(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 13:36

viktorka_od splavu 0zero7 

Jako holky, já jsem fiflena, i přes mastnou pleť jsem se mazala celý život. Ale určitě se projevuje faktor věku - dřív když jsem se nenamazala, tak se svět nehroutil. Teď v 50 když se po ranni hygieně nenamažu, tak mi obličej pne. Kosmetiku používám drahou (což nemusí být zrovna ukazatel účinnosti).

A po saunách to byl extrém. A měla jsem pocit, že mi ta moje kosmetická péče nestačí. Proto jsem hledala tip na neco super zvlhčujícího. Jsem naposledy měla pár hodin času než jsem šla do postele, takže jsem na střídačku plácala buněčnou vodu esthederm, krémy, oleje.

Dokonce tu buněčnou vodu mám u postele,  když se v noci probudím, tak se někdy dokonce i přestříknu a spím dál. 

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 13:52

33lejaby 

...doporučuji tuto sadu - je fakt bezkonkurenční!.

(cena příznivá a množství akorát na to, zda koupit příště znovu nebo ne)

https://www.fann.cz/produkty/duo-anti-age-sada-light-pro-normalni-a-mastnou-plet/8649/16437

Mám v plánu objednat, právě po bezvadné zkušenosti, toto:

https://www.fann.cz/produkty/bakuchiol-squalane-komplexni-anti-age-olejove-serum/8641/16424

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 14:00

prďola +holky

Už jste některá zkoušela značku Klara Rott? Pyšní se tím že je to nejčistší značka u nás, plná bio složek, olejů a hydrolátů. Tak nevím co si o tom myslet, cena je vyšší, tak by mne zajímal názor ostatních. 

A jdu na plastiku očních víček, tak přemýšlím čím si budu mazat ty oči v rámci rekonvalescence

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 14:03

Miru 

By mne nenapadlo, že Fann bude něco takového mít. A v červnu mívají měsíc péče o pleť se slevou 20 %

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 14:04

33lejaby 

...no, oni mají u té značky ceny už teď levnější než na ofic stránkách

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 23. dubna 2022 17:03

Miru Ten očný krém asi vyskúšam, dík za tip. Ja mám od Elizavecca masku na vlasy a som nadmieru spokojná. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 07. května 2022 22:52

Miru ten očný krém obsahuje silikónyprďola mi ich neodporúčala a mala pravdu. Pleť mi síce vyhladili, ale začali sa mi upchávať póry.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 08. května 2022 04:39

milacka 

...a jak poznáš, že Ti okolo očí krém ucpává póry.? Jakože je máš oteklé.?

Mně teda ten krém dělá moc dobře a absolutně bez problémů. Ale jasné, je to individuální.

Podle této tabulky, bez které nedám skoro ani ránu..., vychází také velmi dobře:

((dimethicone tam sice je, ale ne vyloženě na prvních místech a ještě na stupnici 1 - 3))

cosdna

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. května 2022 08:04

Miru očný krém nemám, takže skúsenosť nemám, písala som o pleťovom kréme, ktorý sa mi zdal úžasný, ale po určitom čase sa mi začali upchávať póry a sem tam tvoriť malá vyrážka. Pripusujem to silikónom, neviem teda. Havlíkova kozmetika ani Modrápúpava mi  to nerobila. Nie som odborník na pleť, takže nič netvrdím, len konštatujem.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. května 2022 08:07

Miru skúsim si ho objednať, celkom rýchlo si ma presvedčila, teda ak posielajú aj na Slovensko. A na tie drobučké ryhy nad perami, kde sa vpíja rúž, našla si niečo? Mám rovnaký problém.

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 08. května 2022 08:14

milacka 

...aha. Ten výživný krém dávám někdy kolem očí a na krk, výborný je na paže, vlastně všude. Neměl by být špatný, když o něm píší, že je i na pleť po kosmetickém ošetření.?.

Silikon tam nevidím.?. (teda, pokud se neskrývá pod nějakým jiným/zástupným názvem.?.)

Ale třeba Ti prostě nedělá dobře, ten krém. Každému nesedne vše...

https://www.cosdna.com/eng/cosmetic_9753228527.html

No, mohl by Tě dráždit, byť je relativně dobrý:

https://encyklopedie.biooo.cz/vyhledat-slozeni/retinyl-palmitate/

Na ty vrásky kolem rtů nejsou krémy, tam už bude, podle mě, potřeba estetický zákrok na nějaké klinice.

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:21

Miru jen pro info - Cyclopentasiloxane i Cyclomethicone jsou silikony

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:27

prďola 

...jooo, já jsem moc ráda, že jsi se ozvala a upřesnila to!!!

Kdepak já, já si amatérsky něco vyhledám, a pak se domnívám...

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:36

Miru

víš jak to je - informovaný zákazník je pro valnou většinu výrobců hotové peklo, je třeba je neustále mást

Offline Miru
Avatar
13856 příspěvků moje polička 08. května 2022 10:46

prďola 

...no a pak je super, že někteří zákazníci mají své odborné poradce...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. května 2022 11:15

prďola ešte že Ťa máme

Offline prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 08. května 2022 12:23

Miru milacka 

jste milé, díky

Offline whiskas
Avatar
19530 příspěvků moje polička 11. května 2022 20:53

Netušíte prosím, jaký je rozdíl mezi Botoxem a Dysportem? A kdyby měl někdo tip na ověřené pracoviště (v Praze), budu ráda. Vybavuji si, že tady někdo doporučoval MUDr. Handlovou? Myslela jsem, že ty rýhy na čele budu ignorovat, ale nedaří se :-D. Děkuji.

Offline zimnivecer
Avatar
138 příspěvků moje polička 12. května 2022 21:02

chci se hloupe zeptat, užila by některá z vas rozpouzivane baleni teto kosmetiky?

Oba dva pripravky se davkuji pres pumpicku, takze se jedna o takove testry

Kosmetika mi nesedla, napred to vypadalo ze jo, a nakonec z toho byl celkem pruser.

Serum bylo otevrene na konci unora a je ho tam neco kolem pulky, mozna min serum Emma Hardie

Tonikum v polovine brezna tonikum Emma Hardie    

a to je v lahvi skoro cele.

vse je skladovano v doporucenych teplotach. nic za pripravky nechci, jen se mi je nechce vyhazovat. pokud se testeru nekdo chysta ujmout, at posle SZ