Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:37
Reakce na Dadoo:

Drahoše bych určitě nezatracovala.

Po trochu rozpačitém začátku se docela rozjel a je Ovarovi důstojným soupeřem.

Vadí mi, že se ale nechává umlčet a nechává Ovara, aby mu skákal do řeči a nechá ho domluvit. To by měl odbourat, nenechat se odstrčit.

Ale brání se dobře a dobře se strefuje.

Voříšek ovšem je totální tragédie.

Vůbec ten celý koncept, kdy tam vstupuje Doležalová, je děsivý.

Mně se Drahoš líbí. Nedá se! 

A MOC se těším na čtvrtek, kdy tam snad SKUTEČNĚ už bude opravdová novinářka, která se NEbojí Ovara a ani mu nepodlézá!

​souhlasím na 100 %

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:37

Korsičanka Však měl Ovar ke konci držku několikrát zkroucenou. Na to není zvyklý, aby mu někdo řekl, že má blbou paměť a že plácá nesmysly 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:38

Jak tam na závěr stál jako dědek v pamperskách...

Offline itinka
Avatar
81 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:39

Dík všem za zprávu, že to nakonec nebylo tak strašné Mě to fakt tak rozčílilo, když jsem viděla ty Zemanovy úsměšky, skákání do řeči. A ten pitomý Voříšek to absolutně nedokázal kočírovat, že jsem to nedokoukala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:39

999 

" A charakterně i eticky je to člověk, před nímž bych smekla klobouk. "

Coze prosim?!

A slusnost neni u prezidenta nutna? Tak na to se da rict jen jediny: didoprdele ty stara carodejnice! 

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:40

Dadoo Já se obávám, že Zeman čtvrtek skrečuje, s tím, že s Drahošem už se poměřil a stačilo. Drahoš byl místy příliš nejistý a nechával Zemanovi a křiklounům moc prostoru. Zeman vypadal o dost sešleji než na Nově či Barrandově, ale své příznivce asi neodradil. Ale nejvíc mi teda vařila krev TV Prima a Voříšek No já už se psychicky připravuju

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:42

Dadoo 

Tak to Drahos ustal? Ja to ani nehledala, asi se nebudu divat ani ve ctvrtek... proste na to nemam.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:42

Dadoo  Fakt nevím, proč se na sebe zpětně nepodívá, vždyť se ani neudrží na nohou - jak by chtěl řídit zemi?!?

Chce si hrát na Roosevelta a kočírovat stát z křesla?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:44

Mags No... kdyby to skrečoval, tak žádná škoda.

Zůstane tam Drahoš sám. On to s Witowskou zvládne. 

Ale nevěřím tomu. To si Ovar ujít nenechá. jenže.. bude tam Witowská a ta tu debat bude řídit. Ta nebude skákat jak Ovar píská.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:46

Tak teď mě mrzí, že jsem tu debatu nedokoukala. Zapnula jsem to s úmyslem ovládnout se a vydržet, ale já toho Zemana prostě nesnesu sledovat. Ty jeho ksichty, to, že mluví k někomu a dívá se jinam, ta blahosklonnost, poučování, skákání do řeči... Voříšek pořád umravňoval diváky, ale Zemana ukočírovat absolutně nedokázal.

Jsem zvědavá na čtvrtek, doufám, že se to konat bude.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:48

barbucha Hele.. tlak si měřit nejdu, ale mám pocit, že by mi nestačila stupnice. Normálně je mi blbě, mám pocit, že se mi třese srdce. Asi arytmie, i přes medikaci.

Ale jsem ráda, že jsem se koukala. Byl důstojným soupeřem. Ovara párktát pěkně nadzvedl. Ten červ se tam kroutil, víka mu padala až na laloky a snažil se působit nonšalantně a povýšeně.

Jenže.. bylo na něm vidět, jak ho Drahoš sere, obzvláště, když se do něj párktát pěkně, elegantně a s noblesou, trefil. 

