Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:30

crazydaisy všechny návrhy jim rok shazoval.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:31

Torrah Souhlasím. Vítězí tak či tak.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:33

Sweet Potato Přesně. Ráno jsem slyšela Bartoše na Radiožurnalu, shazuje ze stolu nejen návrhy opozice, ale Bartoš zmiňoval, že takhle Babiš zazdívá i návrhy svých ministrů, konkrétně mluvil o Blatném.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:35

Hodím vám do toho jednu dobrou zprávu policie-obvinila-kanclere-mynare-kvuli-dotacim já to vnímám tak, že supy už jsou nízko a začínaj zkoušet, jestli se do toho už dá klovat 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:45

OliveOyl doufejme. Už by to fakt chtělo nějakou změnu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:46

brrr Bartoš včera mluvil skvěle. A tradičně Jurečka. A Válek setřel Zaorálka.

Blbé je, že fakt za to opozici nadává i spousta lidí, od kterých bych to nečekala. 
Možná by bylo dobré připomínat, že byli ochotni, ale celé to shodil Okamura.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:47

Sweet Potato Hm, tak pořád nejsme diktatura s vládou jednoho muže - aspoň zatím. A parlament má 200poslanců. Vždycky jde něco dělat. Ale výmluvy a svalování viny jedné strany na druhou je pochopitelně jednodužší. Jako občan bych už loni očekávala, že řešit alespoň trochu smysluplně tuto situaci je v zájmu všech stran.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:54

crazydaisy já si ale myslím, Babiš to tak má. Nikdo z ANO neudělá nic bez jeho svolení. A když udělá, tak se poroučí. Do téhle chvíle mu sekundovali komunisti, teď mu cukli - a po kom křičí? Po opozici. Neslyšela jsem, že by řekl, že zklamali  soudruzi z KSČM, s jejichž podporou vládl. Ani jednou.

Já jen doufám, že to teď ukočírují kraje a líp, než to dělal on. To jediné by mu mohlo zlomit vaz, konečně (samozřejmě obrazně řečeno). Protože podle mě on přesně na tuhle situaci sázel.

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:57

crazydaisy ale přesně to říkal i ten Bartoš. Že vůle a snaha je, ale Babiš se těm jednáním vyhýbá, případně to deleguje na ministry, ale pak to všechno zruší.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:04
Reakce na mirajo:

Torrah Uz jede masaz na fb...https://www.facebook.com/AndrejBabis/posts/2156583251144974

​Je mi fakt na zvracení. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:06

Torrah K tomu menšinová vláda - to je od začátku špatně.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:12

Jennyfor hele, ale komentáře pod příspěvkem nejsou vůbec špatný :)

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:18
Reakce na crazydaisy:

Sweet Potato Hm, tak pořád nejsme diktatura s vládou jednoho muže - aspoň zatím. A parlament má 200poslanců. Vždycky jde něco dělat. Ale výmluvy a svalování viny jedné strany na druhou je pochopitelně jednodužší. Jako občan bych už loni očekávala, že řešit alespoň trochu smysluplně tuto situaci je v zájmu všech stran.

Babiš je regulérni psychopat, o tom žádná a hlavně velice šikovný manipulátor. Opozice ho zoufale podceňuje a jede si svoje. Pokud si včera večer někdo myslel, že to Babišovi pěkně natřeli, tak nejpozdeji do rána z toho musel vystřízlivět. 

Já se jen bojím, že jsou tak rozestvani každý z každým, že už to půjde jenom hůř. A odneseme to nakonec všichni. 

Opozice se taky moc nepředvádí, kolikrat říkají neuvěřitelné kraviny a demagogie. Včera měl Fiala rozhovor na ČT a to byl regulérní předvolební projev. Fakt na to nejsem zvědavá. 

Navíc má opozice nějaký plán, co teď? Jestli vládě takto strašně nevěří, ať ji vysloví nedůvěru a může to řídit lip. 

Jediný, kdo z toho vcera vytriskal politické body jsou hejtmani, kteří o to chudáci vůbec nestali. 

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:20
Reakce na brrr:

crazydaisy ale přesně to říkal i ten Bartoš. Že vůle a snaha je, ale Babiš se těm jednáním vyhýbá, případně to deleguje na ministry, ale pak to všechno zruší.

​Tomu se říká plány v plánech jiných plánu. Pokud se Babiš domluvit nechce, tak se nedomluví. Na to je potřeba obě strany. Ale jsou politici, tak s tímto musí umět pracovat. 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:22

continuity vyslovit nedůvěru by mohli, ale nevím, jestli by to dopadlo. Je to prostě tím pos... navrch a budem se z toho vyhrabávat hrozně dlouho. Jestli teď ještě vláda začne házet krajům klacky pod nohy, tak bude vůbec veselo. Ach jo.

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:28

Torrah tak to nedopadne, je to stejne akt symbolicky. Oni se teda spis boji, co kdyby to dopadlo. Podle tam není jediný, který by si to s Babišem chtěl vyměnit. Kdyby tam byl, ma Bures už dávno po ptakach. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:29

Torrah Jenže to máš taky těžký, kdykoli se v posledním roce vyslovení nedůvěry jen zmíní, ozve se "v téhle krizi, nezodpovědné, fuj". 

Offline andulka01
Avatar
10658 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:32

JennyforMůžou mi zrušit profil za sprosté slovíčko?

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:33

Sweet Potato za to ten včerejšek byl velice odpovědný.

Ta kocovina dnes musí být strašná. 

Offline andulka01
Avatar
10658 příspěvků moje polička 12. února 2021 10:40

continuity Tak ale on si s opozicí (i vlastními lidmi) normálně vytírá, to nejde do nekonečna...