Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:47

Renusatko Jaká je Marocká v teple?

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:51

Paris určite dám vedieť, možno aj ja ju odložím na jeseň, nech si ju užijem lepšie. Inak 1957 drží perfektne, cítim ju aj na druhý deň. Celú fľašu by som neunosila, ale pri návšteve Viedne si možno flakón kúpim, pár odstrekov posuniem a 50 ml by som vedela spotrebovať. S 10 ml odstrekom nenormálne šetrím, chcem si užívať 5-8 strekov, nech to čert vezme aj 10. Takto to potrebujem, aby som si vôňu užila. A pri 1957 je to možné, nezamorím okolie, naopak, okolím je mimoriadne chválená. 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:55

Korsičanka Já nosím Marockou jen v teple, však je to poušť. Je zajímavá, opravdu taková suchá, jak písek. Včera jsem zapomněla, že mám gynekologa, kterej má na dveřích, že žádá pacientky, aby nepoužívaly parfém. No a já tam s tímhle. Naštěstí prohlásil, že tohle je dobré a že mu to nevadí

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:03

Renusatko Gynekolog s vyškoleným nosem

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:11
Reakce na Renusatko:

Korsičanka Já nosím Marockou jen v teple, však je to poušť. Je zajímavá, opravdu taková suchá, jak písek. Včera jsem zapomněla, že mám gynekologa, kterej má na dveřích, že žádá pacientky, aby nepoužívaly parfém. No a já tam s tímhle. Naštěstí prohlásil, že tohle je dobré a že mu to nevadí

S tvojim šarmom ani nič iné povedať nemohol.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:18

Korsičanka milacka Renusatko Díky - už jsem ji sháněla dost dlouho - i jsem byla rozhodnutá koupit flakón, ale v současnosti je k dospozici jenom 200 ml - což by bylo moc i pro případné další generace, o kterých se zmiňuje domenica .

Renusatko Zmínka o embargu na vůně uvaleném tvým gynekologem mě velmi pobavila , ale v podstatě se mu nedivím - některé pacientky jsou schopné různými pičifuky tak naimpregnovat příslušná místa ...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:21

Hanka H A dnešní vůně s tebou nic nedělá? Mně v mých počátcích z ní bylo tak nevolno, že jsem ji musela prodat Akát s medem???

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:26
Reakce na Hanka H:

Korsičanka milacka Renusatko Díky - už jsem ji sháněla dost dlouho - i jsem byla rozhodnutá koupit flakón, ale v současnosti je k dospozici jenom 200 ml - což by bylo moc i pro případné další generace, o kterých se zmiňuje domenica .

Renusatko Zmínka o embargu na vůně uvaleném tvým gynekologem mě velmi pobavila , ale v podstatě se mu nedivím - některé pacientky jsou schopné různými pičifuky tak naimpregnovat příslušná místa ...

Renusatko Zmínka o embargu na vůně uvaleném tvým gynekologem mě velmi pobavila , ale v podstatě se mu nedivím - některé pacientky jsou schopné různými pičifuky tak naimpregnovat příslušná místa ...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:26

Korsičanka Tak mně se dneska dělalo blbě celý den - mám zablokovanou ruku , ale Fleur dP mi v horku sedí - bílokvětinové pižmo doprovázené citrusy. Ale už jsem z mnoha odborných úst slyšela, že by mě v ní nesnesli (ti mluvčí - proto -I-)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 20:57

Hanka H A přitom Acaciosa od Caronu je tak krásná...jiné složení, no.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 19. června 2019 22:40
Reakce na Sweet Potato:

​Tak to je síla. Nejdřív jsem si myslela, že je to fotografie flakónu záměrně pořízená tak, aby vyniklo to specifické zdobení větvičkami kolem rozprašovače, ale když jsem dočetla ten kontext, tak mě to skoro vylekalo.

Offline Sweet Potato
Avatar
34770 příspěvků moje polička 19. června 2019 22:48

Fleur Velmi specifické zdobení. Co kus, to originál.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 19. června 2019 22:52

Sweet Potato Ano, a navíc "hand made", vskutku personalizovaný flakón .

Offline Sweet Potato
Avatar
34770 příspěvků moje polička 20. června 2019 12:50

DSD mne poprosila, ať jí v Yves Rocher koupím něco kokosového pro kamarádku. S notnou dávkou sebezapření a morální podporou prodavačky jsem tak učinila a za statečnost si koupila doprodávaný vánoční čajový balíček. Za pár korun hodně radosti.

https://www.parfumanie.cz/database/detail/the-vert-yves-rocher

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 20. června 2019 13:02

Fleur Sweet Potato Taky jsem na první pohled myslela, že je to zdobení - větvičky nebo kořeny okolo stromu

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. června 2019 13:35

Sweet Potato YR vůně asi v poslední době stojí za pozornost Gratulace.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. června 2019 17:33
Reakce na Ellen:

Evanilla 

Ahoj, ahoj, vítej!

​Ahoj Leni! Jsem pozadu se čtením příspěvků - služební cesta atd.. Doufám, že se Ti vede dobře? Gratuluji k novému úlovku

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. června 2019 17:45
Reakce na janejane:

Evanilla Ahoj, jsem moc ráda, že tady opět vidím známou ikonku s šeříkem.

​Ahoj ahoj, šeřík je moje "klasika", ale přiznám se, že po parfému se šeříkem už se neshním. Můj En Passant pořízený v Irsku (vlastně jsem ho tam dostala jako dárek) se mi zkazil, vůbec jsem ho nenosila Takže teď mám šeřík jako bytovou vůni, kterou občas použiju a jsem spokojená :-)

@daniela Také moc zdravím

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. června 2019 20:59
Reakce na Sweet Potato:

Cervanek

Ty jo, to je síla.

Jsem se schválně teď šla kouknout na svoje flakony Black Vines a Unknown Pleasures a mám to tam taky. U UP jen takový tennký kroužek kolem rozprašovače, u BV půlrkoužek, ale zato to mám lehce rozleptané v jednom rohu flakonu, čímž potvrzuji, že kus, to skutečně originál.

Se divím, že na to Johna ještě nikdo neupozornil...​

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45959 příspěvků moje polička 21. června 2019 22:26

wendulka kerosene žádnou nemám, ale teda překvapil mě rozleptaný kabelkáč od jul et mad (teď ho má MiJa) a ještě víc mě překvapilo víčko u padesátky, které se rozpadlo na vnitřní šedou plastovou a vnější zlatou část. nereklamovala jsem jen proto, že to byl dárek