Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:15

Mutziputzi    muzu poslat ten muj do uceni? Jak se to dela? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:19

Candance musíš jíst tak moc, aby tělo nemělo vzhledem k blahobytu potřebu cokoli ukládat

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:24

Mutziputzi A kde teda vezmeš ty tři kila tuku? 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:25

Mutziputzi to delam, ale stejne si obcas neco potichu ulozi 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:25

Sweet Potato to je otazka za 3 bludistaky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:30

Sweet Potato Prosimvás, známe tady pojem nadsázka? Nejdřív mi píšeš, že si mám vzpomenout že jsem psala že jsem nikdy nepsala, že chci hubnout, hned mi to jdeš připomínat, teď toto...já nevim no

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:51

Mutziputzi My jo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. října 2018 09:57

Sweet Potato majestátní

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 21. října 2018 10:19

Ta zadková mánie je všeobecná, nebo to frčí jen v mojí posilovně? Poslední dobou tu ženské cvičí jen zadek, zbytek těla buď vůbec, nebo tak něco někde pošolíchají a pak jedou hodinu zadek. Dřív jsem si toho nevšimla, až posledních pár měsíců. Srandovní pohled.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 21. října 2018 13:00

Pinot Noir je to i v jiných posilovnách, v mojí taky. Musím ale říct, že jde jen o pořád stejné osoby, je jich pár a většina žen na sobě maká celkově. Já ale chodím do velké posilovny, připravují se tady lidi i na soutěže a takové ty "pipiny" jsou fakt spíše výjimkou. Tady se ženy před cvičením většinou i odličují. Kdysi jsem chodila do menší blíže bydlišti a skladba návštěvníků neporovnatelná.

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 21. října 2018 13:41

Pinot Noir ja ostatni cvicici zas tak nepozoruju, ale ja sama cvicim vrsek a spodek tela vetsinou v jine dny (mam k tomu pridane i cviky na cele telo/stred tela). Mozna teda taky obcas vypadam jak pipina, co cvici (skoro) jen nohy?

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 21. října 2018 14:20

Friga To je mi jasné, že to může mít někdo rozdělené, ale tohle je fakt hromadný jev, který podle mě ještě třeba před dvěma lety, kdy jsem vymetala posilovny skoro denně, k pozorování nebyl. Ale možná je to tak, jak píše Kammila a jsou to pořád tytéž osoby.

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 21. října 2018 14:43

Pinot Noir Friga ano, určitě to jsou stále a tytéž osoby. Taky to mám rozdělené, ale tyhlety jsem teda fakt neviděla cvičit nic jiného nebo nanejvýš velmi sporadicky. Navíc mám pocit, že asi 40% času jim zabere focení a prohlížení se v zrcadle. Já si dávám vždy na závěr kardio a z té zóny mám výhled na podstatnou část posilovny, takže si krátím čas pozorováním.

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 21. října 2018 14:59

Kammila fotit se jsem jeste nikoho nevidela, do zrcadla na sebe vejram pri nekterych cvicich s volnou vahou, mam trochu skoliozu, hlidam si provedeni, abych delala cviky rovne. Ale ten retezec kam chodim patri k tem drazsim, tak tam asi lidi chodi opravdu cvicit a ne saskovat 

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 21. října 2018 16:16

Friga takových je jen pár, většina tam fakt poctivě maká. Ale připomnělo mi to, jak moje známá vyzvídala kolik utratím měsíčně za fitko a strašně se zhrozila. Nevím co je dražší nebo levnější, mě to stojí měsíčně pevnou částku lehce přes 1000 Kč, mám v tom neomezený vstup včetně různých lekcí (tam ale nechodím), saunu atd...tak si říkám, že někteří lidi prokouří/propijou/utratí za blbosti třeba i více. Nemám pocit, že to je hodně - ale mě cvičení baví a navíc abych i nadále v 50+ měla postavu jakou chci, je to nutnost. Ta známá určitě netrpí finanční nouzí, prostě jí to přišlo hrozné "vyhodit" takové prachy za cvičení   

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. října 2018 16:32

Kammila v praze? to je super cena, v podstatě zadarmo s ohledem na to, co píšeš, že tam je...

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 21. října 2018 16:46

nolita jsem z Ostravy. Samotná posilovna má přes 2 200 m2, fakt tam nečekám až se něco uvolní (ani manžel, který cvičí spíše na "chlapských" strojích), dále sály s HEAT, jógou,kruháčem,spiningem, měření In Body v ceně každý měsíc. Prostě mě to tenkrát rozesmálo a dnešní diskuze připomněla (jak píšu - u té dotyčné to není o nedostatku peněz, chápu že pro někoho to může představovat pálku).  

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 21. října 2018 17:59

Kammila aha díky.. ale cena fakt dobrá...

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 21. října 2018 18:12

Kammila Ja platim 69€ mesicne, taky v tom jsou krome posilovny ruzne lekce cviceni, sauna, v nekterych centrech je i vyhrivany sal na jogu, pilates atd. Ty lekce maji velky zaber, od jogy po cviceni vychazejici ze sebeobrany. Centra jsou jen v Espoo, kde bydlim, tri, v Helsinkach a Vantaa pak dalsi, pokud tam mam cestu, muzu si zajit zacvicit, pokud se mi chce. 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 25. října 2018 13:15

Prosim vás, při keto diete nemusím hledět na množství kalorií? Jestli je to blbej dotaz, tak se omlouvám, ale já přečetla pár článků a nikde jsem odpověď nevyčetla..