek hodil slaninu muslimce na hlavu a sel si po rychlem procesu na pul roku sednout) a myslim si, ze kdyby jim tu lecbu dovolili, mohl byt davno klid pro vsechny. Zaroven si nemyslim, ze by pomohla, ale to uz je spis otazka pro chirurga, kdo vi. Treba by i prispel k tomu, ze s tim jednou bude mozne hnout.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:14
Reakce na Mutziputzi:

+ Amun v tomto smyslu imho takhle malé dítě opravdu rodičům "patří" tzn oni by měli rozhodovat o tom, jak a jestli se bude léčit... neumím si to úplně technicky představit, že by moje vlastní dítě bylo ve špitále defacto uvězněný, asi bych se z toho musela zbláznit (mně osobně teda přímo vyhrožovali v bohunickym špitále, že pokud se mi něco nezdá dají mi ho z jipky domu ať si poradim jak chci - předpokládám teda že to byly planý výhrůžky ale teoreticky kdybych kývla zajímalo by mě co by nastalo...)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. července 2017 11:15
Reakce na Amun:

To mi na tom právě vadí, ta v podstatě nulová pravomoc rodičů, neřekla bych ani popel, pokud by jim soud zakázal dítě tahat k nějakých šarlatánům, ale tohle byla nabídka specializované kliniky, přijde mi to nesmyslný jim v tom bránit a zároveň deklarovat, že léčit nebudu, nemám možnost.

Jinak ta slanina hozená muslimce na hlavu mě pobavila))

Amun
Avatar
26. července 2017 11:16
Reakce na Mutziputzi:

britske zdravotnictvi je v prisernem stavu, o tom zadna.