(Aj blbé) kozmetické dotazy.

17. října 2016 11:10
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2022 14:10

Solathis a jak se to projevilo? Já nepozoruju žádnou změnu ani k horšímu ani k lepšímu.

Offline Marbuša
Avatar
951 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:15
Reakce na Paris:

Nevím, do kterého vlákna zadat dotaz... snad jsem tady správně. 

Vážně uvažuji o operaci horních i spodních víček. Není mně až tak moc, ale mám to dědičné po taťkovi. Horní víčka už mám těsně nad řasami, pod očima pytle, které ani při největší snaze při líčení nezamaskuji. Pokud jste někdo na operaci byl, byly jste s výsledkem spokojené?

Nejsem až tak příznivcem toho upravovat každou maličkost, neřeším vrásky a další projevy stárnutí, ale toto mě fakt trápí.

​Já jsem byla před 4 roky, jak už jsem psala ve vlákně Plastiky. Rovnou jsem si nechala udělat i spodní, paní na recepci říkala, že se tam na to lidi vrací (možná kecala a chtěli výdělek). Při představě, že si znovu vyběhávám předtím ta vyšetření, tak jsem taky šla rovnou na obojí. A mám dvě kamarádky, které si ne dlouho po těch horních došly i na spodní.  Jestli po tom zákroku nějak víc vynikne nedostatek těch dolních ... nevím. Jsem ráda, že jsem na to šla, vrásky mě celkem netrápí. Nebo rozhodně ne tolik jako povolená brada:-)

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:22

Evaeva Tak s dehydratovanou pletí vůbec zkušenost nemám. Ale ten krém od Uriage je takový docela mastný, tak ten by mohl být pro tebe fajn. Držím place, ať se pleť brzy zlepší.

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:23

Evaeva Karja A zkoušely jste nějaké vitamíny? Dcera má teda takové to puberťácké hormonální akné, nevím jestli máte stejný problém, ale má pleť opravdu nehezkou. Začala brát Acnevac a zdá se mi, že pomáhá. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2022 14:25

Garfie moc ne, teď zkouším chlorellu. Díky za tip. Já ho mám určitě částečně hormonální, hodně se mi to zhoršilo po ukončení kojení. Ale překvapivě mám pleť nejlepší před ms a během ní, směrem k ovulaci se mi zhoršuje:)

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:29

Evaeva Určitě vyzkoušej, není drahý a jedno balení je v podstatě na tři měsíce (bere se 10 dní+20 dní pauza). Je vyvinutý ve spolupráci s olomouckou Univerzitou, tak to se přiznám byl hlavní důvod objednání :-), ale jsem spokojená a reference má taky dobré. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:35

Garfie Zkusím to, deset dní a dvacet dní pauza můžu dát. Já nezvladnu nic dlouhodobé brát.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 02. února 2022 14:45

Evaeva jednou tady Garfie doporučovala profil na IG https://www.instagram.com/katerina_routova/ a má tam fajn rady i doporučení na kosmetiku. Občas tam má i pár fotek holek, které se začaly řídit podle ní a pomohlo jim to.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2022 14:51

notna jojo, slečnu sleduju

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 02. února 2022 16:15

Evaeva Suchej a stazenej oblicej hlavne a pak mi zacaly naskakovat drobny pupinky po nejaky dobe. Ale ja osobne razim teorii, ze ze ce zeny maji vetsinou obliceje spis suche, nez mastne, po tom, co mi proslo rukama (jsem profesi vizazistka) - za celou dobu jsem mela opravdu mastne obliceje asi tri.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2022 16:31

Solathis jo, já mastný stropro nemám. Takže myslíš, že to není vhodné? Na lahvičce píšou zklidňující, i pro ekzém

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 02. února 2022 16:47

Evaeva Hele, jestli chces kvetinovou vodu, zkusila bych spis levanduli, nez hermanek, on je totiz celkem casto i alergenni.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2022 16:53

Solathis díky, tu mám doma taky:)

Offline prďola
Avatar
3740 příspěvků moje polička 02. února 2022 17:08

Evaeva K tomu heřmánku - on sice obsahuje bisabolol, který uklidňuje a pomáhá léčit, ale samotný heřmánek dost vysušuje, takže na dehydratovanou pleť není vhodný.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 02. února 2022 17:32

Marbuša a s povolenou bradou sa niečo dá?

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 02. února 2022 17:47

Karja Pak dej vědět nějaké dojmy. Já se teď bojím, dcera jede na jarní prázdniny s oddílem na chatu, hned po návratu na lyžák-to bude žádná péče, do toho sladkosti, brambůrky, úplně to vidím, že všechna moje práce zase v háji!  (jí je to ještě naštěstí dost ukradené)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. února 2022 18:51

Garfie Už to mám objednané k nám do lékárny. Tak to je dobře, že je jí to jedno. Mám i zkušenost, že tohle ranné ne-li dětské akné u divek brzo mizí a v dospělosti maji už klid. Nebo tak to mám jako vypozorované mezi svýma kámoškama. Mně to chytlo až tak v 16 a od té doby jen kvetu:-D

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 02. února 2022 19:01

Karja No tak to by bylo super! :-) Já na to moc netrpěla, tak normálně, sem tam pupínek, takže teď jsem trochu zděšnená. :-)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 02. února 2022 19:26

Garfie Jako jedna moje kamarádka měla fakt snad od 12 úplně celej obličej, ale tak jako drobný bolacky, malý, ne takový ty vředy. Nicméně fakt to měla v tom věku ze všech nejhorší a od 20 má nejhezčí pleť, úplně na fotomodeling. No a pak je rada těch co neměly nikdy nic!:-D

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 02. února 2022 19:59

Karja No ty jsi milá, úplně jsi mi zvedla náladu!