Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 20:25
Reakce na RoSa:

...mají celkem výběr i na Marcoff Parfums nebo VMD drogerie...

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 15. srpna 2014 13:19

Teď jsem si oblíbila tento, nádherně voní a je příjemný.

http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/slezova-rada/slezovy-krem

Offline Alena
Avatar
57 příspěvků moje polička 16. srpna 2014 21:11
Reakce na Miru:

U těch dražších ano! Jelikož krémy stojí kolem tisícovky, nehodlám experimentovat :-( 

Offline Jarucha banned
Avatar
67 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 11:10
Reakce na Miru:

Já jsem tyto krémy používala cca před 20 roky. Tenkrát byly výborné a o polovinu levnější. Nyní nevím, po určité době krémy střídám, aby si pokožka nezvykla a výsledek tudíž žádný. Někde jsem četla, že krémy se mají po určitém období vyměnit.

Online barbucha blogger
Avatar
30521 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 12:16
Reakce na Elvira:

Teď jsem si oblíbila tento, nádherně voní a je příjemný.

http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/slezova-rada/slezovy-krem

" Účinky bylin jsou neocenitelné při prevenci žilních obtíží, při křečových žilách, zánětech žil a hemoroidech."

To by mě zajímalo, kam si ho vlastně mažeš

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 18:09
Reakce na Elvira:

...od Justu nechci nic.  Z podstaty, protože je to předražené a puchne - pro mě - to moc bylinně/lékárensky.

dusty
Avatar
21. srpna 2014 18:17
Reakce na Miru:

Just je drahý, ale majú pár úžasných kúskov - harmančekový krém na ruky "druhé rukavičky" a moja stálica - levanduľový krém s božskou vôňou. Keď si dávam Gris Clair, vždy si ním natriem ruky až po lakte.

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 21:27
Reakce na barbucha:

Na ksicht :-)

Offline Elvira
Avatar
35 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 21:33
Reakce na Miru:

Jeden jsem dostala k narozeninám od kolegyně, která je distributorka. Nechtěla jsem si kupovat další, protože mám tentýž pocit jako Ty (cena, ne puch), ale druhý krém jsem získala tak, že si ho mamka koupila od své kolegyně, taktéž distributorky Justu...a mamka si nevšimla, že ve slézovém je i heřmánek, na který je alergická, tak mi ho dala. Už ho nemám. Oblíbila jsem si ho, protože mi voní jako No. 5.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 23. srpna 2014 17:03
Reakce na Elvira:

...aha.

No, jinak -

sérum od Nivea Cellular Anti Age je pro mě mnohem lepší než sérum L´Oreal Paris Revitalift Laser Renew.

Protože L´Oreal je takové relat. lepkavější.

Takže ho používám na noc, nebo na zimu bude dobré.

Ale na den je mnohem lepší to sérum Nivea.

V každém případě ale k séru nějaký oční krém.

A zkusila jsem krémík od Payot Design Lift Riche - moc dobrý.!

Vcucne se, vyživí, člověk, resp. pleť se sice nezmatní, ale není lesklá, mastná.

Buď na noc nebo na chladnější a zimní dny super.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. srpna 2014 16:35

Krémy od Justu jsou skvělé, ale nemyslím na obličej, ale na jiné potíže - tymiánový, kostivalový, jalovcový.

Mám sušší citlivou pleť - teď to bude až do Vánoc nejhorší, pálí mě obličej. Mám ráda Arden, Payot a v poslední době jsem si velmi oblíbila Gatineau, řada Melatogenine. Opravdu skvělá.

Offline moajli
Avatar
68 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 14:26
Reakce na Elvira:

Slézový jsem také už 2x měla a na moji citlivou a suchou pokožku mi dost vyhovoval - spíš pro podzimní a zimní období,  krásně voní.  Vital Just řada mě naopak nijak nezaujala.

Nyní dodělávám Barekol kaviárový a určitě jej nemám naposledy.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 25. srpna 2014 23:53

Od Justu mi nejvíc vyhovoval ten slaný krém. Určitě si ho zase pořídím.

Na noc mám olej od Salusu Revital nebo Tilia Nobilis Mokřadkový. Na obličej už třetí balení Nuxe Ultra Comfortable. Je sice na suchou a já mám smíšenou, ale vyhovuje mi a je to první krém, který mi opravdu nezanáší póry. Možná pořídím i noční variantu, která je chválená ještě víc.

Zatím nemám důvod měnit.

Offline moajli
Avatar
68 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 07:32
Reakce na Ronna:

Tak to mě zajímá, asi budu objednávat 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 00:01
Reakce na moajli:

Zkus ho. Mám dědičně póry rozšířené a když se zanášejí, připadá mi, že tím pleť celkově vypadá nevýrazně. Možná to jen příliš sleduji. Ale teď vypadá mnohem líp, čistěji.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 08:28

Já mám problém s tím, že zatím všechny krémy, co jsem vyzkoušela, mi dlouhodobě nevyhovovaly (tzn. ani do vymazání jednoho balení). Valná většina mi ucpávala póry, chemické v podstatě všechny, přírodní o něco méně, ale v určité míře též. Tak jsem přešla na oleje a není to vůbec špatné. Teď pužívám čistý jojobový, občas do něj kápnu trochu levandulového éterického oleje, případně tea tree, pokud je to potřeba, nebo směs obou. Jenže oleje mi zase nestačí na zimu, to potřebuju něco hutnějšího, tak budu muset zase experimentovat. 

A taky není špatné použít na obličej čistý gel z aloe vera, hezky hydratuje. Je skvělý i na spáleniny, ať už od slunce nebo od plotny... 

Offline coconut
Avatar
23 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 14:51
Reakce na Lalaith:

Mám to podobně, líp mi sedí olej, nejradši používám Bio argan revital od Saloosu. U krémů, co mi celkem vyhovovaly, změnili složení a už to nestojí za nic.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 16:36
Reakce na coconut:

Ten jsem chtěla vyzkoušet na zimu, jestli není o trochu hutnější než jiné. Ale zatím mám ještě hromadu toho jojobového. Možná do části zkusím ještě naložit nějaké bylinky nebo tak něco.

Offline coconut
Avatar
23 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 22:59
Reakce na Lalaith:

Hutnější není, víc hutný mi přijde třeba ylang ylang, ale nevím jestli by to bylo dostačující třeba pro suchou pleť.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 31. srpna 2014 14:36

...ze vzorku jsem zkusila od Vichy Idéalia oční krém - dost dobrý, spokojenost celkem velká.