Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 10. října 2014 14:03
Reakce na wendulka:

Pierre Balmain: Extatic Intense Gold

hlava: jasmín

srdce: květ vanilky, otočník

základ: ambra, labdanum

Tedy ne, že bych doteď vůním od Balmaina nějak fandila, ale vůně vystavená na otočníku a vanilce, to by se mohlo líbit i mně a konečně bych mohla prolomit ledy .

To složení je jako kdyby mi ho šili na míru. Heliotrop s ambrou a labdanem zní parádně, jsem dost zvědavá, co z toho vyleze v reálu...

Flakon na můj vkus už trochu moc zdobnej, ale to bych byla schopní tolerovat.

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 11. října 2014 21:28
Reakce na Afrika:

Som zvedavá na túto novú Jil Sander, v novej brožúre Marionnaud už je, bohvie, kedy  dorazí na pult. 

Dneska jsem ji zkoušela a je to uhlazená krémově dřevitá pižmovka. Typově ve stylu Sensations.

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 12. října 2014 15:15

Novej Balmain a Jil Sander vypadají moc dobře 

Jupí, zase se jednou vydam do parfumerie!

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 13. října 2014 21:38
Reakce na wendulka:

...myslíš, že bude taky tak pekelně "moderně" přeslazená jako původní Extatic edp? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. října 2014 22:12
Reakce na andry:

Extatic edp je na tobě pekelně přeslazená? A sakra...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 13. října 2014 22:13
Reakce na wendulka:

na papírku a věz, že se mi to na sebe dávat nechtělo. na Fragrantice s tou podobou s LVEB nejsou úplně mimo. nuda obecná.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 14. října 2014 11:40
Reakce na wendulka:

Extatic edp je na tobě pekelně přeslazená? A sakra...

Nejen na andry. Je to fakt něco mezi LVEB a třeba Manifesto YSL. Generická sladká vodička k ničemu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. října 2014 14:57
Reakce na barbucha:

Také jsem měla stejný dojem.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 17. října 2014 20:00

...neco pro me, musim zkusit.!

Code Ultimate Giorgio Armani

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 17. října 2014 20:01

...jo, a pak je take nova 

Si White...

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 31. října 2014 18:07

Tak už i Aromatics Elixir se dočkal odnože: Clinique Aromatics White

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 31. října 2014 23:46
Reakce na Lalaith:

Podle složení asi s klasikou mnoho společného mít nebude (ale nemusí to být špatné)

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 12:45
Reakce na jerry:

No právě. Složení vypadá dobře, flakónek se mi taky líbí. Teď jenom, jak pojali tu "modernizaci" - toho slova se bojím. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 13:55

Flakónek mi připadá spíše jako od nějakého prostředku na čištění, ale na vůni jsem zvědavá. Jenom, aby náš trh neminula; ani Aromatics Elixir nebývá všude...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:24

Flakonek se hlavně hlásí k neprůhlednýmu Narcisovi  a obávám se, že se k němu bude hlásit i obsah. Růže a pačuli, to jasnej pokus o další "moderní chypré". A zase pomerančovej květ... to je teď holt taky in. 

Holky v Clinique obchůdku dneska o něm už věděly, leč ještě ho neměly... samozřejmě.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 02. listopadu 2014 18:04

A tady je limitovaný flakonek ke Clinique Aromatics Elixir.

http://www.allbeauty.com/perfume/clinique-aromatics-elixir-limited-edition-bottle

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 04. listopadu 2014 12:19

Malé překvapení od Davidoff - Leather Blend .

Nevím, jestli bude běžně v sortimentu, já zkoušela ve free shopu.

Rozhodně to není nic převratného, ale vyzkoušet je třeba. Stylem mi připomíná E.Lauder vůně Mystique,

výdrž slušná.

 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. listopadu 2014 15:03

Po vlně všemožných Daisy a Lol uvede Marc Jacobs v příštím roce novou vůni s názvem Mod Noir. Ve spolupráci s parfumérem Jean-Claude Delville se tentokrát zaměřil na svou nejoblíbenější květinu, gardénii. Má být vzdušná, doplněná citrusy, zelenými tóny, dalšími bílými květinami a pižmem.

hlava: zelené tóny, klementinka, yuzu

srdce: gardénie, leknín, magnólie, tuberóza

základ: pižmo, pomerančový květ, nektarinka

(http://confessionsofapassionista.files.wordpress.com)

Ale jestli někdo čekal nějaký normální flakon, tak to by se načekal. Marc se totiž v souvislosti s názvem vůně nechal při návrhu flakonu prý inspirovat retrem 60. let minulého století a tehdejším módním stylem "Mod" (zkratka od modernist) a zase se přitom hezky vyřádil. Vůni by snad měla mít v nabídce exkluzivně Sephora.

No s gardénií od Cartiera mi to letos nějak nevyšlo, tak výjimečně jsem na jednu stranu zvědavá, jak si s ní poradili tito dva pánové. Na druhou stranu právě kvůli tomu flakonu, který je tímto žhavým kandidátem na nejotřesnější flakon roku 2015, zase ale nevím, jestli vůbec chci, aby se mi líbila.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 12. listopadu 2014 15:38
Reakce na wendulka:

a mne sa ten flakón páči...koniec-koncov, proti tým jeho posledným "výtvorom" je skoro dospelý. A gardéniu on vie, to zase hej, som zvedavá.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 12. listopadu 2014 16:13

Mně se ten flakon taky docela líbí, kombinace černé a bílé a konečně něco, co není jako pro mateřskou školku, po všech těch kytkách a broucích.