Oblíbený krém na obličej...

11. srpna 2014 18:50
Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 07:44

Ounz já ho objednala na odkaze od prďola . DM má dost odlišný sortiment prodejnu od prodejny a e-shopu. 

Offline 33lejaby
Avatar
466 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 22:38

prďola 

Poprosím  mohla by jsi mrknout na složení tohoto séra? Omorovicza Gold Night Drops. Mám jej doma, ať vím zda stojí za další investici

Aqua (Hungarian Thermal Water), Ethylhexyldodecanol, Glycerin, Saccharomyces (Hungarian Thermal Water) Ferment Extract, Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Stearyl Olivate, Sucrose Stearate, Bifida Ferment Lysate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glycine, Soja (Soybean) Oil, Polysorbate 80, Phospholipids, Safflower Oil/Palm Oil Aminopropanediol Esters, Sodium Hyaluronate, Lecithin, Tocopherol, Carbomer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Colloidal Gold, Retinol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citronellol, Geraniol, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Soy Isoflavones, Sodium Benzoate, Glyceryl Caprylate, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Beta Carotene, Ascorbyl Palmitate, Geranyl Acetate, Nerolidol

Offline 33lejaby
Avatar
466 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 22:42

prďola 

A ještě tento krém, opět Omorovicza, Night Cream, taky mám doma, konzistence i aplikace je pro mne příjemná.

Aqua (Hungarian Thermal Water), Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Ethylhexanoate, Prunus Domestica Seed Extract, Cetearyl Olivate, Stearyl Heptanoate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Hydrolyzed Hazelnut Protein, Saccharomyces (Hungarian Thermal Water) Ferment Extract, Cera Alba (Beeswax), Phenoxyethanol, Mannitol, Sodium Lactate, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Phospholipids, Chlorella Vulgaris/ Lupinus Albus Protein Ferment, Pectin, Yeast Extract, Linalool, Geraniol, Potassium Sorbate, Beta-Carotene, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Cinnamyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate.

Online prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 18. srpna 2022 23:57

33lejaby Takhle od rychlého zkouknutí bych řekla, že oba krémy za to stojí. O víkendu napíšu víc

Offline 33lejaby
Avatar
466 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 08:57

prďola 

Mne by třeba zajimalo i porovnani s tim kremem 100%pure s antioxidanty, co se o stranku dřív probíral. Ať vím zda dokoupit

Offline 33lejaby
Avatar
466 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 09:42

prďola 

A ještě jeden dotaz. Mám The Ordinary Buffet s copper. Nedávno tu byl tip na NIOD Serum s copper. Je snad ještě lepší nez The Ordinary?

Online prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 19. srpna 2022 15:11

33lejaby oki

Offline kinoma
Avatar
328 příspěvků moje polička 21. srpna 2022 11:17

prďolazajímalo by mě, jak je na tom tento krém od Heleny Rubinstein. Momentálně používám séra a krém od Havlíkovy apotéky a jsem celkem spokojená, ale tento mi zůstal na poličce a teď váhám, jestli ho dopotřebovat nebo vyhodit... Díky moc.

Složení AQUA / WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, LIMNANTHES ALBA SEED OIL / MEADOWFOAM SEED OIL, HYDROGENATED LECITHIN, PEG-100 STEARATE, STEARYL ALCOHOL, POTASSIUM HYDROXIDE, CARBOMER, GLYCERYL STEARATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, SODIUM CITRATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM METHYL STEAROYL TAURATE, SODIUM PHOSPHATE, ADENOSINE, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/STEARETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL, SPIRULINA PLATENSIS EXTRACT, CITRIC ACID, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, LACTOBACILLUS, CRITHMUM MARITIMUM EXTRACT, MALTODEXTRIN, XANTHAN GUM, DEXTRIN, POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE, CETYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. B228784/1).

Online prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 01:05

kinoma Úplně s klidem ho dopotřebuj, obsahuje pár zajímavých složek a žádné nepříjemnosti ve složení. Jen už dnes nestíhám napsat víc, jsem k.o.

Offline kinoma
Avatar
328 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 05:02

prďola to mi úplně stačí, děkuji .

Offline černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 11:17

kinoma Prosim, jaké máš kremy z Havlíkovy apotéky? 

Offline kinoma
Avatar
328 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:12

černá káva já použivám sérum Krásná zahradnice v kombinaci s denním krémem, a protože mám i po čtyřicítce problematickou pleť, používám i sérum Krásná slečna. To asi potřebovat nebudeš . Pleť nebudu mít nikdy perfektní, ale zdá se mi sjednocenější a snad i těch pigmenových skvrn ubylo. 

