Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 11:55
Reakce na macko.pu:

hele já ti nemůžu za to, žes neměl přístup ke vzdělání a teď nesmíš zřejmě na google, my liberální Češi obojí máme, sorry lolo

macko.pu
Avatar
24. července 2017 11:58
Reakce na Mutziputzi:

hele já ti nemůžu za to, žes neměl přístup ke vzdělání a teď nesmíš zřejmě na google, my liberální Češi obojí máme, sorry lolo

.. takže nedostali, tak super, to som rád, teším sa

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:01
Reakce na macko.pu:

bejt dítě k adopci nespala bych strachy, že mě adoptuje podobně "konzervativní" ho... prepáč - pán

macko.pu
Avatar
24. července 2017 12:02
Reakce na Mutziputzi:

bejt dítě k adopci nespala bych strachy, že mě adoptuje podobně "konzervativní" ho... prepáč - pán

neboj sa, nehnevám sa na teba za tie nadávky, čo iné čakať od slniečka

raz z toho (snáď) vyrastieš

(ale ináč ťa mám celkom rád, si zlatíčko)

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:04

Bože, tohle je únavné. Nemůžeme se tady tak měsíc dva tvářit, že to tu odumřelo, ať to zase táhne dál?

Offline Ounz
Avatar
19778 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:04

Nerada se vmezeřuju do týhle konverzace, nechci se zapojit, ale teda nikdy sem nechápala to, jak může někomu zcela cizímu vadit neco, do čeho mu nic není, ať je to dítě lesbám/gayům, potraty ano či ne, oplodňování svobodných žen...že prostě někdo nutně musí strkat nos do cizích věcí..

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:05

Já se neudržim no, jak stará Škopková úplně

macko.pu
Avatar
24. července 2017 12:10
Reakce na Ounz:

Nerada se vmezeřuju do týhle konverzace, nechci se zapojit, ale teda nikdy sem nechápala to, jak může někomu zcela cizímu vadit neco, do čeho mu nic není, ať je to dítě lesbám/gayům, potraty ano či ne, oplodňování svobodných žen...že prostě někdo nutně musí strkat nos do cizích věcí..

... no vidíš, ty máš taký názor a ja ti ho neberiem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:59
Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:35
Reakce na Mutziputzi:

ale diskusi raději nečíst... 

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:52
Reakce na Pavlena:

Jj, mne na tom nejvíc děsí ten vztah k dětem, který z příspěvků vyplývá

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 14:01

Ovšem skoro stejně blbá je i obhajoba jakože liberálních zastánců ve stylu "než aby ty děti celý dětství trčely v děcáku, to radši adoptovat gay párem", jako by to bylo něco hroznýho, ale přece jenom o trošku lepší než děcák, lidi nepřemejšlej než něco vypustí

Amun
Avatar
24. července 2017 14:03
Reakce na Ounz:

Nerada se vmezeřuju do týhle konverzace, nechci se zapojit, ale teda nikdy sem nechápala to, jak může někomu zcela cizímu vadit neco, do čeho mu nic není, ať je to dítě lesbám/gayům, potraty ano či ne, oplodňování svobodných žen...že prostě někdo nutně musí strkat nos do cizích věcí..

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:20
Reakce na Mutziputzi:

Co mas proti Ostrave konkretne?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:22

Marná sláva, takhle se vyhrávaj volby...jinak ale tady není rubrika Přiznání co? Já bych tam přiznala, že AB je jako chlap cajk

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:25
Reakce na rasaNori:

Se omlouvám no, celej ten kraj nemám moc ráda, kromě Miury v Čeladný, pardon na Čeladné))

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:29
Reakce na Mutziputzi:

Me spis zajimalo co ti vadi, casto slysim fuj ostrava, no a na otazku a byli jste tam se dozvim ze nikdy... takze asi tak. A jsem smutna ze hrabise jsem v tramvaji nepotkala, mohlo mit PR lepsi fotku :D 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:36
Reakce na rasaNori:

Donutila jsi mě se zmyslet a pravým důvodem bude z velké části to, že odtamtud pochází dvě asi největší husy na který jsem kdy narazila, jedna z nich byla nebožka mého partnera, co mě leta stalkovala a spamovala, navíc s brutálním dialektem, jako OK, Ostrava za to nemůže

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:42
Reakce na Mutziputzi:

Ok, to beru. Ja jsem takhle alergicka na osoby jmenem Veronika (cimz se pritomnym jedinkynim omlouvam). Ostrava ma neco do sebe, i jeji okoli, proste moje srdcova zalezitost, no. Neni bez chyby, ma svoje masarky, ale i presto ze v ni nebydlim porad, rada se tam vracim. A zaroven na nadrazi vzdy poznam, ze jsem doma, ty kratke zobaky a mluva, ze by jeden zaplakal  a pak v praze slysim typicke protahovani slov a rikam si jak je to bozi, ze me na obou mestech kde bydlim stve to same :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 24. července 2017 18:50
Reakce na Mutziputzi:

Ovšem skoro stejně blbá je i obhajoba jakože liberálních zastánců ve stylu "než aby ty děti celý dětství trčely v děcáku, to radši adoptovat gay párem", jako by to bylo něco hroznýho, ale přece jenom o trošku lepší než děcák, lidi nepřemejšlej než něco vypustí

Mně tato obhajoba připadá blbá zejména proto, že děcáky jsou sice dost plný, ale harantů volnejch k adopci (hlavně těch nejvíc žádanejch) je málo - nedostane se ani na tradiční páry. Gayové to nezachráněj...