Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 17:34
Online Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 18:16

barbucha To mne dnes překvapila nečekaná reflexe pana Klause mladšího, proti Zemanovi by prý lidi volili i Rumburaka.  No to si může být jistej.

Offline vanity
Avatar
19 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 19:39

Sweet Potato aaaa....To už máme na Slovensku...Kisku  predsa!  Nechcem to tu  zbytočne  hatit, ale neprajem vám takéhoto  človeka ako u nás , ten sa teda vyfarbil!!!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 20:02

vanity a ja si presne takeho prajem!

Online RoSa
Avatar
8184 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:25

barbucha 

Jiří Vojtěch @VojtechJiri 15. 1.

Odpověď uživateli @kalousekm

Ještě poprosím pana @kalousekm , aby vyslovil Miloši Zemanovi svou plnou podporu do 2. kola.

Pro jistotu.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 00:11
Reakce na vanity:

Sweet Potato aaaa....To už máme na Slovensku...Kisku  predsa!  Nechcem to tu  zbytočne  hatit, ale neprajem vám takéhoto  človeka ako u nás , ten sa teda vyfarbil!!!!

Strašne váham, či chcem vedieť, čím sa akože vyfarbil, alebo to radšej ani nechcem vedieť...

V každom prípade je to človek, ktorý vo mne udržuje zbytky viery, že aj v politike sa dá slušne.

Offline continuity
Avatar
33566 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 00:23

slniecko budem hadat, to kratenie dane asi. to by museli zavriet pol republiky. som nevidela od SK zivnostnika doklad uz dost dlho a celkom ma to se.ie, pretoze si potom nemozem dat vydavky do DP. cele to vzdy prebieha tak, ze ich realitka objedna, oni povedia cenu, pridu, urobia a nakoniec daju papierik, kde je perom napisane za co treba zaplatit (v tom lepsom pripade).

inak by ma aj zaujimalo, ci za Kiskom behaju s kazdou fakturou ako ju maju zauctovat alebo len s tymito tam boli, ked je teda taky vinovaty.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 12:26
Reakce na continuity:

slniecko budem hadat, to kratenie dane asi. to by museli zavriet pol republiky. som nevidela od SK zivnostnika doklad uz dost dlho a celkom ma to se.ie, pretoze si potom nemozem dat vydavky do DP. cele to vzdy prebieha tak, ze ich realitka objedna, oni povedia cenu, pridu, urobia a nakoniec daju papierik, kde je perom napisane za co treba zaplatit (v tom lepsom pripade).

inak by ma aj zaujimalo, ci za Kiskom behaju s kazdou fakturou ako ju maju zauctovat alebo len s tymito tam boli, ked je teda taky vinovaty.

​Aha.

No asi tak.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 12:46

continuity aha u nas to finguje tak ze se s remeslniky nejdriv domluvis, jestli budes potrebovat fakturu. napred. kdyz nam naposled pokladal chlapik dlazbu v garazi delal to navic, jinak je zamestnany takze bylo predem jasne ze zadna faktura nebude. 

kdybych z nejakeho duvodu ucet potrebovala pockam az bude volna firma co nam tam makala predtim.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 12:50

viktorka_od splavu Tak vyhejbání se placení daní funguje asi všude stejně

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 12:53

Mutziputzi mne jsou neci dane upromne jedno. rikam jen, ze driv, nez si nekoho najmu se s nim domluvim co potrebuju. zjistit az je to hotovy ze mi chybi faktura abych si to dala do nakladu by se mi stalo jednou. pak uz snad vim, ne? resp. za nejaky papirek prachy nikomu nedam kdyz to nebylo dohodnuty..

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 12:58

Mutziputzi No, ono hlavne je to u nás tak komplikované, že napríklad kým manžel podnikal, tak aj keď si platil dobrú účtovníčku, tak niečo ako oprava daňového priznania bolo niečo úplne bežné, skôr nás prekvapilo, ak nebola. To čo hovorí continuity a viktorka_od splavu samozrejme na Slovensku fičí zvesela, ale to nie je niečo, na čom by Kisku (na rozdiel od Procházku) načapali, tam išlo len o chybu v daňovom priznaní.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 12:58

viktorka_od splavu No mně jsou něčí daně taky ukradený, ale na faktuře bych se domlouvala předem pouze pokud bych měla v úmyslu si říct o slevu, pokud to bude bez ní, jinak si o ní řeknu kdykoli a dotyčnej má smůlu, že jí neměl v úmyslu vystavovat.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46041 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 13:18

Mutziputzi jasne. akorat kdyz mi barak spravi/postavi soused mlikar tak predem vim ze zadnou nedostanu a s tim taky obchod uzaviram. proste si to zjistim/domluvim predem. to je jediny o co mi slo.

Offline continuity
Avatar
33566 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 19:05

viktorka_od splavu no tak to zas ja povazuji za normalni, ze faktura se vydava. pokud je to jinak, toto je potreba specialne domluvit. zadne sousedy od vedle tam nikdo nevola, realitka, ktera se o byt stara, vola normalni remesleniky. uz teda maji pokyn rikat, ze na konci bude faktura, akorat nevim teda jestli to nebude no-go v nekterych pripadech. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 19:07

Sweet Potato 

Doufám v přehled a kvalitní přípravu Drahoše/Drahošova týmu. Jsou perly, které by neměly zapadnout 

Online Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 19:25

Váhala jsem, jestli to dát do Zjevů nebo Vtipů, ale radši sem, aby se nám ho tu moc nerozlezlo.

Tahle paní mi vždycky dokáže, že i na zemi ležící laťka se dá vždycky ještě podhrabat. Varování: Pouštět pouze s velkým panákem rumu a šounty v uších.

http://www.extra.cz/oda-na-zbrojnose-zemana-olivie-zizkova-objevila-hudebni-dno-to-musite-slyset

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 20:42

Dívám se na rozhovor se Zemanem na Nově, Zeman klasika, ale Koranteng , jestli si v redakci vytáhl kratší brčko nebo co. Jako chápu, že s Veselovským ho srovnávat nemůžu, ale on se snad Zemana bojí, nebo co?

Online Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 21. ledna 2018 21:02

Krehutka  Evidentně. Ono taky kdo by to na Nově měl/mohl dělat?