Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 10:02

a myslíte, že by to ten Senát nemohl ještě zarazit? nebo je ta politicka objednávka na to moc silná? prezident ti chtěl jen na 2 roky,  což je na hlavu,  ale to tam podle všeho dát nešlo... jako není to dobrý 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 10:18

viktorka_od splavu No nehledě na to, že i to moje prase v žitě bude spíš žrát suchou trávu, dělám sice v IT, ale už léta ve školství, tak si nedělám o výši důchodu iluze

Ale máš pravdu, nemělo by to tak být, ale jak se takhle někdo odkope, tak už se na něj dívám jinak.
Taky tu politiku normálně nevytahuju, ale včera jsem to měla puštěný u práce a tyhle online přenosy jsou hroznej adrenalín, to se nedá.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 10:55

My jsme teda hrozne zklamani z ODS. Jako chapu, ze jejich politika je prerozdelovat co nejmene penez, ale kdyz vidim, jak se na druhe strane rozdava, tak to snad jeste nebudu podporovat a chlubit se tim???!!!

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 11:06

viktorka_od splavu ja jsem zacala uvazovat o tom, jestli je moznost zalozit si ucet v nemecku nebo rakousku a tretinu mzdy ulejvat tam. pro jistotu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 11:08

baltik  ale teda:-(!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 11:10

razorblade no to nevim.. zrovna tyhle zeme mi taky neprijdou dvakrat perspektivni, i kdyz na mile vzdaleny nasemu bananistanu. spis jestli mas tretinu mzdy plonkovni, davala bych to do neceho realnyho ne do banky.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 11:43

viktorka_od splavu leda skupovat zlaty cihly. My snad jeste budem vdecny za tech par tis. m2, prsknem tam 3 ovce, zasadime brambory a cibuli a hin sa ukaze... 

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 12:33

razorblade viktorka_od splavu Čekáte měnovou reformu? V prdeli budeme, ale tak moc snad ne.

Offline continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 12:39

coralline

Dnes se neříká měnová reforma, vzroste inflace. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 12:44

rasaNori jojo, vy jste za vodou:-) coralline jak píše continuity

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 12:54

coralline menovou reformu ne, ale nechci se dozit toho, ze tady bude rohlik za tisicovku nebo toho, ze dopadnu jako v recku - ze budu mit prachy v bance a ta mi je neda. asi jsem pranoidni, ale vcerejsek me fakt vydesil.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 12:55

razorblade s tim ted prisel tchan, ze si chce vsechno vybrat a schovat doma... 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 13:48

rasaNori tak at si to vymeni za eura nebo svycarsky franky, at to ma nejakou hodnotu

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 13:49

razorblade vidis to bych mu mohla poradit. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 13:57

razorblade Je to hrůza a ods je totálně odepsaná. A já si akorát opět nadávám do debilů - jak já jsem si mohla krásně žít v Lausanne. Ach jo. Vidina toho, že se dočkám důchodu je nulová a chudáci děti a vnoučata. 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 14:34

crazydaisy ja jako volic topky ted vubec nevim, co mam delat, protoze z jejich spojeni s odskou je mi cim dal vic zle...

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 14:59

razorblade Teď už fakt není koho volit. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 15:09

razorblade , nebo teda spíš  ?

Já fakt nevim no, mně, jakožto člověku, kterýmu ve všech volebních kalkulačkách vždycky vychází naprosto centristický polohy, vždycky přišla TOPka jako takovej příjemnej mix konzervativních i progresivních názorů, asi holt budu muset opustit ty svoje pohodlný středový pozice a vydat se k okraji, jenže ke kterýmu?? 

Offline continuity
Avatar
33711 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 15:44

Já ještě pořád doufám, že to neprojde senátem. 

Jinak bych teda nevinila ODS ( jasně mají v tom prsty, hlasovat nemuseli a posrali to), ale základní příčina tkví v tom,že vláda předložila do parlamentu rozpočet, na kterém nebyla shoda ani na vládní úrovni. Hlavně vůbec nechápu, proč se o takto důležitých věcech hlasuje uprostřed noci. V každém BOZP školení v směnného provozu se dočtete,že pokud to jenom trochu lze, tak rizikové a senzitivní práce se mají odložit na vhodnější denní dobu. Nikdo neměl nůž na krku, aby se to nedalo řešit dnes dopoledne. 

Offline razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 20. listopadu 2020 15:52

Karoleena mne jsou sympaticky stanari, ale zas uplne nedam spojeni s piratama. Ty jsou teda taky celkem sympaticky jako lidi, ale nazorove jsem jinde...