Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 23:04

Pan Souček z Vysočiny má jasno!

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 23:45

Z Facebooku Martina Jaroše, kopíruji: 

Martin Jaros

15 min · Dauhá, Doha, Qatar · 

Dodatek: před chvílí jsem tu napsal možná až moc tvrdé hodnocení první debaty. Chci přihodit jednu věc, takovou trendovku, kterou jsem napoprvé zanedbal:

I když výsledné skóre vypadá špatně, mimořádně zajímavý byl časový vývoj utkání. Prof. Drahoš po úvodní náloži neodpadl, nevzdal to a ke konci se dokonce zlepšoval, v závěru byl na svém vrcholu. To svědčí o mimořádné duševní odolnosti - menší člověk by se uprostřed stáhnul do vnitřní emigrace a chtěl by to nějak překlepat.

Na tom se dá stavět. A hlavně - nemyslím si, že nejlepší estrádní diskutér rovná se nejlepší prezident. Dobrou otázku položil Michal Horáček a měl pravdu. Kdo vystupoval víc jako prezident? Co je víc prezidentské - snažit se být věcný, neskákat do řeči a tlačit méně líbivá stanoviska, nebo zručně bořit a házet na protivníka jeden sarkasmus za druhým? Každý ať si odpoví sám.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 05:15

Dnes je posledni mozny den pozadat k volicsky prukaz, chapu to dobre, ze jde zadat I na urade mimo trvale bydliste? Jako podat tu zadlst? Diky, na mistnik urade maji nejake divne info a jsem z toho zmatena.

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 05:28

Karja Ověř si to ještě někde, ale pokud já vím, osobně můžeš jen u svého příslušného úřadu (tedy v místě trvalého bydliště). 

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 06:27

Karja O volicsky prukaz si zadas tam, kde jsi zapsana do staleho seznamu volicu, (tedy tam, kde obvykle volis). Staci prijit s dokladem totoznosti, neni vyzadovana pisemna zadost z tvoji strany, meli by si o tom sami sepsat uredni zaznam. Termin je dnes do 16:00.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 06:48
Reakce na Korsičanka:

Luna Tak už mi je jasné, proč ne děti k ní, promiň

​To neni ten duvod Ona je proste sama nechce.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 08:16

No, Mitrofanov mi vlil trosku nadeje do zil... https://www.novinky.cz/komentare/461371-ocima-sasi-mitrofanova-prvni-duel-ukazal-zeman-muze-na-vysocinu-stat-se-nezhrouti.html

A i kdyz maskeri odvedli neuveritelnej kus prace, tak ovar vypadal, co jsem tak koukla na fotky, naprosto priserne. Nejvic pobavila tahle:

I kdyz jeho volicum je stejne vsechno jedno - i kdyby ho privezli na kriplkare v komatu. Tem jde o princip, totiz natrit to prazsky kavarne, byt pomoci mrtvoly. Za to rozestvani naroda by se mel ovar naveky smazit v pekle, nejlepe jeste s predchozim dlouhym a bolestnym umiranim 

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 08:24

Přidávám se k těm, co nevydrželi/ly do konce...Zemanova blahosklonnost k blbcům (nám všem) celého světa a Drahošovi nejvíc, byla pro mě nesnesitelná.  K tomu ten ryk...bylo by to lepší bez křoví, zbylo by víc času na opravdovou debatu. Ve čtvrtek nevím - jak tady někdo psal, nevydržím na něj prostě ani koukat.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 09:10

Garfie ankou Ano, diky. Takhle to zkratkovite pisou I na strankach toho uradu. Diky moc.

