Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:02

wendulka Už mu asi hnije držka od vší té sprostoty, co z ní vypouští 

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:07

Nevite nekdo, jestli se to toho 25 bude dat sledovat i mimo servery CT? jelikoz ty funguji jen na uzemi CZ.

Lilly_Ku mozna ty o necem budes vedet?

Docela bych se mrkla.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:26

0zero7 myslim, ze se to dost rychle objevi na youtube

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:28

0zero7 já jsem se teď dívala na online  vysílání ČT v Itálii...a v pohodě. Všechno jelo.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:38
Reakce na 0zero7:

Nevite nekdo, jestli se to toho 25 bude dat sledovat i mimo servery CT? jelikoz ty funguji jen na uzemi CZ.

Lilly_Ku mozna ty o necem budes vedet?

Docela bych se mrkla.

​Debata prezidentských kandidátů by měla jít přes i-vysílání, na tu by se snad žádná geoblokace vztahovat neměla (pokud teda nemáte něco spešl). My teda zatím v Německu se žádným zpravodajským/publicistickým pořadem problém neměli, normálně koukáme Události, Události komentáře, 168 hodin, Reportéři ČT.....

Problém býtá čím dál tím víc spíše se zábavnými pořady a seriály, tam mě fakt iritujou.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:50

A666 Ja prave ceskou televizi vubec nesleduju. Zkousim a jede mi ct24 zive, jinak na ostatnim jen zpravy ze zaznamu, tak snad je sance, v praci sluchatka u pocitace a mozna to pujde. Diky

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 21:55
Reakce na 0zero7:

A666 Ja prave ceskou televizi vubec nesleduju. Zkousim a jede mi ct24 zive, jinak na ostatnim jen zpravy ze zaznamu, tak snad je sance, v praci sluchatka u pocitace a mozna to pujde. Diky

​Tak ono to bude určitě na ČT 1 i ČT24, takže by to neměl být problém Můžeš zkusit i události z archivu, určitě Ti pojedou....

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:26

Dadoo 

Jsem spíš myslela, že mu nemohli odtrhnout flašku od úst, leda operativně. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:00

Na ČT24 by se to snad mělo dát chytit, ale co ta Prima 23.?! Bejvala bych se na kousek taky mrkla...

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:06
Reakce na barbucha:

Na ČT24 by se to snad mělo dát chytit, ale co ta Prima 23.?! Bejvala bych se na kousek taky mrkla...

​Prima má taky sem tam něco v i-vysílání (i když s reklamama...), tak třeba to půjde...

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:08

luciole to je debil.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:11

Lilly_Ku Jako jeden z mála ovšem zcela konzistentní, BTW ten vztah s Havlem byl asi oboustranej, mylím, že i Havel tam zapomínal na pravdu a lásku

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:14

Mutziputzi ale jó no, ja proste nemam rada tohle spolecenstvi starych jesitu. se zemanem si muzou podat ruce, doslova prosrali moznost tehle zemi v kritickych letech dat smerovani zapadniho strihu, pekne si rozdelili sfery vlivu a ted se este budou vzajemne placat po ramenech.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:16

Lilly_Ku I Havel byl ješita, ale to je vedlejší. Zas tak tragicky bych to neviděla, nikdo nic neprosral jsem bytostně přesvědčená.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 12:24
Reakce na Mutziputzi:

Lilly_Ku Jako jeden z mála ovšem zcela konzistentní, BTW ten vztah s Havlem byl asi oboustranej, mylím, že i Havel tam zapomínal na pravdu a lásku

​Ne tak úplně... si pamatuju, jak mě pobavilo - myslím že to bylo v Občan Havel - kterak Havel mluvil o pozvání Clintona do Reduty, a jak se Klaus rozčiloval že on, milovník jazzu, pozvání nedostal... a čekal že mu při tý příležitosti Havel řekne no jejda tak přijď! Havel to vyprávěl s radostí, že měl cukání automaticky vyhovět, ale jako že se přemoh a schválně ho nepozval... no a pak jsou záběry do tý Reduty a kdo tam samozřejmě nesedí jako Venda Klausů taky  Von byl Havel v tomhle měkkej, to slušný vychování se dost blbě přemáhá holt  Ergo bych to neviděla ani na žádný podpásovky.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 12:36

barbucha Na to jsem si přesně taky vzpomněla, akorát, že já si myslim, že ho právě nepozval a Klaus přesto přišel komínem. Já mam Havla fakt ráda a i proto, že si ho neidealizuju a nemám ráda, když to někdo dělá, doporučuju jeho životopis od Žantovskýho mimochodem jestlis nečetla.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 12:45

Mutziputzi 

Nečetla, ale iluze si taky nedělám. Jako třeba ješitnost a lehká slabost vůči tetinám, to rozhodně ano - ale že to nebyl křivák, je jednou jistý  a na tom záleží 

Mimochodem v tom vyprávění vo tý Redutě mi přišel doslova roztomilej, jakou měl radost že se postavil Klausovi 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 12:47

barbucha no to ne křivák stejně by mě zajímalo jak by se stavěl k aktuální situaci

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 13:13

Mutziputzi 

Co si tak pamatuju, tak jeho odpůrci taky nepoužívali zrovna rukavičky - viz místní úderku, která mi to zrovna nedávno připomněla. Tehdy sice ještě nebyli vítači vs. zachránci národa, ale jeho majetek a jeho rodina plus zdraví a dietní návyky  probíhaly taky přece. A ustál to...

Jak by se k tomu stavěl jen v roli diváka, těžko říct. Ale patrně by nemlčel - a v této souvislosti si zas okamžitě vzpomenu na úsloví: lezou po mně slimáci