Nové vůně - první zmínky

25. srpna 2014 15:26
Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 13. května 2015 13:33

Bamboo prostě musí bejt dobrý. Lilie se santalem a ambrou jo!

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 15. května 2015 17:50

Tohle vypadá moc pěkně dohromady. Prada obohatí kolekci Infusion dIris, I. de Fleur d'Orangeur a I. de Vetiver o tři nové vůně - Infusion d'Iris Cedre, Infusion d'Amande a Infusion d'Oeillet.

(www.fragrantica.com)

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 15. května 2015 20:20
Reakce na blackviolet:

Noo, na Oeillet som zvedavá...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. května 2015 07:09
Reakce na blackviolet:

...Amande.!,

to bude pro mě...

Musím uznat, že Infusion d Iris Absolue je velmi povedená, kvalitní vůně.

Jako vyšlehaný krémově dřevitokosatcový minimálně sldadký krém nivea.

Mrzí mě poněkud tělová intenzita, ale jinak - lahodné.!

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 16. května 2015 11:20
Reakce na Miru:

Pěkná je i Infusion d'Iris L'Eau d'Iris - svěže mátová a kosatec doplňují další květiny, hlavně pomerančový květ. Ale je hodně lehounká s malou výdrží.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 16. května 2015 11:35
Reakce na blackviolet:

...to zní moc dobře.!, ale ta Tvá poslední věta je jasným signálem, pro mě, že ten hezký flakonek ani zkoušet nemusím...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. května 2015 12:20

Infusion d´Cédre

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. května 2015 12:21

Infusion d´Oeillet

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 17. května 2015 20:28

Ohó, tak na Amande a Iris Cedre se těším už teď. Doufám, že Prada tentokrát vytáhne z rukávu teplej kosatec (jako opak studenýho v Infusion d´Iris). 

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 17. května 2015 20:42

Ta Infusion d'Oeillet mě velmi zajímá. Ráda bych, kdyby to byl kořeněný karafiát, takový, co voní mírně orientálně. Podle fotky s těmi růžovými karafiáty ale čekám, že to bude spíše jemňoučké.

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 13. června 2015 23:16

Amande jsem zkoušela. Pořídila jsem si nadšeně rovnou 5ml odstřik. Byl pryč během dopoledne, výdrž nula. Suchá prachová mandle s troškou slupky, žádnej cukr nic navíc.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 14. června 2015 04:19
Reakce na Ef:

Vitaj po dlhšej dobe zase medzi parfémami!

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 14. června 2015 09:02
Reakce na slniecko:

Vitaj po dlhšej dobe zase medzi parfémami!

Díky, jsem ostuda Myslela jsem si že přežiju ale moc mi chybí to sdílení vášně (ehm, nemoci...) ale nejsem moc technicky založená tak zápasim.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2015 18:59
Reakce na Ef:

I když jde Prada v drtivě většině mimo mě, zrovna na tu Infusion d'Amande jsem byla docela zvědavá a představovala si ji teda úplně jinak. Škoda.

A s tím nedostatkem technického talentu si nelam hlavu. Já už léta zápasím s Facebookem, ale stejně tam furt lezu.

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 16. června 2015 20:00
Reakce na wendulka:

I když jde Prada v drtivě většině mimo mě, zrovna na tu Infusion d'Amande jsem byla docela zvědavá a představovala si ji teda úplně jinak. Škoda.

A s tím nedostatkem technického talentu si nelam hlavu. Já už léta zápasím s Facebookem, ale stejně tam furt lezu.

Nevěš hlavu, všecho může bejt jinak. Tady jak je vlhko a vedro většina parfémů má výdrž fakt mizernou, dost možná by vyzněl jinak při testování na jaře nebo v zimě. Já třebas byla natěšená na Shalimar Cologne, zkoušela jsem začátkem května to tu bylo hezky a větrno - parfém jsem si pořídila a šel po jednom dni do truhly na jaro protože s fakt dobrý výdrže zeslábnul na sotva hodinovou stopu. Jinak ta Prada není nic objevnýho mi přijde, ten podklad má klasický pradovský mejdlíčko, suchý až štípe v nose plus mandle. No uvidíš, jsem zvědavá.


No a Ty mi radši pověz o Feve Delicieuse, prý se nelíbila :-O ? Momentálně je to můj nejmilejší milenec :-D

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. června 2015 22:09
Reakce na Ef:

No asi ti neřeknu víc než Mitzi, plastovou tonku a vanilku já nějak nerada, až po rozvonění na mně byla karamelovo-čokoládová.

Třeba příští rok konečně Demachy umíchá něco i pro mě.

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 17. června 2015 06:53
Reakce na Ef:

Se Shalimarem Cologne mám úplně stejnou zkušenost, zkoušela jsem ho když bylo tak akorát, příjemné počasí a vítr, výdrž až do večerní sprchy. Včera jsem ho měla taky a po hodině po něm téměř nezbyla ani stopa...

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 27. června 2015 15:16

Eau Parfumee au The Noir
Bvlgari

pačuli, růže, tabák, oud, kůže, dřevité tóny.

To se vyloženě těšim!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 27. června 2015 15:56
Reakce na Ef:

Tabák, oud a kůže - tak to nebude nic pro mě. Mohli by raději znovu začít vyrábět Au Thé Rouge.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. června 2015 05:53
Reakce na Fleur:

...souhlasím, mohli by zase obnovit výrobu a zintenzivnit i...

Ale pokud ta novinka bude také v bvlgariovsky jemném provedení - mohlo by to být pěkné, dobré, decentní