Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 07:54

rozarka obsahuje ho opalovaci serum z Catrice z DM

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 08:52

Candance zrovna s tím sem jdu Catrice Sérum Natural Tan

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 08:55

prďola Používá se samotné ? Nebo pridavat kapku do krému?

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 08:57

černá káva To Catrice sérum se používá samotné a složení má ok - narozdíl od ostatních produktů, které jsem našla

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 08:59

prďola Děkuju moc. Také to zkusím.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 09:02
Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 10:10

Candance prďola

Holky, vy jste zlaté, moc děkuju 

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 12:02
Reakce na prďola:

černá káva To Catrice sérum se používá samotné a složení má ok - narozdíl od ostatních produktů, které jsem našla

​super, určitě vyzkouším :)

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 12:15
Reakce na prďola:

Ale přece jen se povedlo něco najít: NIOD - Copper Amino Isolate Serum 3 1:1

Seznam klíčových peptidů, které sérum obsahuje:  Tripeptide-29, Copper Tripeptide-1, Tripeptide-1, Myristoyl Nonapeptide-3, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Acetyl Tetrapeptide-2

Pokud do péče ještě zařadíš nějaký vhodný multivitamínový krém + další produkt (ideálně tonic) obsahující AminoBooster (složka, která obsahuje všechny esenciální i neesenciální aminokyseliny pro podporu tvorby kolagenu a elastinu), tak bys mohla mít docela vystaráno.

​Ďakujem veľmi pekne za podnetné rady. Konečne nastal čas realizovať tvoje hodnozné rady a pretaviť ich do reality.

Po týždni používania som nadšená a teším sa na ďalšie dni. A ešte má sérum aj krásnu modro-fialovú farbu.

Zatiaľ ako krém používam Ordinary Moisturizing Factors a dobré je to.

Je vhodný aj Buffet ako druhá vrstva na NIOD sérum (zatiaľ mám bez medi)? Podľa pocitu sa mi zdá, že áno.

Je vhodný Matrixyl ako druhá vrstva? Podľa pocitu sa mi zdá, že áno, a že lepšie ako Buffet.

 

Jinak oční liftingový krém by ideálně měl obsahovat dvě velmi účinné složky, které mají synergický účinek: Leuphasyl (obsahuje Pentapeptide-18) + Argireline (obsahuje Hexapeptide-8). Zejména Leuphasyl je určený speciálně na kruhové svaly (oční okolí, ústa). Snad se mi něco dostupného povede najít, nejhorší to bude s doporučením tonicu.

​Ako to, že som o tomto doteraz nevedela... javí sa mi, že ide o vynález storočia. Podľa rady od  geekygirl mám rovnako týždeň Fractionated eye contour concentrate a som ešte nadšenejšia.

Multivitamínový krém je ešte len na ceste, 100%pure s antioxidantmi.

Ako si poradím s AminoBoosterom - aminokyselinami - poradíš prosím, aké slová, názvy zložiek budem hľadať? Obsahuje ich aj Biologique Recherche lotion P50W, ktorý používam?

Samé otázky.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 12:30
Reakce na michaela:

​Ďakujem veľmi pekne za podnetné rady. Konečne nastal čas realizovať tvoje hodnozné rady a pretaviť ich do reality.

Po týždni používania som nadšená a teším sa na ďalšie dni. A ešte má sérum aj krásnu modro-fialovú farbu.

Zatiaľ ako krém používam Ordinary Moisturizing Factors a dobré je to.

Je vhodný aj Buffet ako druhá vrstva na NIOD sérum (zatiaľ mám bez medi)? Podľa pocitu sa mi zdá, že áno.

Je vhodný Matrixyl ako druhá vrstva? Podľa pocitu sa mi zdá, že áno, a že lepšie ako Buffet.

​Ako to, že som o tomto doteraz nevedela... javí sa mi, že ide o vynález storočia. Podľa rady od  geekygirl mám rovnako týždeň Fractionated eye contour concentrate a som ešte nadšenejšia.

Multivitamínový krém je ešte len na ceste, 100%pure s antioxidantmi.

Ako si poradím s AminoBoosterom - aminokyselinami - poradíš prosím, aké slová, názvy zložiek budem hľadať? Obsahuje ich aj Biologique Recherche lotion P50W, ktorý používam?

Samé otázky.

​Tohle mi nedělejte Já teprve začala používat Ordinary (jsem nadšená),  a vy přicházíte ještě s něčím lepším?

Jinak, díky tomu že je Ordinary tak levné, tak jej hojně využívám i na krk a dekolt.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 12:40

michaela 

Prosím mohla by jsi tady dát link na ten multivitaminovy krem? 

A ten Matrixyl konkrétně který?

Moc děkuji :)

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 13:30

33lejaby 

Multivitamín je tento: 100percentpure, zatiaľ teda len objednaný a príde , diskutovali o ňom prďola a Fleur niekedy v januári 20.

Matrixyl tento matrixyl-10, radšej ho však zriedim, lebo som si tu vo vlákne prečítala, že "doporučená dávka matrixylu jsou 2%" - píše prďola.

Založila som si osobitný súbor vo worde, kde si kopírujem poradné príspevky - a práve taraz nastal čas na zhrnutie údajov a na niečo nové do kúpelne.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 14:27

michaela 

Děkuji, já si vždy odsud zase dělám sken do mobilu, ale občas mi něco unikne. 

Pamatuji, že se značka 100%pure už tady probírala

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 15:44

33lejaby michaela těší mě, když jsou moje občasná doporučení někomu ku prospěchu

A moc díky za připomenutí toho multivitamínového krému, už jsem na něj úplně zapomněla. Stále ho hodnotím (z pohledu složení) jako velmi povedený produkt, zejména teď v létě díky množství antioxidantů!

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 17:55
Reakce na Candance:

rozarka obsahuje ho opalovaci serum z Catrice z DM

​asi by to patřilo do přiznání, ale byla jsem v dm pro toaletní papír a už jsem po tom koukala..a nenašla

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 19:10
Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 19:45

Ale našla jsem rukacice s ureou balea....takźe mezitím u mě doma..

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 20:14
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 23:02

Ounz

inak ja si na to dávam ešte malé bavlnené rukavičky, lebo je to tak veľké, že je to jediný spôsob ako to udržať na koži. Aj na tie nohové si dávam ešte ponožky.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 06:33

slniecko dobrý tip :)