Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. července 2017 17:51
Reakce na barbucha:

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. července 2017 08:25
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 16. července 2017 10:26
Reakce na Mutziputzi:

No jasně že jo 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 18. července 2017 11:55
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:16

Jsem včera zjistila, kdo volí Zemana. Můj otec a jeho sousedka Sousedka je stará, hodně sprostá, herdek baba, ale můj otec býval v těchto otázkách příčetnej. Vím, že má každý právo na svůj názor a že ničí názor nezměním, ale když jsem poslouchala, jak to je nejinteligentnější člověk v celé naší republice a nejlepší náš prezident ever, tak se mi zatmělo a dost jsem se s nimi pohádala. A dorazilo mě jejich kydání špíny na Havla

Online MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 24. července 2017 14:00
Reakce na nonemy:

Vubec se vam nedivim, akorat ze je to stejne nanic, otec nazor nezmeni, jen vy si nicite nervy a kazite naladu. Ja uz jsem si prosadila, ze pri pravidelnem nedelnim skajpu se proste o politice bavit nebudeme, protoze poslouchat ody na Zemana uz bylo nad me sily. Muj otec, podotykam, ze vysokoskolsky vzdelany a zcestovaly clovek, za poslednich par let uplne zblbnul a vypestoval si panickou hruzu z emigrantu a z bliziciho se zaniku zapadni civilizace. Zemana vidi jako statecneho bojovnika za cesky narod, ktery nas brani proti zakerne Evropske unii, ktera tento zanik podporuje,  pravdepodobne jako soucast celosvetoveho spiknuti. A kdo si dovoli neco namitnout, treba jen to, ze prezident by se na verejnosti nemusel ozirat a mluvit sproste, tak je Prazska kavarna. To pak je tezke 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 24. července 2017 14:31
Reakce na MP Marge:

statečný bojovník za český národ
Já dávala příklad, jakou ostudu dělal u královny a na to mi řekli, že no a co, však to je stará bába
Vím, že takové debaty nemají smysl, ale většinou nevydržím být potichu.

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 24. července 2017 15:00
Reakce na nonemy:

U nás volila a opět bude volit Zemana moje sestra. Je jí třicet, má VŠ. Jako důvod volby uvádí, že je s ním sranda 

Amun
Avatar
24. července 2017 16:37
Reakce na Malvin:

Mi prijde, ze tohle docela vystihuje, ze VS proste neni zaruka urciteho uvedomeni. Volit jako hlavu statu nekoho proto, ze s nim je sranda...

Online razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:11
Reakce na nonemy:

U nas v rodine voli a podporuje zemana jen jedna babicka, ktery je 91 let. S moji matkou (jeji dcerou) jsme se naucily tohle tema vubec nezavadet, protoze s babickou stejne nehneme, protoze "to byste snad chtely, aby tam byl ten hnusnej nemcour?!". Babicka Schwarzenberga z nejakyho nevysvetlitelnyho duvodu uplne nenavidi. Vetsinou lidi reknou, ze jim je ukradenej nebo ho nemaj radi, ale moje babicka se pri predstave, ze by byl prezidentem misto jejiho milouse, vzdycky uplne rozklepe vzteky. Proto uz radsi v jejim veku neriskujeme a uplne tohle tema prechazime :D

Amun
Avatar
24. července 2017 17:44
Reakce na razorblade:

nemuze to mit co delat s tim, ze zazila valku? A proto ji vadi "nemcour" na hrade :D

Online razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 24. července 2017 17:57
Reakce na Amun:

Tak asi to tim bude. Ale druha babicka je o rok starsi a ma v nemeclu pratele, rada obcas sleduje nemecky programy a nema v sobe zadnou zast. To prvni babicka ji ma neskutecnou a me to desi a je mi to i trochu lito

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. července 2017 18:59

Já se z těchhle argumentů - kydání špíny na Havla, chvála hovadskýho chování u anglický královny, označování Schwarzenberga za cizáka atd. atd. můžu úplně pominout.

Takhle argumentuje jen nejhorší stoka! Jsem si naprosto vědomá původu těch informací... ale prokristapána, to si ti lidé nemůžou vymyslet vlastní zdůvodnění odporu k dotyčným, co by mělo aspoň nějakou logiku?! Musej papouškovat to, co jim podkládá ta hradní chamraď?!

A je to všude, nejen na Novinkách!

A teď to začíná nanovo: Horáček je vesklák, Drahoš byl u StB... máme se ještě na co těšit! 

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:03
Reakce na barbucha:

Já měla v autě před chvílí puštěnej Radiožurnál a byl tam půlhodinovej rozhovor Zemana s Pokorným... Hned jsem si na tebe vzpomněla, jak by ti praskla žilka....

Jsem královna všech masochistů, že jsem to vyslechla celé .

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:04
Reakce na 999:

Jsi hrdinka 

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:10
Reakce na barbucha:

Já tedy litovala hlavně toho Pokorného, že se s ním musí bavit...

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:19
Reakce na 999:

Já jsem naštěstí po 5 minutách  musela zaparkovat a vystoupit :-)

Online MP Marge
Avatar
5724 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:20
Reakce na nonemy:

statečný bojovník za český národ
Já dávala příklad, jakou ostudu dělal u královny a na to mi řekli, že no a co, však to je stará bába
Vím, že takové debaty nemají smysl, ale většinou nevydržím být potichu.

Ja bohuzel vetsinou taky ne 

Offline 999
Avatar
17550 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:30
Reakce na Berta:

Bylo to strašný, viď? 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 24. července 2017 19:39
Reakce na 999:

No  jasně...i když jsem  chvíli litovala... byla jsem zvědavá,jak si s ním Pokorný poradí..začátek vypadal, že si moc líbit nenechá...ale poslouchat kvůli tomu  ovara se mně fakt nechtělo.