Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 28. června 2019 17:33

viktorka_od splavu gratuluji. A krásná fotka.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. června 2019 17:45

letni osvezeni dorazilo:-)

​Stylové, krásné ...! Gratuluji! 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 28. června 2019 17:57

"Já nevím, kdy se dostanu tímhle stylem k redukci poličky... a to mně nedá spát DG Dolce Peony... zatím si sedím na rukách, ale obávám se, že to dlouho nevydržím."

No, nevydržela.  Dolce Peony je doma. Flakon tedy neskutečný kýč, ale s tím jsem počítala.

Vůně se mně líbí. Nenáročná květinovo-ovocná. Svěží, ale přitom lehce nasládlá a zvláštní. Obláčkuje, cítím závany pivoňky, hrušky a mirabelky. Jen nesmím vyloženě zabořit nos k místu nástřiku... pak cítím výrazně pačuli.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. června 2019 20:51
Reakce na Sweet Potato:

viktorka_od splavu Neznám to, ale chci to! Velmi sugestivní fotka.

Paris Dalia děkuju

Online tina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 28. června 2019 21:42

viktorka_od splavu Já teď vůbec neměla potřebu cokoliv pořizovat a jak jsem uviděla tu tvoji fotku, už mám zase cukání. Safra. A sukně je teda krásná

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. června 2019 22:10

tina  maličkost:P

a díky

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. června 2019 09:03

viktorka_od splavu Taky jsem ji kdysi měla. Na léto jeto krásná vůně. 

Paris To jde až po hodně dlouhé době...myslím ta redukce. Já jsem se po tolika letech dopracovala jen k udržení. Redukci stále nezvládám

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. června 2019 09:13

Paris Co bys redukovala, vždyť máš půlku toho, co já A kdyžtak některé "obvyklé" rozdej, nebo zkus prodat vedle - spíš tam koupí minstream než niche...To vidíš sama.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. června 2019 09:18
Reakce na Renusatko:

Paris To jde až po hodně dlouhé době...myslím ta redukce. Já jsem se po tolika letech dopracovala jen k udržení. Redukci stále nezvládám

Těší mě. Stejná fáze.​

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2019 09:58

Renusatko kdybych se dopracovala aspoň k udržení, byla bych ráda.

Korsičanka no, i s tímto počtem mám problém vše točit, jak bych chtěla. U tebe bych byla ztracená. Na prodej mám maximálně 3 adepty... ty ostatní "potřebuju".

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. června 2019 10:39

Paris A já včera sepsala možný prodej a mám jich jen 25 Ostatní nedám a s některými z “prodejných” bych se taky rozloučila jen se sobě zanechaným odstřikem

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 29. června 2019 12:16

Objednala som si na leto....

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. června 2019 12:17

Biely kvet 

Super obrázek!

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 29. června 2019 12:21

Miru ...že?

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 29. června 2019 13:51

Biely kvet gratuluju , a fotka je boží 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. června 2019 14:05

Biely kvet šťavnatá fotka, normálne z nej cítim až sem ku mne príjemné osvieženie,  gratulácia

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2019 14:24

Biely kvet hmmm... gratuluji.

milacka už jsi vyzkoušela Rivieru? Jak se ti líbí?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. června 2019 15:21

Paris vyskúšala a odložila. V teple rýchlo vyvanie. Vôňa je trpká a pikantná, akoby som cítila čerstvo narezanú pomarančovú kôru zasypanú drobnými jazmínovými kvetmi. V tejto fáze sa mi veľmi nepáči, neskôr, keď citrusová trpkosť vyvanie a objavia sa teplejšie a mäkké tóny, vnímam  ju ženskejšie, je prítulnejšia a vláčna.

Predstavujem si, ako sa mi v rukách pod prúdom priezračnej  vody kĺže oblé krémové mydlo od Chanelu, má trpkú vôňu bielych kvetín, ale nie príliš omamnú. Privoniam si k čistým dlaniam, voda ich príjemne schladila, mydlo citrusovo prevoňalo a užívam si chvíľkový pocit bielej čistoty. 

Od Riviery som očakávala viac, priznám sa úprimne. Dám jej šancu v chladnejšom počasí, jej vôňa mi akosi nekorešponduje s jej názvom, pri predstave užívania si letných radovánok pri vode, bezstarostnosti, letnej lenivosti, vylihovania na pláži s  popíjaním miešaných farebných drinkov a večernej zábavy v nočnom bare sa navoniam niečím úplne iným ako Rivierou.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 29. června 2019 16:04

milacka vidím, že na ni máš stejný názor jako já. A taky jsem ji odložila na podzim.

Uvidím. Třeba taková Gabrielle se mně taky líbí víc v chladnu. Vlastně i Venise.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 29. června 2019 17:02

alibi Paris milacka Ďakujem! Teším sa na ňu, mala som kedysi vzorku a veľmi sa mi páčila.