Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:43

andulka01 a teď si s nimi nevytrel? 

EDIT: nesměle připomínám, že je to vláda menšinová. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:46

Já jsem zvědavá, jak se Babiš postaví k nabídce hejtmanů

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:48

bram No já je četla, taky trochu potěšilo, že do něj jdou tak jako všichni, i z jeho řad. Možná se mu podařilo konečně i sjednotit trochu lid, mají ho plný zuby i jeho věrní.

a vím, že to nepsal on, ale je to přesně odraz jeho mysli.

a mám i osobní důvod, můj první muž byl (je) sociopat, naprosto stejný demagog, za všechno vždycky mohli ti druzí, než jsem to rozklíčovala, že chyba nebude ve mně, tak jsem se roky cítila jak hadr na podlahu. A já teď tohohle zmetka jen čtu, jde o úplně jiné věci a přitom v podstatě stejné, osobní zodpovědnost, morálka, sebereflexe, a jako bych zas slyšela toho svýho ex. To vy, vy, vy za všechno můžete a JÁ, JÁ, JÁ toho tolik pro vás udělal a teď si to vy nevděčníci vyžerte. 

A nedělá mi to dobře. Ten hajzl z toho ještě vytříská politický body.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:48

continuity Tak vytirani asi nebude jedina praktika, kterou vuci svym souperum pouziva. Ja bych se ho bala i potkat. 

Offline continuity
Avatar
33610 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:54

mirajo tak je to psychopat, cestu z toho moc nevidím, ale nejsem politolog 

Ostatně Isaac Asimov v slavne Nadaci definoval krizi jako stav, když už zbývá jedina možná cesta. Často si na to vzpomenu. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 12. února 2021 11:10
Reakce na mirajo:

Torrah Uz jede masaz na fb...https://www.facebook.com/AndrejBabis/posts/2156583251144974

to je neskutečný hajzl

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 11:20

continuity Já rozhodně netvrdím, že je to super. 
Už skoro rok ale měli na to, aby vznikl nějaký epidemický paragraf. Celý rok na to kašlali. Nouzový stav, požehnaný komunisty, jim vyhovoval. S ostatními stranami se bureš bavit nepotřeboval. To ostatně sám včera přiznal.

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 12. února 2021 11:34

continuity Vytřel, on nic jinýho neumí a mě je úplně zle z toho, jak mu to hraje do karet. 

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 12. února 2021 11:34

continuity Vytřel, on nic jinýho neumí a mě je úplně zle z toho, jak mu to hraje do karet. 

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 12. února 2021 12:39

Ja jsem vcera slysela, jakym zpusobem vubec babis svolal tu vcerejsi schuzku pred snemovnou a divim se, ze se s nim vubec ostatni sesli. Zase klasicke jeho rizeni  neprilis zdvorilejma smskama...

Offline Marbuša
Avatar
945 příspěvků moje polička 12. února 2021 12:58

Ta Schillerová mě vždycky zvedne ze židle, jakmile mluví někdo z opozice, hraje si s mobilem. Já ještě pochopím, že z principu s opozicí nesouhlasí, ať tam mluví kdokoli, ale dávat to takhle najevo, to je fakt buranka.

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 12. února 2021 13:01

Marbuša Počítá lajky u selfíček, co bys chtěla... to máme zaměstnance, co...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 13:06

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 12. února 2021 14:24
Reakce na continuity:

Babiš je regulérni psychopat, o tom žádná a hlavně velice šikovný manipulátor. Opozice ho zoufale podceňuje a jede si svoje. Pokud si včera večer někdo myslel, že to Babišovi pěkně natřeli, tak nejpozdeji do rána z toho musel vystřízlivět. 

Já se jen bojím, že jsou tak rozestvani každý z každým, že už to půjde jenom hůř. A odneseme to nakonec všichni. 

Opozice se taky moc nepředvádí, kolikrat říkají neuvěřitelné kraviny a demagogie. Včera měl Fiala rozhovor na ČT a to byl regulérní předvolební projev. Fakt na to nejsem zvědavá. 

Navíc má opozice nějaký plán, co teď? Jestli vládě takto strašně nevěří, ať ji vysloví nedůvěru a může to řídit lip. 

Jediný, kdo z toho vcera vytriskal politické body jsou hejtmani, kteří o to chudáci vůbec nestali. 

​Babiš psychopat bezesporu je a navíc je mazanej jak liška. Nicméně i s takovými lidmi se dá vyjít, akorát je to náročnější na strategii. No a ten včerejšek, přesně jak píšeš, skočili mu na lopatu sami a ještě za sebou tu pec zabouchli. Dobrý politik je jako šachista a měl by přece myslet několik tahů dopředu. Bohužel tady žádnýho takovýho nevidím. Akorát tím Andrejovi přibyli voliči.

K panu Fialovi(ODS) se nemůžu objektivně vyjádřit neb mám na něj těžkou alergii a je pro mě jak rudý hadr pro býka.

Na hejtmany jsem zvědavá. Uvidíme.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. února 2021 14:35

crazydaisy Jsou i lidi, se kterymi se vyjit neda, nejlip utect a hodne daleko. Promyslet sachy je na dve veci, kdyz s vami hraje nekdo, kdo neuznava pravidla. Mozna ma nejaky vlastni, ale pro normalne uvazujiciho cloveka to byva jinej vesmir. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. února 2021 22:22
Reakce na mirajo:

crazydaisy Jsou i lidi, se kterymi se vyjit neda, nejlip utect a hodne daleko. Promyslet sachy je na dve veci, kdyz s vami hraje nekdo, kdo neuznava pravidla. 

Já se poslední dobou potácím mezi chvilkovou beznadějí, nasráním a občasným lehkým pobavením... uplynulý dny mě ale značně rozveselily. Odebrání (už potvrzenýho) vyznamenání... Ovčáčkovo svatouškovský skřehotání a mečení toho světce... jako to už neni tragédie, to je tragikomedie, ba neváhala bych říct veselá taškařice. 

Stejně si musíme pomoct sami, to bylo jasný od začátku přece - čekat něco příčetnýho od těch magorů nejde. Tak ať se znemožněj ještě víc, snad to ještě pár očí otevře...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 13. února 2021 19:46

Asi jde fakt do tuhého. Anarchisti vyzývají ke klidu!

(via Filip Rožánek)

Offline Kan
Avatar
6950 příspěvků moje polička 13. února 2021 19:59

Sweet PotatoAle to je dobrá výzva. Naser vládu!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 13. února 2021 20:37

Sweet Potato no jak už je takovej maglajs v tom, kdo je s Losnou, kdo s Mažňákem, a rozpadá se to na spoustu podskupin, tak nepřítel mého nepřítele se stává přítelem. Kruh se uzavírá.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 13. února 2021 21:08

Jennyfor 

Promiň musím se sice smát...ale napsala jsi to vtipně a shrnula naprosto přesně a výstižně.