Offline černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:18

kinoma Děkuju. Asi budu muset mrknout na stránky, ale nazev Krásná zahradnice se mi moc líbí.

Offline kinoma
Avatar
328 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 12:24

černá káva určitě se podívej, v obchodě si můžeš říct i o vzorky.

Offline černá káva
Avatar
1889 příspěvků moje polička 22. srpna 2022 13:28

kinoma Mohla bych, ale do Brna je výluka . Momentálně ta delší.

Offline Ounz
Avatar
19776 příspěvků moje polička 27. srpna 2022 13:52

prďola já vím, že si tu opravdu hodně vytížená, ale kdyby sis našla čas aspoň letmo juknout na složení tohohle krému na krk od Omorovicze, byla bych ti zavázaná. Přece jen není za málo, tak jestli by k něčemu byl..děkuji :)

Aqua (Hungarian Thermal Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii(Shea Butter), Octyldodecanol, Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Stearyl Heptanoate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Cera Alba(Beeswax), Saccharomyces Ferment Extract, Phenoxyethanol, Dimethyl Isosorbide, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Xanthan Gum, Prunus Domestica Seed Extract, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sesamum Indicum Seed Extract, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Tuber Magnatum Extract, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Parfum (Fragrance), Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phospholipids

Online prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 09:14

Ounz napíšu

Offline Ounz
Avatar
19776 příspěvků moje polička 28. srpna 2022 10:27

prďola děkuju moc :)

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 29. srpna 2022 20:27

prďola prosím, prosím....dve veci sa chcem opýtať....

...mám také teraz fakt obľúbené vlasové séru:

https://www.mydlitto.cz/Hedvabne-vlasy-vlasove-serum-s-hedvabim-d230.htm

(Složení: Voda, alkohol, glycerin, panthenol, biosaccharide gum-1, keratin, hedvábí, chmel, lípa, galgán, lopuch, vrba, lapacho)

akože ja na tom zložení nevidím nič podozrivé - snáď až na alkohol - ale predsa len sa pre istotu pýtam - pri dlhodobom používaní to nemôže byť problém?

.....a moja druhá otázka je....schudla som od februára 10 kíl a koža nestíha....dá sa jej nejako pomôcť? Trebárs pridaním nejakej látky do telového mlieka, alebo tak? Ako ja viem, že je treba trpezlivosť, ale odkedy ja mám trpezlivosť?

Online prďola
Avatar
3671 příspěvků moje polička 30. srpna 2022 01:33

geekygirl Omlouvám se, až teď jsem se k tomu dostala.

FRACTIONATED EYE-CONTOUR CONCENTRATE - to složení je opravdu brutální a nebudu komentovat úplně všechny ingredience, spíš zmíním jen ty málo obvyklé, které bývají považované za velmi přínosné a skoro nikde se ve složení nevysktují. Dost těžko se mi komentují jejich unikátní technologie, protože je neumím posoudit, občas se k nim dají najít nějaké studie.

SOD (Superoxide Dismutase) - nejsilnější a nejdůležitější antioxidační enzym, funguje na jiném principu než běžné antioxidanty. Neodermyl/Quick-Coll (obch. názvy) - poměrně velký hit, ingredience by v synergickém spojení s copper peptidy, prolinem a lysinem měla stimulovat tvorbu elastinu.

Peptidy ve složení - Argirelox (synergické spojení dvou Botox-like peptidů - Argireline + Leuphasyl, každý funguje na trochu jiném principu, Leuphasyl je speciálně navržený pro svaly kolem očí a úst), Eyeseryl (řešení otoků víček, pokud jsou způsobené nahromaděnou vodou), Syn-Ake (Botox like peptid, s trochu jiným působením než Argireline), Matrixyl Synthe´6, Renaissance (stimulace tvorby kolagenu), Myocept (další Botox like peptid).

Sérum slibuje řešení problémů horních i spodních víček a ten koktejl aktivních (a navíc účinných!) látek je takový, že tomu věřím

SURVIVAL 0 - jako sérum s antioxidanty má naprosto skvělé složení (ostatně podstatné složky, které toto sérum obsahuje mám, i já ve svém séru, takže mě jen těší vidět stejně razantní přístup ). SOD jsem zmiňovala u toho předchozího produktu, dalšími významnými antioxidanty jsou LC-6, brutálně oranžový Astaxanthin a Pycnogenol. Skvělé na tomto séru je, že mimo směsi antioxidantů obsahuje i směs esenciálních a neesenciálních aminokyselin (Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine), které fungují jako prekurzory důležitých procesů v pokožce.