Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 10. března 2024 19:57

R.E.M. (Ariana Grande) - labutěnka s jemně ovocně nasládlým pudrem, jen lehce ovoněným krémovou levandulí. Občas probleskuje suchý dřevitý prach. V dojezdu krystalky soli uložené (opět) v pudrové labutěnce. A zároveň to není žádná dusivá pudrovka. Intenzita tak akorát (rozhodně nejde o nějakou rozpínavou až obtěžující vůni), výdrž výborná. Pro mě opravdu velké překvapení - použití termínu "celebrití vůně" v pejorativním slova smyslu by bylo v tomto případě urážkou.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 11. března 2024 09:46

jerry Ten flakón je zvláštny, rozmýšľam, ako by som ho držala.

Online Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 11. března 2024 09:52

jerry 

...jak to půjde, tak ji zkusim

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 11. března 2024 13:52

Biely kvet 

Ona je ta plastová ozdoba sice sundavací, ale se 100 ml balení se stejně navoníš jen oběma rukama.

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 11. března 2024 13:54

Miru 

Určitě zkus - sice to nebude s ohledem na intenzitu pravděpodobně vůně pro tebe, ale za vyzkoušení podle mě určitě stojí.

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 12. března 2024 12:53

Ginza Night (Shiseido) - květinově dřevitá, kašmeranově sladká (ale ne přeslazená) a generická (a to velmi). Není to žádná tragédie, pouze další položky do klubu Zcela zbytečných odnoží.

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 13. března 2024 11:09

For Her Musc Nude (Narciso Rodriguez) - nasládle pudrové zvláštně kouřové pižmo v oblaku sladkého pepřového prachu. Postupně ještě trochu zesládla do ambrova a objevilo se pár suchých růží i s dřevitými trny. Typově mi připomíná NR for Her EdP (růžovou) a jsem stejně okouzlena, jako jsem byla oběma prvními Narciso Rodriguez for Her EdP a EdT).

Tuhle budu potřebovat...

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 13. března 2024 12:28

jerry Dík za tip na novinku od NR, půjdu co nejdřív vyzkoušet.

Online Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 13. března 2024 14:42

jerry 

...to zní hodně slibně!

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 13. března 2024 15:04

Miru 

Fleur

Urcite vyzkousejte, pro me je to po dlouhe dobe laska na prvni pocich.

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 15. března 2024 11:21

La Vie Est Belle Rose Extraordinaire (Lancôme) - želé ze sladkokyselých červených bobulí, které postupně začala překrývat sladká usychající růže i s dřevitým stonkem a trny, kterou doplnil kosatcovo- pačuliový pudr z La Vie est Belle Iris Absolu. Je to další variace na jemnější verzi LVEB, navíc mám velmi neodbytný pocit, že Dominique Ropion a Anne Flipo vykrádají sami sebe.

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 19. března 2024 10:40

Black Opium (Eau de Parfum Over Red) (Yves Saint Laurent) - černá třešeň v krabičce od černého čaje, zasypaná sametově hebkým dřevitým prachem a zakápnutá trochou silného černého čaje s třešňovicí. Taková temně třešňová reminiscence na LRPN Ma Robe Velours, Lost Cherry (před reformulaci) nebo Si Lolita Eau de Minuit. A pak se tahle třešňová balada nějak zvrtla do vanilkově dřevitého Black Opia se syntetickými tóny. Škoda, velká škoda....

Online Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 19. března 2024 11:37

jerry 

...mně připadá kvalitou drogerie...

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 19. března 2024 12:09

jerry 

Můžeš mi říct, kde jsi zkoušela to Black Opium plus nového Aliena? Že bych nemusela pátrat a šla bych najisto...

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 19. března 2024 12:18

euridike 

Doma, ze vzorků.

Ale jdu dneska do Palladia, tak se podívám, jestli je tam mají v Sephoře nebo Douglasu.

Miru 

Mně vůbec irituje používání názvu Opium pro něco, co s Opiem nemá lautr nic společného.

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 19. března 2024 12:23

jerry 

Moc děkuju za odpověď, myslela jsem, že jsi zkoušela přímo v parfumerii, do Palladia budu mít asi cestu o víkendu, tak to omrknu.

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 19. března 2024 18:32

euridike 

Sephora a Douglas v Palladiu, cestou jsem se ještě zastavila pro nákup v Notinu ve Florentinu a tam je mají taky. 

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 19. března 2024 18:48

jerry 

Díky, jsi skvělá...

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 20. března 2024 10:48

Aqua Allegoria Florabloom (Guerlain) - nejdřív jemné svěží neidentifikovatelné květiny a pak nepříjemný a strašlivě syntetický něco jako "kokosový santal" (intenzívně mi připomínající starý hadr na podlahu). Jako unisex si to ani představovat nechci. Pro mě nejméně povedená AA všech dob a žhavá kandidátka na propadák roku.

euridike

Kdybys narazila na toto,  mohla bys vyzkoušet prosím? Já jsem z té vůně tak na rozpacích jako už dlouho ne. Tohle přece nemůžou u Guerlaina myslet vážně? Nebo je chyba u mě?

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 20. března 2024 15:03

jerry 

Píšu si; 'kokosový santal připomínající starý hadr na podlahu' zní tak nevábně, že to prostě otestovat musím.