Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 15:34

Miru Recenze i fotky - ...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 15:54

euridike 

...děkuju

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 18:39

 euridike  hihi,děkuji,no nosím ji velmi sporadicky(Belle) a vlastně až kvůli tomu úplnému konci-zbude po ní pro mě luxusní stopa mýdla kterou mi připomíná Amouage (Imitation ?) a to můžu

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 06:57

euridike Miru Obě jste tak náherně popsaly L´Interdit Intense, že jsem se vydala vyzkoušet. A nic... K tomuto druhu vůní prostě nemám klíč. Přešlapuju tak dlouho před branou sladkého omamného jasmínu, až mě to přestane bavit.

Ale Signature od Montblanc už rozklíčovat dokážu a líbí se mi, ačkoliv nosit bych ji nemohla. Z letošních novinek mi tak vychází nejlépe ten Idole Intense a děkuji Evanilla za jeho recenzi.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 07:28

Fleur 

...no, já jsem trochu smutná, protože L´Interdit Intense mi mizí moc rychle...,

prostorovka to na mně není. Takže musím čekat, až bude někde za rozumnější cenu...

Idole L´Intense je moc pěkná, opravdu povedená

(taková Coco M. od Lancome - líbivka, akurátně prostorovka).

Ale nakonec -

mě nudí.

Jeden flakon 25ml spotřebovaný/zmizel raz dva, druhý jsem prodala...

Tak jsem napnutá na Good Girl Supreme

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 07:35

Miru Neboj, však ona ta cena po čase spadne a budeš se ve vůni klidně sprchovat .

Idole L´Intense je prostě dobře udělaná vůně, která nebude budit žádné kontroverze - tak to bylo i s její první svěží verzí. Myslím, že těch 25 ml bych klidně spotřebovala, ale určitě ne při celodenním nošení, jen tak občas pro změnu.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 08:20

Fleur Mně se Signature taky líbí, není sice pro mě, ale líbí se mi... A Idole Intense taky, naštěstí ji nepotřebuju /a ten flakon nádherný, i barva/...

teena-s No mně se právě Belle taky líbí, proto jsem byla zvědavá na Tvoji recenzi... A fakt - jsou tam takové ty barevné /lehounce psychadelické/ ozvěny Imitation, je to tak...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 15. zaří 2020 09:24

DIABOLIQUE José Eisenberg

...jemná hebce mýdlová fougere s delikátní měkkou větrovostí...

Zpočátku celkem ostře osvěžující, ovšem hustá, vláčná.

Postupně a poměrně rychle se vůně usadí v

nasládlé balzamické pružné a plné, mýdlově klouzavé, tělem teplé a heliotropinem vláčně prachově hebké, již zmiňované - fougere...

...mega hustá a bez gravitace.

Strašně mi to něco připomíná, nějakou spíš vintage vůni, italskou možná...?

Už to mám! -

Toujours Glamour Moschino a trochu Prada Infusion d´Iris

...a nebo, kdyby někdo chtěl mazlivější, sladší, hebší a krotší Bottegu Venetu bez kůže.

Na první pohled/nadechnutí - nic komplikovaného.

Na druhý, další nádech - něco tam je, tenké stříbrné nitky, co tahají za váš mozek...

Online jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 11:45

Idôle L'Intense (Lancôme) - bublinky pomerančové limonády štípají do nosu. A když vyšuměly, vůně zkrémověla a vyloupla se nová odnož Coco Mademoiiselle - s decentnější pačuli,, méně sytá a celkově "tišší". Ale to pořád nebyl konec - rozvoněla se do genericky univerzálního sladkého krému ze dřeva,, květinového nektaru a lehkého pačuliového nádechu. Intenzita i výdrž výtečné, Bohužel společně se syntetickými tóny v dojezdu je pro mě všeho moc.

So Scandal! (Jean Paul Gaultier) - stejně jako Scandal by Night i tato odnož vysoce převyšuje původní (podle mého názoru splácaný) Scandal...už proto, že je to jiná vůně, byť v obdobném flakónku. Tady by měly zbystřit všechny milovnice pomerančového květu, protože So Scandal! je takřka soliflor. Pravda - s morální podporou lehce sirupové (zahradní směs) tuberózy.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 13:13

jerry Scandal By Night se mi taky dost líbí, takže na So Scandal! jsem zvědavá, díky za recenzi...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 15:10

jerry 

...So Scandal mě moc zajímá! Scandal by Night jsem měla, líbil se mi moc. Mohla by jsi ty dvě vůně, prosím, porovnat.?

Není So Scandal "jen" rostlinný, resp. je také ten pomerančový květ gurmánský.?..

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 15:11

...a ještě jsem moc zvědavá, vkládám naděje do Good Girl Supreme

Online jerry
Avatar
8971 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:31

Miru 

Obě jsou šmrncnuté gurmánsky - Scandal by Night medem, So Scandal sirupem (ve Scandal by Night je ale sladkosti víc).

Pomerančový květ je tak někde na půl cesty mezi "gurmánský" a "kytka", což by ale v reálu mohlo být závislé na konkrétní kůži.

Každopádně tyhle 2 vůně jsou pro mě milým překvapením, poslední roky to vypadalo, že značka JPG půjde do kopru.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 19:35

jerry 

Díky moc!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 16. zaří 2020 21:01

jerry so scandal vypadá dost nadějně, ten určitě zkusím!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 09:45

Tak jsem se zvědavě vydala vyzkoušet tady probírané vůně - tmavý L' Interdit a So Scandal a scandal by night. Ten tmavý bohužel ještě neměli, tak jsem testla alespoň EDT a EDP. A scandaly oba. A pitomý roušky. Díky tomu sem z toho celkem nic neměla a ještě se mi pak lístečky pomichaly. L'interdity pro mě ne. A jeden ze scandalů byl moc fajn, ten víc gurmáský. By mě nikdy nenapadlo hledat v takovém poblblém flakonu příčetnou vůni.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 09:47

alibi kde prosim maji ten so scandal k vyzkouseni? ja zjistila ze maly flakon vypada normalne, tak uz si brousim zuby, myslim ze na zimu by to slo

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 09:48

viktorka_od splavu zkoušela jsem ve Vaňkovce. Myslím že v Douglas. Tam u toho středového ochozu

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 09:55

alibi Vune se musi zkoušet v rouškách? Kdyz v tom samém objektu se konzumue jidlo a piti bez?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 19. zaří 2020 10:25

alibi 

...ten černý L´Interdit Intense je DOST jiný než původní EdP a EdT.

Určitě k vyzkoušení doporučuji!.