Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 16:43

Elie Saab se chystá koncem února příštího roku vyrukovat s limitkou Le Parfum Resort Collection, která se má kromě tradičního pomerančového květu a jasmínu soustředit na plumérii a především na fík. Tentokrát se opravdu těším. Jednak je to proto, že nějaká dobrá fíkovka v současném mainstreamu chybí jak sůl, ale i tak celkově jsem zvědavá co Francis Kurkdjian a fík.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 17:43
Reakce na wendulka:

Jednu fíkovku už Francis Kurkdjian dělal - Fleur de Figuier pro Roger&Gallet. Ta je spíš ze zralých fíků, tohle by mohl být pro změnu fíkovník.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 18:16
Reakce na wendulka:

To vypadá zajímavě...

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 20:28
Reakce na blackviolet:

Aha, ta mi unikla. Vzpomínám si, že Roger&Gallet byla v některých lékárnách. Už jsem na ní ale strašně dlouho nenarazila, tak nevím, jak je to s distribucí v ČR. Tak se budu muset nejspíš poohlédnout za hranicemi, až zase někam vyrazím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 20:43
Reakce na wendulka:

V ČR už distribuce Roger a Gallet skončila; škoda...

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 21:28
Reakce na wendulka:

Aha, ta mi unikla. Vzpomínám si, že Roger&Gallet byla v některých lékárnách. Už jsem na ní ale strašně dlouho nenarazila, tak nevím, jak je to s distribucí v ČR. Tak se budu muset nejspíš poohlédnout za hranicemi, až zase někam vyrazím.

Ale fíkovka mezi nimi stejně nebyla.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 12. prosince 2014 07:38

Minimálně je něco od značky Roger and Gallet na parfums.cz. Ale vzorečky k vyzkoušení nemají... Ale mají i tělovou kosmetiku. 

Online jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 12. prosince 2014 09:27
Reakce na wendulka:

Aha, ta mi unikla. Vzpomínám si, že Roger&Gallet byla v některých lékárnách. Už jsem na ní ale strašně dlouho nenarazila, tak nevím, jak je to s distribucí v ČR. Tak se budu muset nejspíš poohlédnout za hranicemi, až zase někam vyrazím.

RaG dřív mívali v Karstadtu, ale postupem času už nemívali ani testery. A teď už ani RaG.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 12. prosince 2014 11:07
Reakce na jerry:

Hm, to je škoda. Zrovna Karstadt mívám po cestě pokaždé.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 13. prosince 2014 16:42
Reakce na Lalaith:

Tak už i Aromatics Elixir se dočkal odnože: Clinique Aromatics White

Já ho včera zkoušela. Je takový normální, no. Není to ta klasická Aromaticsová pecka.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 03. ledna 2015 22:16

Loňská Panthere, jakkoliv je zajímavá a kvalitně zpracovaná, si se mnou moc nerozumí. Jsem zvědavá na odlehčenou verzi, kde by mělo být víc gardénie: http://www.fragrantica.com/perfume/Cartier/La-Panthere-Legere-29360.html

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 10:39
Reakce na Fleur:

...také zkusím.!

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 18:32
Reakce na Fleur:

To jsme dvě, každý se rozplýval a mně bylo šoufl

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 09. ledna 2015 22:45

Bvlgari Aqua Divina - první dámská vůně z kolekce Aqua. Složení mě osobně velmi zaujalo. Má být inspirována obrazem Zrození Venuše. Snad to nebude žádná unylá voda...

bergamot, sůl, zázvor

magnolie, kdoule

ambra, včelí vosk, dřeva

(zdroj: Fragrantica)

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 12. ledna 2015 11:18

Hmmm, to by mohlo vypadat slibně.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 12. ledna 2015 17:08
Reakce na Lalaith:

...aha, takže frčí sůl.?(Reveal...)

Ale vypadá to moc pěkně.!

Pokud to bude dostatečně husté a intenzivní...

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 12. ledna 2015 20:48
Reakce na Lalaith:

Hm, sice to nezní jako něco, co bych mohla nosit (slaný vůně prostě ne-e), ale rozhodně mě to zajímá. Jsem zvědává, jestli to je jen reklamní omáčka nebo si skutečně dali záležet.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 12. ledna 2015 21:17

Já většinu vůní od Bvlgari můžu - buď se mi vysloveně líbí, nebo mi alespoň nevadí. Takže jsem zvědavá!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 12. ledna 2015 22:56

Já zatím od Bvlgari nepotkala vůni, která by se mi vysloveně nelíbila (spíš súadají do kategorie neurazí-nenadchne), tak jsem hodně zvědavá. Sůl mi nevadí, ale záleží hodně na tom zbytku, no. Ale líbí se mi flakón, u Bvlgari jsou taky většinou pěkné. 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. ledna 2015 07:17

Hlásím se do klubu, že Bvlgari má pro mne celkem nekonfliktní vůně. Tahle má krásný flakon, jsem na ni zvědavá, podle složení nemám představu, jak by mohla vonět.