Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 01:54

Ounz 

Ten Omorovicza krém na krk má pěkné složení lehce nadpůměrného krému (neumím posoudit z pohledu ceny), není sice nějak extra inovativní, ale zase má rozumně vybalancované aktivní složky - antioxidanty, hydrataci, zjemnění pokožky, lipidy pro posílení kožní bariery. Vzhledem k tomu, že krém obsahuje velmi účinné rozpouštědlo (DMI, Dimethyl Isosorbide), které se postará o zvýšenou penetraci aktivních složek, je dobré si pohlídat složení i ostatních produktů, které případně vrstvíš s tímto krémem.

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 02:19

slniecko 

Množství alkoholu v tom vlasovém séru neumím posoudit, ale pokud ti nedělá problémy, tak bych se toho vůbec nebála. Alkohol se v těchto produktech používá jednak pro extrakci účinných složek z uvedených bylin, jednak slouží pro lepší prokrvení pokožky hlavy.

Gratuluju k tak významné redukci váhy!

S podporou tvorby elastinu je to bohužel o něco horší, než s kolagenem. Ale pokud bych mohla doporučit nějaký bylinkový hydrolát nebo extrakt, tak určitě sedmikráskový. Dál se možná zaměřit na produkty, které obsahují lysin (lze doplňovat i ve formě suplementu). A do tělového mléka si můžeš přidat z těch běžně dostupných ingrediencí např. Slimexir nebo Cellactiv shape, klidně obojí. A výborná je sauna!

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 02:23

michaela 33lejaby 

Omlouvám se, dnes jsem to vzala trochu na přeskáčku, ale ještě se k vašim dotazům vrátím.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 08:03

prďola děkuju moc. Jinak používám kosmetiku aesop, jen se mi teď nějak začla povolovat kůže na krku, tak jsem začla hledat, co s tím

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 08:54

Ounz Obávám se, že ten účinek, který bys potřebovala, se od toho krému očekávat nedá. I když je to složení fajn, tak přece jen z pohledu viditelného efektu by to chtělo nějakou vhodnou peptidovou péči navíc. Nějaký produkt obsahující Progeline (obch. název, obsahuje účinný Trifluoracetyl Tripeptid-2) a/nebo Thymulen 4 (s účinnou složkou Acetyl Tetrapeptide-2)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 09:00

prďola děkuju za tip, zkusím teda něco najít

edit: zatim si tsm mažu ten oční od niodu

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 09:14

Ounz Tím asi nic zkazit nemůžeš, i když v tom očním jsou použité peptidy hlavně se zaměřením na mimické svaly, tak samozřejmě obsahují i složky na podporu produkce kolagenu a elastinu. Takže ve výsledku budou účinnější než Omorovicza krém

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 09:17

prďola no jako mám pocit, že je to lepší  ale teda není můj krk nijak hroznej, ještě mi tam vole nevisí, jen jsem chtěla začít včas..ale těch krémů s progelinem je hodně, koukám, tak to budu muset probrat..

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 09:20

Ounz začít včas je fakt klíčové

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 11:21
Reakce na prďola:

geekygirl Omlouvám se, až teď jsem se k tomu dostala.

FRACTIONATED EYE-CONTOUR CONCENTRATE - to složení je opravdu brutální a nebudu komentovat úplně všechny ingredience, spíš zmíním jen ty málo obvyklé, které bývají považované za velmi přínosné a skoro nikde se ve složení nevysktují. Dost těžko se mi komentují jejich unikátní technologie, protože je neumím posoudit, občas se k nim dají najít nějaké studie.

SOD (Superoxide Dismutase) - nejsilnější a nejdůležitější antioxidační enzym, funguje na jiném principu než běžné antioxidanty. Neodermyl/Quick-Coll (obch. názvy) - poměrně velký hit, ingredience by v synergickém spojení s copper peptidy, prolinem a lysinem měla stimulovat tvorbu elastinu.

Peptidy ve složení - Argirelox (synergické spojení dvou Botox-like peptidů - Argireline + Leuphasyl, každý funguje na trochu jiném principu, Leuphasyl je speciálně navržený pro svaly kolem očí a úst), Eyeseryl (řešení otoků víček, pokud jsou způsobené nahromaděnou vodou), Syn-Ake (Botox like peptid, s trochu jiným působením než Argireline), Matrixyl Synthe´6, Renaissance (stimulace tvorby kolagenu), Myocept (další Botox like peptid).

Sérum slibuje řešení problémů horních i spodních víček a ten koktejl aktivních (a navíc účinných!) látek je takový, že tomu věřím

SURVIVAL 0 - jako sérum s antioxidanty má naprosto skvělé složení (ostatně podstatné složky, které toto sérum obsahuje mám, i já ve svém séru, takže mě jen těší vidět stejně razantní přístup ). SOD jsem zmiňovala u toho předchozího produktu, dalšími významnými antioxidanty jsou LC-6, brutálně oranžový Astaxanthin a Pycnogenol. Skvělé na tomto séru je, že mimo směsi antioxidantů obsahuje i směs esenciálních a neesenciálních aminokyselin (Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine), které fungují jako prekurzory důležitých procesů v pokožce.

​To zní skoro jako dokonalost

Už to cpu do košíku

Děkujeme prďola  

(kdo poradí kde nakoupit, vypadá to že české shopy tuhle značku nevedou? a v zahraničních se neorientuji :( 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 11:44

33lejaby fecc jsem koupila na origo stránkách, to druhý nevím..

