Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 05. zaří 2014 10:12
Reakce na Hoolinkah:

Taky tak, Coco Noir sa mi nepáči. Coco je pre mna dokonalá, už sa blíži čas jej čas,  minulý týždeň som ju už mala jedno ráno v ruke, ale necítila som sa dosť pekná pre Coco, hlavu mám ako rešeto, musím ísť ku kaderníčke. Flakón Coco Noir tiež nič pre mňa, na flakóne Coco je krásny práve kontrast čiernej a zlatej, tu je len čierna. Aj v parfumérii je ten tester stále ucapkaný, vidno na ňom každý dotyk.

Offline Fleur blogger
Avatar
6081 příspěvků moje polička 05. zaří 2014 14:00
Reakce na Ledifia:

Popsala jsi přesně to, co pořád marně hledám: "kancelářská elegance, kterou bych nemusela šetřit, a aby to nebylo řídké a úplně bez výrazu". Momentálně takhle používám Burberry Brit Rhytm, tak musím vyzkoušet ještě tuhle novinku.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 05. zaří 2014 23:24
Reakce na Mitzi:

Mně se My Burberry docela zalíbila, podle mě dokonale vystihuje ty jejich dokonalé trenčkoty - stejně festovní jako ten flakonek. A teď jsem si všimla, že autorem je F. Kurkdjian.

Dneska jsem zjistila, že mi z papírku připomíná Coco Noir.

Offline estelle
Avatar
3 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 15:08
Reakce na blackviolet:

Celé to je zaujímavé, počnúc tvorcom, cez pekný flakón a znesiteľný obsah - a pre mňa ešte aj preto, že kdesi uvádzajú, že sa podobá na novinku Carven - Le Parfum, z minulého roka. Mne sa Le Parfum nesmierne páči, tak ma zaujíma, či si ho neskúšala a či sa tam našla nejaká podobnosť s My Burberry? 

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 15:24
Reakce na estelle:

tak podle mě teda nenašla.

Offline estelle
Avatar
3 příspěvků moje polička 16. zaří 2014 21:30
Reakce na andry:

Díky. Vyskúšam. :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 12:56

Pierre Balmain: Extatic Intense Gold

hlava: jasmín

srdce: květ vanilky, otočník

základ: ambra, labdanum

Tedy ne, že bych doteď vůním od Balmaina nějak fandila, ale vůně vystavená na otočníku a vanilce, to by se mohlo líbit i mně a konečně bych mohla prolomit ledy .

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 13:14
Reakce na wendulka:

...náhodou - co by nemohla být dobrá.?

Složení téměř skvostné, z flakonu cáká luxus do všech stran, na poličce by to vypadalo pěkně...

Těším se, až zkusím.

I ten klasický Extatic mě láká zkusit.

Líbí se mi na něj obrázky...:

Balmain Ambre Gris mám a toje dobrá vůně...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 13:55
Reakce na Miru:

Pravda, ani ten klasický Extatic by možná stál za to.

Pokud jde o flakon, tak tahle černozlatá kombinace mu podle mě sluší daleko víc - asi jsem na ní navyklá od Armaniho.

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 12:19

Som zvedavá na túto novú Jil Sander, v novej brožúre Marionnaud už je, bohvie, kedy  dorazí na pult. 

Offline jerry
Avatar
8965 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 12:55
Reakce na Miru:

Extatic je vůně značně rozporuplná, pokud jde o koncentrace:

EdT - fádní ovocná pižmovka, vyslověně avivážová. Pro mě zadarmo drahá.

EdP - sladce dřevitá, květinově ovocná a jemně zapudrovaná vůně. Pěkná vůně, přítulná, kterou krásný flakónek postrkuje do vyššího levelu. Miru, zrovna tobě by se mohla líbit...

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 15:58
Reakce na jerry:

...si to taky myslím, prostě musím EdP a Intense zkusit

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 15:58
Reakce na Afrika:

...ta mě také zajímá.

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 11:22
Reakce na Afrika:

No úspěch už je to, že vůbec bude! Protože tu řadu z roku 2012 v kulatých flakonech jsem v parfumerce nepotkala.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. října 2014 13:38

...těším se, až zkusím Classique Intense J. P. Gaultier.

Znáte někdo.?

Online barbucha blogger
Avatar
30551 příspěvků moje polička 05. října 2014 14:01
Reakce na Miru:

Hele, na Fragrantice to hodně lidí přirovnalo k Elie Saab Intense - jestlipak Kurkdjian nevykrádá sám sebe?! 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 05. října 2014 14:10
Reakce na barbucha:

...aha. Ten totiž vykrádá kde co...

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 06. října 2014 10:14
Reakce na Miru:

...si to taky myslím, prostě musím EdP a Intense zkusit

Zajímalo by mě, jestli Intense je opravdu jen intenzivnější verze. Podle složení vypadá úplně jinak. V Extatic je hruška a osmanthus, což mě zajímá - tahle kombinace je úžasná třeba v La Belle Helene.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. října 2014 14:43

Tak Elie Saab pokračuje v rozšiřování řady Le Parfum s limitovanou edicí Le Parfum L´Edition Or. V německých parfumériích už je v prodeji. Ale zaráží mě tentokrát zcela rozdílné složení.

Podle fragranticy:

hlava: pomerančový květ

srdce: jasmín, pačuli

základ: cedr, růže

Podle www.parfumdreams.de:

hlava: bergamot, magnólie

srdce: pomerančový květ

základ: vanilka

Tak a teď babo raď. Každopádně jako pozitivní zprávu beru, že ani v jedné není med, takže by to nemuselo být tak sladké jako původní Le Parfum a ani vetiver, takže by to na mně nemuselo drhnout jako toaletka, tak jakmile na ní narazím vyzkouším. Pomerančový květ po stopadesáté nezaškodí.

Online barbucha blogger
Avatar
30551 příspěvků moje polička 08. října 2014 18:01
Reakce na wendulka:

Jo to nezaškodí, ale mně se stejně nejvíc líbila právě ta edt s medem a vetiverem - vždyť je to super kombinace!! Neotřelá a zábavná! 

O magnolii nestojím... vlastně ani o stopadesátou variaci téhož. Jestli ještě někdy do ES půjdu, tak už jen do toaletky. Tak.