Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Online razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:33

Sweet Potato jj to je on, ted poslancuje

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:34

Sweet Potato To mě vůbec nenapadlo. Ale máš pravdu, Google říká, že je to on.

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 16:24

razorblade u nas v kraji (Karlovarsky) ODS po kraj.volbach mesic furt vyjednavali s ANO a Fiala nezasahl, jen se okrajove zminil, ze je to vec krajskych, ne jeho. Tak tim se pro me ODS stala nevolitelnou.

Online razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 16:36

Beranka u nas se s ano sprahli pred dvema lety na magistratu, cimz u me skoncili. Navic do vedeni mesta nominovali desny nemehla...

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 07:39
Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 10:59

Měl by to vzdát a nebýt trapný, hodnotí Trumpa prezident Zeman

ANODnes perlí

Offline jerry
Avatar
9066 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 12:07

barbucha 

Jako začátek ale dobrý....myslím, že se máme na co těšit. Obrácení Ferdyše Pištory hadr.

Tohle by nevymysleli ani autoři fejkových profilů...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 13:02

jerry 

Člověk už neví, jestli čte Jiřinu pravýho nebo fejkovýho.

Obrácení, hm... vono k němu došlo už dřív... ale od redaktora Haló novin ausgerechnet k takovýmu svatouškovi, to by mě zajímalo jak k tomu pohnutí mysli vůbec došlo.

Offline andulka01
Avatar
10769 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 13:13

barbucha A mě by moc zajímalo, jestli se začal bát Pekla...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 13:41

andulka01 

To by bylo moc brzo, kovaný komouši lezli ke křížku vždycky až tak na smrtelný posteli!

Třeba doufá, že - až jeho pán vypustí... no, to co má místo duše - se schová před spravedlivým hněvem lidu ve Vatikánu...

Už aby to bylo! Chci vidět, co bude dělat Jiřina, co bude dělat vlekař s tou svojí cundrou...

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 22:27

barbuchaJiřina nevím, ale vlekař se vždycky někde upíchne, asi to nebude takovej superjob jako teď, ale určitě už si něco zařizuje. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 22:32

Ignis 

Já se nebojím, že by zdechli hlady, zas tak blbý nejsou aby nevěděli že každá legrace jednou skončí, takže je jistý že maj nasušíno.

Ale ten sešup z beztrestnejch "VIP", ze smetánky (jakkoliv je to smetánka jen z jejich pohledu)... v to doufám pevně! Naspořený melouny ať si užívaj v těch Osvětimanech a jinejch prdelích, kde po nich pes neštěkne...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 19. listopadu 2020 22:38

Jako mě dost zlobí, že se tady vydávaj za elitu takoví křupani strašný... skoro mi to připadá už jak za komoušů - kdy nemlich stejný křupani okupovali Hrad a požívali veškerejch výhod... přičemž skutečná elita třela (většinou) bídu s nouzí někde po kotelnách. A už to trvá moc dlouho zase na můj vkus

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 00:03

barbucha No já si právě myslím, že (minimálně Mynář, Jiřina je exot, tam vůbec netuším, kdo by ho vzal ), zalézt  úplně nehodlá, nějaké to poradcování, dozorčí rada apod. se najde. Jasně, nebude už tak beztrestnej a "důležitej" a já škodolibě doufám, že to ponese těžce, ale že by se přestal snažit vytřískat aspoň trochu moci a peněz, tomu nevěřím. 

Offline continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 08:38

Ja ani nevím kam mám dát ten závěr hlasování o superhrubé mzdě.

Po nás potopa. 

Online razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 08:53

continuity jestli jsem doposud zila v pohode a beze strachu o budoucnost, tak dnes ve dve rano jsem ten strach zacala mit. dopadneme jak nekde v bananovy republice...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 09:06

razorblade hele já na to myslela včera večer ještě když jsem nevěděla jak to bude, muž se ptá - co budem dělat s těma penězi navíc? a já - postavíme si kolem baráku vysokou zeď. strašný, strašný..

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 09:54

viktorka_od splavu no, já včera hovor se známou, tak taky trochu politiky a jak jsem byla nabuzená ze sledování z parlamentu, tak jsem se dozvěděla, že jsem tou politikou posedlá, že už se mne to netýká, už to mám za pár a budu si žít jak prase v žitě z důchodu, tak o co mi jako jde a jestli jí teda nepřeju těch pár kaček ve výplatě navíc, tak jsem sobec.

No, baba je o dva roky mladší, asi už je jí všechno jedno, ale já ten strach o budoucnost našich dětí teda začínám mít dost velkej... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 09:57

Jennyfor  já se radši o tomhle s nikým moc nebavím, protože přesně - mohla bych přijít o iluze a pak na toho člověka už nafurt nahlížím jaksi jinak. "baba" asi nedohlíží za ten plot, resp, jakkoliv se může skupina lidí mít jak prase v žitě, tak tím zas druhá velká skupina zákonitě utrpí a ti teda, až je požene hlad, můžou těm sytým dost zavařit. no prostě tohle závěrem nemůže prospět nikomu