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 11:10

Prislo mi, ze to Drahos zvladnul dobre. Pro me to neni charismaticky clovek, ale je inteligentni, slusny, byl pohotovy. Libilo se mi, ze se nenecha vyprovokovat. Priserni byli Zemanovi podporovatele, kteri buceli, kriceli, delali v sale bordel, nenechali Drahose mluvit. Sebranka. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 11:28

Rozbor výroků z debaty na Primě je hotovej: 

https://demagog.cz/diskuze/cesko-hleda-prezidenta

Offline Řvousenka
Avatar
724 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 11:36

Nejvíc mě zaujalo, že v tom křesle napravo se kroutil a poulil každé oko jinam úplně jinej člověk, než ten, co byl nad ním na té velké fotce. Agilní svazák Voříšek v hipsterskejch brejlích jenda velká tragédie. Další důkaz toho, že žádná z těch prim, nov a barandovů nemá pořádného moderátora, ale jen živé čtečky. Kláro? 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 14:26

No já už k té včerejší estrády asi neřeknu nic, co už by tady nezaznělo. Snad jen, že vřele doufám, že ve čtvrtek se konečně dočkám opravdové prezidentské debaty se skutečným moderátorem a že po včerejším Zemanově vystoupení s ohledem na jeho příslib na Nově o tom, kterak bude důstojnějším, pokornějším a méně kontroverzním prezidentem, pokud bude znovu zvolen, už jsem opět klidná.

Teda ne, že bych té pohádce věřila už v pondělí...

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 14:53

Zrovna včera jsme si doma říkali, že po Kačce ani vidu ani slechu a je to tady...

Zemanův tajný trumf: Do kampaně na poslední chvíli zapojí dceru Kateřinu

Způsob, jakým se narychlo "první dcera" zapojí do kampaně svého otce, Hrad úzkostlivě tají, protože chce využít momentu překvapení. "Chystáme to jako překvapení na závěr celé kampaně," řekl zdroj z blízkosti prezidenta pod příslibem anonymity.

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 14:54

ja jsem se na to nedivala, opravdu se nedokazu a nechci na Zmana divat, rozhodnuta jsem davno, tak prco se tryznit

ale cetla jsem ty reakce a pak jsme to s kolegou rozebirali v praci a on se me snazil presvedcit, ze kdyz nekdo nedokaze vyhrat diskusi se Zemanem, tak nemuze byt politik, nerkuli prezident a ze moje predstava o politice je naivni, pokud se myslim, ze to neni potreba

debatu jsem ukoncili tim, ze se tedy neshodneme

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 15:10

Já mám momentálně doma na delší návštěvě babičku a vidím, jak zaryté příznivce Zeman má. Je jí 82, žije v menším moravském městě, o politiku se moc nezajímá a nerozumí jí, takové ty všeobecné informace má podle mě převážně z internetu, hlavně asi z Blesku. Co teď doma vidím, tak v televizi dává přednost Nově.

A jak se moje hodná, klidná babička dokáže rozvášnit a být agresivní, když řešíme Zemana versus Drahoše, tak tomu bych nevěřila, kdybych to neviděla na vlastní oči.  A bojím se, že stejně urputná je většina jeho voličů a že jich bude hodně, takže se fakt bojím, jak to v sobotu dopadne...

Naštěstí si babička nestihla vyřídit voličský průkaz, takže o její hlas měl Zeman méně jak v prvním kole, tak bude mít teď. Hrozně mě to mrzí

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 15:11

Asi nic, co bychom nevěděli, ale sepsaný je to hezky.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 24. ledna 2018 15:20
Reakce na moninika:

Zrovna včera jsme si doma říkali, že po Kačce ani vidu ani slechu a je to tady...

Zemanův tajný trumf: Do kampaně na poslední chvíli zapojí dceru Kateřinu

Způsob, jakým se narychlo "první dcera" zapojí do kampaně svého otce, Hrad úzkostlivě tají, protože chce využít momentu překvapení. "Chystáme to jako překvapení na závěr celé kampaně," řekl zdroj z blízkosti prezidenta pod příslibem anonymity.

​Vidim to na striptyz na Vaclavaku.

Karoleena 

Kasparek luxusni!