Co jste dnes zkoušely(i) z mainstreamu?

09. srpna 2014 14:45
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. června 2020 09:14

Mitzi tak to určitě! :)

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 28. června 2020 23:07

Les Parfums Matières: Bois de Yuzu (Karl Lagerfeld) - pánská sytá cedrovka, na začátku i s lehce zakouřenými bylinkami.  Po yuzu však ani stopy... Takových cedrovek má Avon plný katalog.

Daisy Eau So Fresh Daze (Marc Jacobs) - zelené fialkové listy a nakrájená nesladká broskev - velmi překvapivé a velmi nosu lahodící. A rozvoněla se do čerstvě natrhaných sedmikráskových kvítků s jemným sladce pižmově ovocným nádechem. Tak takhle má vypadat mainstreamová líbivá letní limitka!!!

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 29. června 2020 16:53

Boss Alive - Přesně ten typ vůně, u kterého si jako první řeknete: "proboha PROČ!?" Nic zbytečnějšího nelze vymyslet. Oč větší nuda a lacinost, o to hlučnější. Tohle je přesně TEN parfém, který když nositelka přežene, zvedne se žaludek polovině autobusu. Přesně TEN parfém, kvůli kterému není lidem trapné v hromadné dopravě nahlas nadávat "CO" to tam tak smrdí. Šílenost. Jak tomuhle může propůjčit své jméno renomovaný parfumér!?
Ledacos může působit na parfémech hodně zvláštně. Nic proti podivnostem. Na Alive mi připadá zvláštní jen to, že by si tohle někdo byl ochoten dobrovolně KOUPIT. Kdybych tuhle vůni dostala, tak se budu stydět i dát ji do inzerce...

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 29. června 2020 17:35
Reakce na Mitzi:

 Na Alive mi připadá zvláštní jen to, že by si tohle někdo byl ochoten dobrovolně KOUPIT. Kdybych tuhle vůni dostala, tak se budu stydět i dát ji do inzerce...

​Bohužel máš naprostou pravdu.

A je tady vidět, že zkoušení mnoha novinek je na hranici (někdy až za hranicí) sebeobětování.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. června 2020 17:38

@Mitzi tak to musím vyzkoušet... Trocha masochismu nemůže škodit :D

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. června 2020 17:40

jerry Mitzi taky mě otrávila, takové pěkné jméno a zas protivný cedr a prádlové pižmo

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 29. června 2020 19:58
Reakce na teena-s:

@Mitzi tak to musím vyzkoušet... Trocha masochismu nemůže škodit :D

​Já mám hlavně ráda minimalistické flakóny. A zrovna k téhle hrůze se to vůbec nehodí. Ta by měla být ověšená cingrlatama, aby řvala už od vchodu "Nesahej na mě! Ani to nezkoušej!!" ;-)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 29. června 2020 21:04

@Mitzi tak to musím zkusit stopro,pro ten pocit sounáležitosti...no jo dyť to holky říkaly hihi :D

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 02. července 2020 23:01

Irrésistible Givenchy (Givenchy) - prvních pár sekund cosi jako pokus o lesní jahody v pudrodřevitém kabátku. Pak nějaké lepivé ovoce s kytkami, navrch se syntetickým cedropižmem, topící se v kýblu s jarovou vodou. Původní Irrésistible a mnoho jejích odnoží mě nijak neoslovily, ale většina z nich měla aspoň něco do sebe. Toto se spíš podobá dílu šíleného chemika...na to je snad i Mendělejevova tabulka prvků málo obsažná.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 03. července 2020 17:44

jerry pôvodnú som mala a ako nebola to úplná srdcovka, ale celkom fajn, vypoužívala som ju celú....len fakt nechápem, či je Taký Problém vymyslieť nový názov pre novú vôňu

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. července 2020 04:09

L´Interdit Givenchy EdT 2019

voní na kůži strašně dobře...

...kulaťoučká pomerančovým květem akorát sladká tuberoza

(vzhledem jak tuberozové bonpari, konzistencí jak nimm2 soft),

k tomu kombinace vetiveru, pačuli, pižma a vlčího máku

(evokuje mi něco z Flower Kenzo - bílou hustotu, nadýchanou  hutnost, lehce mastný tón, živočišnost skrytou pod prvotní distingovaností...)

a máte elegantně mazlivou, v gurmánsky/zastřeně ovocně/ krémově mýdlové pěně

delikátně živočišnou dámskou vůni...

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 05. července 2020 15:19

Vyzkoušela jsem nový Angel Nova a asi si ho na léto koupím. Jen se trochu bojím, že ho budou plné ulice, protože na Muglera je dost krotký. Ke mně ta kombinace malina růže jde, ta vůně je hodně ženská.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. července 2020 16:05

999 

...těším se, až vyzkouším!.

Slibuji si od toho, že to nebude nanicovaté a zapomenutelné jako x odnoží LVEB třeba...

A jak na Tobě držel.?

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. července 2020 16:06

Ještě jsem taky hodně zvědavá na So Scandal JPG. Měla jsem Scandal by Night a dost dobré.

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 05. července 2020 16:07

Miru Drží dobře. 

Offline RoSa
Avatar
8184 příspěvků moje polička 08. července 2020 09:03

zkoušel už někdo tu Peur de Rien? v složení je jen pomeranč + narcis..

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 09. července 2020 22:33

Herbae L'Eau (L'Occitane) - svěží, nektarově nasládlá zeleně květinová (opravdu připomíná rozkvetlý jetel), pak sladké vodnaté lodyhy (jetel posečený za hojné ranní rosy) a v dojezdu sladce univerzální s nádechem anděliky. Nebýt těch zelených lodyh, byla by to líbivá letní vůně.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 10. července 2020 17:07

999 

...je troufalé, skoro drzé

psát něco pro člověka, jež studovaný a roky v uměleckých kruzích...

...no, co už, snad úplně mě nesepsuje, když opatrně to zkusím -

aneb

one more time:

L´Interdit Givenchy EdT

voní na kůži strašně dobře...

...kulaťoučká, pomerančovým květem akorát sladká tuberoza -

vzhledem jak tuberozové bonpari, konzistencí nimm2soft,

k tomu kombinace vetiveru, pačuli, pižma a vlčího máku

a máte zvláštně přitažlivý rajc:

něco z Flower Kenzo Edp - bílá hustota, nadýchaná hutnost, lehce mastný tón,

něco z Narciso Rodriguez for Her - živočišnost skrytá pod prvotním dojmem distingovanosti,

a vnímáte mazlivou, v zastřeně ovocně krémové mýdlové pěně, delikátně živočišnou, dámskou vůni...

Zpočátku sladkost, hravost, živo a ke konci chlad, pod nímž ale pořád něco tepe...

...láska 

zkamenělá v čase

a mohlo by se

zdát,

že

zase

pod křídly andělů

můžeš

skrýt

nevěru...

...nevěru ne svého muže a

nebo

muž své 

ženě,

ale nevěru

svoji vlastní, sobě sama

a pak

srdce

chladný kámen, kov

ticho

zaslouženě...

(to jen já,

elegantní děvka

s křehkou duší

sprostým slovníkem

a sladce sofistikovaným

ksichtíkem)

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 10. července 2020 19:00

Miru Jé, to je hezký :-). Půjdu ji vyzkoušet.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 10. července 2020 19:05

999 

...o jéj..!, vůně, jejich vnímání a chemie těla je tak individuální...

Ale těší mě, že jsem ten obrázek "nezvorala"...