Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 21:33

Krehutka A nakonec se ještě od Zemana nechal pozvat na víno?!?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 21:53

Korsičanka to fakt? Já jsem to nedokoukala, ale docela bych i věřila.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 21:57

Krehutka Miloš ho totálně dostal svým "šarmem a vtipem" Možná ho nakonec Ray bude i volit!

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 22:03

Korsičanka  no potěš

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 22:53

Krehutka Koranteng je submisivní břidil hodící akorát tak na hlášení zpráv, nikoliv moderování. Přemýšlím....má Nova vůbec kvalitního moderátora? Nikdo mě nenapadá. 

EDIT: mělo být "hodící se" - nějak mi vypadlo "se"

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 23:06
Reakce na evik77:

Krehutka Koranteng je submisivní břidil hodící akorát tak na hlášení zpráv, nikoliv moderování. Přemýšlím....má Nova vůbec kvalitního moderátora? Nikdo mě nenapadá. 

​Nemá, oni už ani klasickou publicistiku či debaty defacto nedělají co vím... takže pak je Koranteng asi to nejlepší, co měli.... No zítra bude soukup ještě asi horší, ten už Zemanovi poleze do zadku úplně

P.S. Já viděla tedy jen úryvky na Youtube....

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 23:15
Reakce na evik77:

Krehutka Koranteng je submisivní břidil hodící akorát tak na hlášení zpráv, nikoliv moderování. Přemýšlím....má Nova vůbec kvalitního moderátora? Nikdo mě nenapadá. 

​Nemá. Koranteng (a ostatní hvězdy zpravodajství Novy) jsou jen bytosti, hlásající zprávy ze čtecího zařízení, žádní novináři nebo moderátoři.

Bohužel ale, obávám se, že i tak (resp. tím spíš!! ) tohle one man show připsalo Zemanovi dost bodů. A v situaci, kdy půjde o každý jednen hlas dát Zemanovi nějakých jeden a půl milionůnu diváku, je dost blbý.

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 23:17
Reakce na evik77:

Koranteng je submisivní břidil hodící akorát tak na hlášení zpráv, nikoliv moderování.

​No jistě - Koranteng je typická "čtecí hlava", žádný moderátor v pravém slova smyslu.

Pořád ale lepší varianta než Borhyová

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 23:45

domenica Jo...bude bohužel rozhodovat každý hlas. Blbé. Zajímalo by mě, co Zemanovi dali na povzbuzení, že to  fyzicky vydržel... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 07:35
Offline Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:01

evik77 Jel na adrenalinu. Při výsledcích prvního kola taky vypadal neobvykle fit. Tohle ho drží při životě. Jestli mu to v sobotu nedopadne, rozpadne se v prach jak zlí kouzelníci v pohádkách. Zbyde jen hůlka.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:39

cítí se zamyšleně

Offline Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:51

Mutziputzi To musí bejt divnej pocit

Ale nezklamali. Drahoš tam nebyl, protože je srab. Miloš v debatách předtím nebyl, protože se nechtěl zahazovat s póvlem.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:55

Sweet Potato Mně se líbí, jak v jednom názvu skupiny použijou president a prezident, se asi taky cítili zamyšleně

Offline Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:58

Mutziputzi To je symbolické vyjádření, že je preszidentem opravdu všech - mladých a pokrokových i milovníků starých zlatých časů.

Offline Spinifex
Avatar
65 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:30
Reakce na Sweet Potato:

evik77 Jel na adrenalinu. Při výsledcích prvního kola taky vypadal neobvykle fit. Tohle ho drží při životě. Jestli mu to v sobotu nedopadne, rozpadne se v prach jak zlí kouzelníci v pohádkách. Zbyde jen hůlka.

​Já myslím, že je to koks. A ten menší zákrok v nemocnici? Asi už měl rozežranou nosní přepážku. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:32

domenica Stejně to bohužel působilo i na mě I když se Ray zpočátku snažil být tvrdě v opozici, nakonec ho Zeman stejně převálcoval. Už se dnešního večera bojím dopředu. Ale v programu jsem nic nenašla

A co náš kandidát???

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:38

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:48
Reakce na domenica:

Bohužel ale, obávám se, že i tak (resp. tím spíš!! ) tohle one man show připsalo Zemanovi dost bodů. A v situaci, kdy půjde o každý jednen hlas dát Zemanovi nějakých jeden a půl milionůnu diváku, je dost blbý.

​Tím jeden a půl milionem myslíš voliče Fischera, Horáčka a Hilšera nebo obecně, že ceĺých 1,5 milionů diváků Novy byli až do včera nerozhodnutí voliči, kteří půjdou k volbám (včetně těch, co nechtěli jít), že se nechají ovlivnit jen na základě tohoto jednoho vystoupení?

Jakože takové kvantum lidí se rozhoduje až na poslední chvíli?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:55

Ne ne, ani jedno. Myslela jsem to tak, že dostal jak na stříbrném podnose sledovanost 1,5 miliónu diváků a hezky si to užil. 

Přeci jenom si ale myslím, že pro ty, co váhají se svým hlasem, budou mít váhu až ty duely.