Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:26

nonemy Žito mu to vysvětlí. Bože, to už se nedá

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:35

nonemy co tohle jeste trumfne? 

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:40

moora 

Neboj, ono se něco najde

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:41

moora sázím na Zemana, ten má vždycky v rukávu nějaký eso

Offline Jitka77
Avatar
1134 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:46
Reakce na bram:

moora sázím na Zemana, ten má vždycky v rukávu nějaký eso

​Četla jsem napřed, že má v rukávu seno no to možná taky, kdo ví, co si pod tou manžetou pěstuje.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:46

nonemy Prej si na to od Schwarzenberga půjčej Orlík

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:50

Sweet Potato

Asi by měl někdo Babišovi vysvětlit, že bílej jezdec není to stejný jako blanickej rytíř..

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. února 2021 07:31

Sweet Potato  (neni nad to se v tehle srackach apon s chuti zasmat) Landa tvl, to uz je fakt moc

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 12. února 2021 08:48

continuity ja teda taky nevim. Opozice tim opravdu naprosto nic neziska, to pro ni nemuze dopadnout dobre. Zajimalo by me - muze opozice neco opravdu delat, muze treba pripravit realny projekt, jak by se deti mohli vratit do skol, vcetne detailu jako kolik bude potreba testu, kdo je vyrobi, kdo to bude odebirat, vyhodnocovat, proste realizovatelnou vec a predlozit to, aby bylo videt, ze to jde, kdyz to ridi nekdo jiny? Protoze takto jen vidime, ze soucasna vlada to ridi jedine do zahuby. O zvyseni poctu testu nebo o zlepseni trasovani uz nebylo slyset mesice. Ale osobne nevidim v soucasne dobe zadnou alternativu, ODS ztratila volitelnost pote, co podporila v soucasne situaci zruseni superhrube mzdy a ten dalsi minusove body s neprodlouzenim nouzoveho stavu. 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 12. února 2021 08:49

continuity bojim se ze tak to opravdu je. Je to neskutecny zmetek a neni na nej absolutne zadna paka, krom opravdu lopaty po hlave. A to si nikdo nelajzne... 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 12. února 2021 08:59

continuity Hustý, ale bohužel velmi, velmi pravděpodobný. Babiš je sociopat co je zvyklý, že nevyjednává, neustupuje a je mu úplně jedno jestli jde o něčí životy. 

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:01

baltikmně teda přijde, že opozice nedělá taky nic, akorát předvolební kampaň. Vždyť všechny strany jsou zastoupený v různých těch výborech. Taky měli rok na to, aby přišli s nějakým konstruktivním návrhem, nápadem, řešením a tím by přece u občanů získali nejvíc. Jediný pocit, který mám je naprostý znechucení. Volitelný už není pro mě nikdo.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:06

continuity to ale přesně zapadá do celé situace. Babiš je bezskrupulózní zmetek a během celé doby jeho vlády je vidět, že má tendence všechny neúspěchy házet na někoho jiného. A tenhle stav mu krásně hraje do karet a má velkou příležitost to zase na někho hodit. Zbaví se odpovědnosti a pak zas bude chodit a říkat: vidítě, my jsme chceli, my jsme makali, ale opozice nás podrazila, za všechno můžou oni.  

Ale je to strašný, fakt strašný

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:09

bram souhlasím , myslím si to samé. On teď jen kouká, jak z toho vytřískat hlasy voličů na podzim. Teď může všechno házet na opozici. Přitom měli 332 dnů na to, aby něco udělali. Vidíme dobře všichni, jak to dopadlo. A to neměli vůbec nic připraveného na případ, že jim hlasování nedopadne. Je to marný, my se z toho nedostanem. Jediná šance je očkování a to taky kulhá na obě nohy.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:17
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:17

Torrah nás zachrání jen kolektivní imunita a proočkovanost ostatních států. A až se všichni kolem naočkujou a vakcíny se uvolní do běžného prodeje, budou si je moci koupit velké korporáty a firmy a zařídí očkování svým zaměstnancům. Zbytek se pak domluví se svým praktickým lékařem.

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:21

to je zrůdný, on jde fakt přes mrtvoly

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:24

continuity a jake ty drobne pozadavky mohly byt??

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:28

bram jen aby to udělali. Já mám pocit, že jemu jde fakt jen o ten nouzák, aby mohli nakupovat a uzavírat smlouvy bez zábran. Jsem zvědavá, jestli do toho jednou někdo koukne, co zpětně vyplave. A vůbec mi není jasné, kam šly ty miliardy a půlbiliony... ticho po pěšině. Jenže ten jeho elektorát mu na to zas skočí a pokud se mu ho podaří zmobilizovat a dosunout k podzimním volbám, dopadnem jak hubkaři.