Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:43
Reakce na Berta:

Pokorný se nedal, i když ho Zeman školil...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 25. července 2017 07:57
Reakce na barbucha:

"A teď to začíná nanovo: Horáček je vesklák, Drahoš byl u StB... máme se ještě na co těšit! "

Jo, tento "argument" už použili taky, prý a koho bych tam jako chtěla?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 25. července 2017 09:05

Zdál se mi sen. Dnes v noci. Začal nevinně. Byli jsme na nějaké pronajaté chatě, s dětmi a přáteli. Pak jsme se museli přestěhovat do jiného pokoje, protože náš pro někoho potřebovali. Ten někdo byl nějaký hnusný, spící, rozpadající se dědek. Jo, přesně ten. Pokoje byly průchozí, takže jsme se museli plížit kolem postele s funícím ovarem a jeho na židli klimbající pečovatelkou a špitali si, že v tomhle stavu už ho snad přece kandidovat nenechají!

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. července 2017 09:40

Tak už vím, kdo píše ty luxusní příspěvky na MK twittříku!

http://forum24.cz/zeman-je-dementni-opilec-napsal-petr-kukal-ktery-se-stara-o-twitter-ministerstva-kultury/

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 25. července 2017 09:50
Reakce na 999:

Já tedy litovala hlavně toho Pokorného, že se s ním musí bavit...

No, já bych ho zas tolik nelitovala. Pořád mám ještě v paměti, jak nám jako mladý reportér razil klíny do hlavy z Festivalu mládeže a studentstva v Pchjongjangu (1989). Takže asi tak. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 09:51
Reakce na barbucha:

jestli byl drahoš u stb, to netuším, nicméně jeho kariéra za minulého režimu ho snad z možných kandidátů pro člověka, který minulý režim zažil, musí poměrně jednoznačně vylučovat. aspoň okolí, které zažilo, se domnívá, že bylo nutno být kovaným komunistou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:00
Reakce na Jiná Realita:

Drahoš pokud vím v KSČ vůbec nebyl, režim jsem zažila a vím, že i bez členství v KSČ se dalo existovat, já naopak neomlouvám ty, co ve straně byli a hájí se tím, že kvůli rodině. Tohle co píšete je přesně to, co autoři těch nepodožených hanopisů chtějí.

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:01
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:01
Reakce na Jiná Realita:

Kariéra? Vedoucí místa zastával až po ´89  A v CV není o členství ani zmínka - což sice neznamená naprostou jistotu, samozřejmě, ale sám to výslovně odmítá, a pochybuju, že v opačném případě by se nepřihlásil svědek, který by ho radostně usvědčil ze lži!!

Ale já jsem nemluvila vlastně o tom, kdo a kdy a čím byl. Stěžuju si na to, že hradní chamraď už zase rozjíždí ty svoje lži, polopravdy a osočování konkurenčních kandidátů, a používá k tomu ty nejhnusnější podpásovky. A lid na to slyší. Stejně jako ty

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:03
Reakce na Mutziputzi:

tak v tom případě děkuji za osvětu.

že se dalo existovat i bez členství, vím, neb tak existovali třeba moji rodiče.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:08
Reakce na Jiná Realita:

Není nutné přecházet do vaší obvyklé nafrčené ironie, nicméně pokud má poznámka padla na úrodnou půdu a přestanete šířit drby a doměnky, budu vám vděčná, bohužel se obávám, že na podobné soudy "lid" hodně slyší.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:08
Reakce na barbucha:

ale csc se stal před rokem 89, a už jen vystudovat nějakou slušnou vysokou nebylo jen tak, natož pak postupovat dál v akademickém postupu.

já opravdu na nic neslyším protože mě debaty o kandidátech a kydání špíny zatím zcela minuly.

jen jsem si přečetla jeho životopisy, abych aspoň zhruba tušila, kdo to vůbec je, protože jsem o něm v životě neslyšela. a přišlo mi to divné.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:15
Reakce na barbucha:

teď jsem dočetla předchozí stránky - tak tedy to je ten můj vlastní důvod odporu, o kterém píšete o stránku dřív  možná není správný, ale podezření zahlodalo.

Online jerry
Avatar
8994 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:16
Reakce na Sweet Potato:

Zdál se mi sen. Dnes v noci. Začal nevinně. Byli jsme na nějaké pronajaté chatě, s dětmi a přáteli. Pak jsme se museli přestěhovat do jiného pokoje, protože náš pro někoho potřebovali. Ten někdo byl nějaký hnusný, spící, rozpadající se dědek. Jo, přesně ten. Pokoje byly průchozí, takže jsme se museli plížit kolem postele s funícím ovarem a jeho na židli klimbající pečovatelkou a špitali si, že v tomhle stavu už ho snad přece kandidovat nenechají!

Tak tomu říkám zlej sen. Doslova a do písmene...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:21
Reakce na Jiná Realita:

teď jsem dočetla předchozí stránky - tak tedy to je ten můj vlastní důvod odporu, o kterém píšete o stránku dřív  možná není správný, ale podezření zahlodalo.

Na podezření tady máme google, a zdravý rozum

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:21
Reakce na Ginevra:

To těžko :-). Řekla bych, že Štěpán Pokorný se v tomhle roce (1989) narodil...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:31
Reakce na Jiná Realita:

Zas to úplně nedémonizuj. Vystudovat i získat další titul pro mlčící většinu nic nemožného nebylo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:34
Reakce na Sweet Potato:

Bych si i dovolila tvrdit, že těch co z kádrových důvodů "nemohli" na žádnou školu bylo relativně málo, ale dneska se to šikne jako fajn výmluva, i Havla vzali na školu

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:53
Reakce na Mutziputzi:

takovou nepodloženou domněnku bych od vás nečekala.

a byla bych s ní velmi opatrná. možná tady nejsem jediná, kdo měl rodinu kulaků.

Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 25. července 2017 10:55
Reakce na Mutziputzi:

no, treba lidi, co pochazeli ze stredniho zemedelstvi, meli veliky problemy. muj otec a jeho bratr (rocniky 51 a 49) si i v 60. letech, ktery byly uz ideologicky uvolnenejsi, se svym spatnym puvodem mohli vybrat pouze ze dvou ucilist. stredni skolu si otec dodelaval az nekdy koncem 80. let dalkove. otec to ale bere statecne, diky komousum se vyucil v oboru, kterej je ted docela popularni, a on diky dalsimu vzdelavani po revoluci je branej za odbornika, kterej to obcas i prednasi v zahranici nebo o tom kazdou chvili zvani v radiu :D coz samozrejme komouse neomlouva