Řekla bych navzdory Vořechovi. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:54

Dadoo 

No uf. Jako koukla bych se, ale stejne jako Kokoska  toho ovara proste nedavam... ani psychicky, ani fyzicky - taky se mi dela normalne blbe.

Jestli vyhraje, tak budu muset na pet let zmizet z internetu a televizi zapinat az tak k pulnoci, abych se tomu praseti vyhnula.

Offline Mags
Avatar
126 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 21:55

Kdyby se někdo přece jen chtěl přesvědčit na vlastní oči. Debata

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 22:04

barbucha špatný špatný špatný... tohle byla teda trýznivá debata, radši na to ani nekoukej! Voříšek byl fakt jak voříšek - tohleto si nemůže řikat "moderátor" přece!!! mám z toho celýho pocit, že většinu času mluvil Zeman... a Drahoš z toho pro mě vyšel jak ušlápnutej žáček (dobře, párkrát se mu povedlo něco pronést).... fuj, uplně je mi z toho ouzko, hroznej zážitek toto!

edit: přemejšlim, jestli to byl záměr (dát Zemanovi tolik prostoru) - ale asi spíš to celý nezvládla Prima: nekompetentní moderátor a tak vůbec všechno...

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 22:13
Reakce na Dadoo:

Drahoše bych určitě nezatracovala.

Po trochu rozpačitém začátku se docela rozjel a je Ovarovi důstojným soupeřem.

Vadí mi, že se ale nechává umlčet a nechává Ovara, aby mu skákal do řeči a nechá ho domluvit. To by měl odbourat, nenechat se odstrčit.

Ale brání se dobře a dobře se strefuje.

Voříšek ovšem je totální tragédie.

Vůbec ten celý koncept, kdy tam vstupuje Doležalová, je děsivý.

Mně se Drahoš líbí. Nedá se! 

A MOC se těším na čtvrtek, kdy tam snad SKUTEČNĚ už bude opravdová novinářka, která se NEbojí Ovara a ani mu nepodlézá!

​Hele, čekala jsem to horší. Drahoš si proti tý "ostudě národa" vedl ještě dobře....  Voříšek....obdoba Korantenga....   Zemana podle mě v závěru podpírali, nedokázal se pořádně ani postavit a odejít...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 22:26

RoSa 

OK, nebudu se divat ani na CT1. Vorisek je pitomec, ale pochybuju ze ovara vubec nekdo ukociruje. Proti hulvatstvi neni obrana, pokud nemuzes preskocit stul a dat mu pesti...

Offline Fiction
Avatar
1487 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 22:33

Tak já jsem spokojená, měla jsem obavu, jak slušný člověk ustojí "debatu" s ostříleným matadorem, který se neštítí podpásovek a lží. Myslím, že to J. Drahoš zvládl, ono není jednoduché debatovat s takovou špínou, zachovat si tvář, nesklouznout na soupeřovu úroveň a zároveň nevypadat jako slaboch.

Zeman navíc už dávno nemá formu z dob minulých. Nemoc mu kouká z očí. Působil místy nejistě.

A ta Prima - Voříšek a diváci....

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 22:34

barbucha tak zvukař by mohl, nechápu, proč mu jednoduše nevypnou mikrofon, když mluví kdy nemá. A klidně se dívej, je tu pořád velká šance, že to bude jedno z jeho posledních veřejných vystoupení

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 23. ledna 2018 22:36

barbucha Totální nezvládnutí vedení debaty. Diskutér, který druhému skáče do řeči a nenechá ho domluvit ukočírovat jde. Stačí mu v tu chvíli vypnout mikrofon. Ale.. to si na Primě nikdo nedovolí.

http://forum24.cz/cirkus-na-tv-prima-zemanovo-hulvatstvi-a-urvane-divadlo-prevalcovalo-veskere-argumenty/