Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:06

razorblade to asi nebolo počuť i v TV? No ako, že ich tam hanba nefackuje.

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:20

paktofonika jo to nevim, ja si to poustela na webu snemovny a on ja tam urazel toho mladyho pirata, tak se tam pohohnavali...

Offline andulka01
Avatar
10775 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:09

razorblade Bureš dneska teda hnusnej neuvěřitelně. Ztrácí nerv a začíná se i na veřejnosti chovat dle své přirozenosti.  A co se děje v ČT je teda taky mazec. Nějak to na mě dneska dolehlo a kromě toho, že už mě to panoptikum nebaví a strašně s..e, mě rozbrečel film o lachtanech. 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:14

andulka01 ja se ohledne rady ct modlim, ze pristi rok snad budeme mit normalni vladu a postupne se tam ty sily nejak preskupi a budeto zas dobry. Fakt ted neni jiny reseni nez zatnout zuby a vydrzet.

Offline andulka01
Avatar
10775 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:22

razorblade jenomže to co se tam děje je na podporu toho, abychom jinou vládu právě nemeli... já se fakt začala bát, regulérně se bojím o budoucnost.

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:29

andulka01 ja dneska mluvila s lidma z demobloku a cejtim z jejich strany hroznou snahu se dohodnout. Ted bude zalezet na tom, aby volici tech stran prekousli nejaky animozity vuci tem dalsim. Ja treba taky budu mit problem s urcitymi odsaky u nas, ale proste se kousnu a budu tu spolecnou kandidatku volit. To je jedina nadeje.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:32

razorblade ja bych tu tvoji praci delat nemohla. Videt to panoptikum zive bez moznosti tlacitka na ovladaci, nene!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:32

andulka01  že bureš ztrácí nerva je dobrý znamení, ale strašný to je, strašnější než ten včerejší krkal, uff. razorblade souhlas!

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:35

Kokoska ja mam ovladac v mozku... obcas totalne vypnu pozornost, slysim hlasy, ale vubec nevim, co rikaj viz dneska Blatny... on rikal zajimavy veci, ale ja jsem se jeste docrcavala s jinym clankem a jen mi to protejkalo hlavou a najednou panika... coze? on rikal prodlouzeni nouzovyho stavu?  Ja ho vibec neposlouchala, jeste ze to jde vratit zpatky

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:53

razorblade tak to ti ten vypínač závidím. Mne stačí pozrieť správy zo Slovenska, Poľska a Česka a mám pocit, že svet sa zbláznil a už niet záchrany. Dúfam, že ČT neskončí ako TVP v Poľsku, nevidieť na vlastné oči, čo sa tam deje, tak neverím. Zaujímalo by ma, či tam sú moderátori z presvedčenia, alebo kvôli čomu vlastne...

edit: a teraz ešte článok Denníku N o novom návrhu dodatku ústavy v Maďarsku...

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:57

paktofonika hypoteka se nepta :( v mf dnes taky pracuje dost lidi, ktery nesnasej babise, ale nejsou schopni odejit, z ruznejch duvodu. Ja asi rok od chvile, co to koupil, byla ve stejny situaci. Nastesti me zachranila nabidka od soucasnyho zamestnavatele

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:06

razorblade Blbé je, že pro dost lidí jsou někteří odéesáci nepřekousnutelní - Zahradil, Skopeček, Vondra..asi nemusím pokračovat. Přitom Fiala fakt dobrej, ale tihle dinosauři???

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:07

Sweet Potato no nevim, fiala je pro mě uspávač hadů.. jako mně to nevadí, ale..

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:26

Sweet Potato zahradil a vondra jsou nastesti zahrabany v ep, skopecek ale asi bude chtit kandidovat jako lidr. U nas v kraji je nastesti sef odsky prima chlapik a verim, zeti lidi, se kterymi mam problem, budou nekde na chvostu. Jako fakt to bude chtit od vsech aby neco prekousli, jak politici, tak my volici. (A mimochodem, skopecek at je jakej je, obcas vyborne trefi hrebicek na hlavicku)

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:34

razorblade Zahrabaní nezahrabaní, vidět a slyšet jsou dost a je dost lidí, pro které je kvůli nim ODS (potažmo celá nově vzniklý blok) nevolitelný.

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 12:22

Sweet Potato  ty umelecky fotky jeji osoby k prispevkum treba o danich jsem nikdy nepochopila :D

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 12:26

razorblade Stejně maj prý nejvíc lajků ty, kde o finance nejde

Online Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:55
Reakce na razorblade:

paktofonika no, dneska byla taky prdel nejhorsi na celym dnesku byl podlejzavej smich poslancu ano

​To si asi umím představit. Teď jsem měla zapnutý Radiožurnál a byl tam rozhovor s nějakým Ano poslancem Alešem Juchelkou. To se nedalo poslouchat ani kvůli obsahu ani kvůli formě, pořád mlel o tom jak stát teď zavírá ty "byznisy" a jeho reakce na otázku ohledně Babiše a Agrofertu byla taková, že se snažil setřít moderátora za to, že mu neřekl dopředu, že se ho na to bude ptát.  Škoda, že se nezeptal i na tu Bečvu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:14

Černá kočka Juchelka? To je ten z Medůzy?