Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Offline Daisy.zlouky
Avatar
20 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 16:40

Tak to jsem zvědavá...... od BVL můžu téměř vše. Kdy se má objevit nebo už je někde k vyzkoušení?

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 23:57
Reakce na Lalaith:

Bvlgari Aqua Divina - první dámská vůně z kolekce Aqua. Složení mě osobně velmi zaujalo. Má být inspirována obrazem Zrození Venuše. Snad to nebude žádná unylá voda...

bergamot, sůl, zázvor

magnolie, kdoule

ambra, včelí vosk, dřeva

(zdroj: Fragrantica)

Pro mě naopak to složení vypadá naprosto hrůzostrašně. Taková divná všehochuť, od každýho něco.... sůl - a naopak sladká magnolie? kdoule? a ambra?!  tím víc jsem ale zvědavá. Fakt je, že Bvlgari se mi většinou líbí - na jiných 

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 14. ledna 2015 16:16
Reakce na barbucha:

To by se ti mohl líbit třeba na mně! Pokud tam té soli nebude moc a nebude dezinfekční, tak by to pro mě bylo nadějné: zázvor miluju, magnólie se mi líbí a kdoule mi nevadí, ambra je moje oblíbená složka...  Už dlouho hledám něco v mainstreamu, co by mě tolik neruinovalo jako zbytek mé poličky!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 15. ledna 2015 10:43

Tak tady si tentokrát vůbec nedovedu představit, jak ta Aqva Divina nakonec bude vonět. Zázvor a magnólie zní dobře, ovšem ta sůl k tomu. Každopádně se zkoušením raději počkám na léto a nebudu se na ní vrhat hned teď, jak jí uvedou, v zimě na mně "svěženky" vyzní příšerně.

Jinak pokud jde o další chystané vůně, nová Quatre od Boucheronu mě ani tak nezaujala složením, to zní velmi neurčitě (ovoce, květiny, dřevité tóny), skoro až nudně, ale flakonem.

Neopisoval tady někdo trošičku od nového designu Mony di Orio?

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 15. ledna 2015 11:11
Reakce na wendulka:

...no, to je krásné.!

Opisoval, neopisoval..., ten Boucheron flakon se mi tedy líbí mnohem víc.!

S "prstenem" místo víčka - to je dobré.!

Těším se na vyzkoušení.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 11:41

daaalší LPRN - Ma robe Petales Eau Fraiche... název dlouhej, že by potřeboval dva řádky; a jelikož jsem nepoučitelná, stejně mě zajímá. třeba ty pistáce nezkazili jako u Elieho Saaba (edit: jo tam jsou mandle... nj, ořechy, zelená, co se dá dělat   což není dobrá zpráva, jelikož Iceberg Fragrance a Omnia Green Jade jsou divný a víc pistácií neznám).

hlava: bergamot, mandarinka, citron, pomerančový květ

srdce: frézie, květ mandloně, turecká a bulharská růže, jasmín

základ: pistácie, mandle, tonka, pačuli, bílé pižmo

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 13:19
Reakce na andry:

Každopádně se na vyzkoušení těším.!

Ze všech těch šatek jsou nejlepší stejně ty úplně první, původní. Ostatní už nejsou ono...

Ale tyto šatky/sukýnka - to je jak víla Amálka říznutá havajskou tanečnicí a slupkami z kukuřice...

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 20:01

Tak třeba konečně LPRN, ze kterého mi nebude špatně a třeštit palice, jen při shlédnutí toho názvu!

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 12:45

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 12:45

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 12:47

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 20:54
Reakce na Miru:

To černé Narciso je pánská, nebo dámská vůně?

Offline Ledifia
Avatar
71 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 21:12
Reakce na Fleur:

To by mě taky zajímalo, myslím to Narciso v popředí. Z dostupných článků na netu o novinkách jsem usoudila, že by to mohlo být Narciso ve verzi EdT (gardénie z EdP by měla být nahrazena bílou pivoňkou a růží). Ale přímou spojitost tohoto flakonu a případné vůně jsem nikde nenašla.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 06. února 2015 11:58

No ne, vypadá to, že u Lalique si konečně vzpomněli i na nás, milovnice kosatcovek. Má se jmenovat Living Lalique . Flakon se podle mě opět povedl(víčko z vrchní strany zdobí motiv čtyř vlašťovek - znak Lalique).

složení: černý pepř, bergamot, muškátový oříšek, tonka, vanilka, vetiver, santalové dřevo, kašmeran

Jak na to koukám, nasvědčuje to krásné suché pudrové, ale možná i malinko krémové kosatcovce za předpokladu, že se vetiver bude chovat slušně. Ó kéž by.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 06. února 2015 13:25
Reakce na wendulka:

vyzerá úžasne, som zvedavá, či príde aj k nám, ja som dodnes márne zvedavá na Azalée :-(

Offline barbucha blogger
Avatar
30648 příspěvků moje polička 06. února 2015 13:48
Reakce na wendulka:

Hm... tonka, vanilka, kašmeran, santal... bojím se, že to bude hodně krémovo nasládlý.

I když na druhou stranu kosatec i vetiver, to zní slibně  Ale na stránkách Lalique ještě není...

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 06. února 2015 14:28
Reakce na barbucha:

má mať svoje vlastné stránky http://living.lalique.com/#home

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 06. února 2015 17:06
Reakce na wendulka:

...moc pěkné, a slibné.!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. února 2015 17:35

Nová zahrada od Hermés Le Jardin de Monsieur Li, tvůrcem je opět Jean - Claude Ellena.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 06. února 2015 17:36
Reakce na cinkja:

kumkvat s jazmínom, na tú sa fakt teším