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:00

Ounz 

Tak zkusím, navíc nejsem jazykově vybavená

Ale umím používat platební kartu

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 12:15

33lejaby to půjde

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 15:12

prďola a muze na ten krk neco opravdu pomoct? zacinam ho mit taky nehezky a ty vyrobky specialne na krk jsou silene drahe, tak by me zajimalo, jestli opravdu muzou neco udelat. 

Tady Niod Neck Elasticity Catalyst:
AQUA (WATER), CAPRYLYL METHICONE, GLYCERIN, PEG-12 DIMETHICONE/PPG-20 CROSSPOLYMER, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, BUTYLENE GLYCOL, HYALURONIC ACID, ETHOXYDIGLYCOL, DIMETHYL ISOSORBIDE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PLANTAGO LANCEOLATA LEAF EXTRACT, LEONTOPODIUM ALPINUM CALLUS CULTURE EXTRACT, L-CARNITINE, CAFFEINE, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, TRIFLUOROACETYL TRIPEPTIDE-2, PALMITOYL HEXAPEPTIDE-12, ACETYL TETRAPEPTIDE-2, ACETYLARGINYLTRYPTOPHYL DIPHENYLGLYCINE, ACETYL CYCLOHEXAPEPTIDE-34, UREA, ADANSONIA DIGITATA FRUIT EXTRACT, COCCOLOBA UVIFERA FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID/GLYCOLIC ACID COPOLYMER, GLYCERYL CAPRYLATE, POLYVINYL ALCOHOL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, MALTODEXTRIN, DEXTRAN, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, XANTHAN GUM, SORBITAN LAURATE, STEARALKONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHEROL, PHENYLPROPANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, 1,2-HEXANEDIOL, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL.

Tady Perricone MD Cold Plasma Sub D Neck

Water, Glycolic Acid, L-Tyrosine, Dimethyl MEA (DMAE), Isopropyl Palmitate, Acetyl Carnitine Hcl, Arginine, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Phosphatidylcholine, Thioctic Acid (Alpha-Lipoic Acid), Rosa Moschata (Rosehip) Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Ceteareth-20, Caffeine, Dimethicone, BHT, Saccaromyces Ferment, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyethanol, Rhodiola Rosea Root Extract, Caprylyl Glycol, Phytic Acid, Carnosine, Disodium EDTA, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Astaxanthin, Copper Gluconate, Tocotrienols, Sorbic Acid, Fragrance, Limonene, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Linalool, Alanyl Glutamine.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 15:14

baltik hele nevím, jak ty zbylý složky, ale v tom niodu je podle všeho ten progeline.. to je dobrý, žes něco našla, mně to moc nešlo

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 15:16

Ounz no vidis, aspon k necemu to bude :)

Offline belmonte
Avatar
31 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 19:18

33lejaby NIOD má i slovenský eshop https://www.beautysecret.sk/niod/, ceny jsou myslím podobné jako jinde

jo a ještě tady: https://eshop.natureal.sk/sk/33_niod?gclid=EAIaIQobChMIz8Pun4Xv-QIVJI1oCR2TtQCQEAAYAyAAEgLAnfD_BwE

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 10:35

baltik 

Vida, v tom NIOD kremu na krk je nejen Progeline (slozeni vyznaceno cervene), ale i Thymulen (vyznaceno modre, fialove slozky maji spolecne) A samozrejme spousta dalsi podpurne peptidove pece. Z meho pohledu opet perfektni nadupane slozeni.

Aqua (Water), Caprylyl Methicone, Glycerin, PEG-12 Dimethicone/​PPG-20 Crosspolymer, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Ethoxydiglycol, Dimethyl Isosorbide, Polyacrylate Crosspolymer-6, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, L-Carnitine, Caffeine, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Tetrapeptide-2, Acetylarginyltryptophyl Diphenylglycine, Acetyl Cyclohexapeptide-34, Urea, Adansonia Digitata Fruit Extract, Coccoloba Uvifera Fruit Extract, Lactic Acid/​Glycolic Acid Copolymer, Glyceryl Caprylate, Polyvinyl Alcohol, Hippophae Rhamnoides Oil, Maltodextrin, Dextran, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Caprylic/​Capric Triglyceride, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Sorbitan Laurate, Stearalkonium Hectorite, Propylene Carbonate, Tocopherol, Phenylpropanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Krem navic obsahuje i DMI pro zvyseni penetrace, aby to nebyla zalezitost jen povrchova.

Ona je otazka, jake je ocekavani od kremu pro peci o krk - pokud se se spravnymi produkty zacne vcas, tak ta peptidova pece muze velmi ucinne zabranit ztrate kolagenu a elastinu, dokonce i zvysene tvorbe tukovych bunek.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 13:54

prďola 

Ještě že tě tady máme To vypadá že s NIOD jsme našly zlatý grál 

Offline prďola
Avatar
3724 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 19:49

33lejaby Oni evidentně jedou na těch účinných "nových" peptidových ingrediencích a dokonce sami dělají spoustu různých studií. A tím, že péči mají postavenou jako čistě hydrofilní (jen na bázi vody) nebo lipofilní (jen na bázi olejů), tak jsou schopní maximalizovat aktivní složky.

Dobré vědět!