Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 19. června 2019 13:11

Cervanek

slniecko 

Ještě mám Unknown pleasure, tam to nevypadá tak hrozně, ale něco už se odloupalo úplně.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2019 13:28

Korsičanka tak hlásím, že testuju Rivieru. Včera jen v rychlosti večer a teď znovu. Ale rovnou říkám, že neumím popisovat. Vnímám ji jako mýdlovou vůni. Chvilkami v ní cítím podobu s Venise. Celkově je typově podobná z těch 3 původních právě Venise. Jednotlivé složky v ní vůbec nedokážu rozlišit... je tak zpracovaná, že se prolínají.

Dnes v ní cítím snad i jehličí, které jsem v ní včera neměla. A netuším, kde se tam vzalo. Včera bylo večer chladněji a zdála se mně lepší. Každopádně bych v ní uvítala trochu svěžesti. 

Určitě ji budu muset ještě pořádně vyzkoušet... spíš až se ochladí...

Myslím, že si své fanoušky najde. Včera jsem tam na chvilku ucítila i něco z 1957. Ale ta je na mně tak proměnlivá, že to neberte vážně... pokaždé se rozvoní jinak... a včera jsem zaznamenala jen jednu z jejích tváří.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 19. června 2019 14:30

Sweet Potato no fakt by som to riešila a žiadala aspoň nejakú zľavu, alebo čo. Ono zas asi ani výrobca, či predajca, ak sa mu nikto nesťažuje, tak nemusí prísť na to, že má problém.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 19. června 2019 14:35

slniecko Zkusím vymyslet, jak bych jim napsala (fb nemám). Ale spíš pro jejich informaci - ta první byla koupená zde na inzerát a od té druhé už žádný doklad dávno nemám.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. června 2019 14:41

Byla jsem rychlá - ze zdejší nabídky

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 19. června 2019 14:45

Sweet Potato jj, u Pretty Machine ten flakon vypadá stejně, ale Blackmail má horní stranu už bez té lakované vrstvy, takže se tam nemá co loupat (ostatně uvidíš ). těžko říct, jestli od lakování celých flakonů upustili, nebo je to výsada Blackmail

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 14:45

Paris Díky za snahu, proměnlivá je teda dost , což vůbec není na škodu. A to neuschlé/zatuchlé prádlo v ní necítíš?

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 19. června 2019 14:49

Sweet Potato aha, rozumiem. Tak asi na mejl, no, možno priamo na Kerosene.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2019 14:58

Korsičanka ne ne, zatuchlé prádlo tam nemám. Myslím, že nebude špatná, jen to dnešní vedro na ni nebude to pravé počasí.

Hanka H ó, gratuluji.

Já jsem dnes taky lovila a ulovila SL La Fille de Berlin... a to mně včera dorazil odstřik.

Já nevím, kdy se dostanu tímhle stylem k redukci poličky... a to mně nedá spát DG Dolce Peony... zatím si sedím na rukách, ale obávám se, že to dlouho nevydržím.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 19. června 2019 15:10

Paris SL LFDB je krásná, ale já mám tu smůlu (nebo štěstí), že na mně nedrží. A redukcí poličky se nenech svazovat - i nad nepříliš používanými vůněmi si říkej: "Chleba nejí"! Před časem jsem chtěla poslat dál Aromatics Elixir, protože jsem ho snad dva roky neměla na sobě - a teď, jak začaly vedra, jsem mu přišla opětovně na chuť!

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2019 15:51

Hanka H já vím. Potřebuju si občas udělat radost. A nová vůně mně ji rozhodně udělá. Asi jediný důvod, kvůli kterému řeším množství na poličce, je to, že mám strach, že je nestihnu spotřebovávat a zkazí se. Já vím... jsem pacient.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 16:02

Paris Dík. Pacient pro MUDr. Chocholouška - jako nás hodně dalších

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 19. června 2019 16:06

Paris 

tak s tím spotřebováním, resp. nespotřebováním si hlavu nelámu. Nakonec, mám i pár vůní/miniaturek, které nebudou spotřebované určitě... a vědomí, že kolem mě jsou lidi, kteří to "sklo" nehodí do kontejneru, mi dává volnost v rozletu.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 16:21

Hanka H Paris Gratulace oběma - obě vůně patří i k mým NEJ

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2019 17:48

domenica no, kdybych věděla, že vydrží desítky let a nezkazí se, tak bych to neřešila... mám 2 dcery a ty by si s tím dědictvím poradily. Ale předpokládám, že tu budu víc než je expirace vůní. Vím, některé vydrží dlouho... ale ty moje svěženky, kterých mám většinu, budou asi náchylnější.

Vůně nešetřím a voním se dle chuti. Neřeším, když něco rychle spotřebuju. Ale mrzelo by mě, kdybych je musela vyhodit.

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:11

Hanka H gratulujem, ak ti sedí tak, ako Sise, je to úžasná vôňa a držák neskutočný. Ja to šťastie nemám.

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:31

Paris ku mne sa ”rúti” odstrek Riviery, som napätá, či mi slepák urobí radosť. Celkovo si myslím, že parfumom extrémne vysoké teploty vôbec neprospievajú, práve naopak, vyparia sa do stratena. Kúpila som so Chanel No.5 L eau v červenej edícii a po skúške v horúcom dni som bola sklamaná, stratila sa v povetrí po pár minútach. Večer, keď sa ochladilo, dala som jej novú šancu a oplatilo sa. Vydržala dlhšie. Rozvinula sa veľmi pekne, podobne ako jej staršia sestrička, červená má navyše bonus v podobe  sladšej hebkosti a hĺbky. Veľká škoda kratšej trvácnosti, ale s tým som počítala, že aj červená nebude iná. Budem priživovať častejšie a možno aj vrstviť a vytvorím jedinečnú vôňu. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. června 2019 18:54

milacka To udělej Na mně dnes ve vedru taky drží jen oudovky Ale když je to L'Eau, musí to být někde znát. Dobré ale vědět, že je taky RED edice lepší.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 19. června 2019 19:29

milacka myslím, že zrovna tobě by Riviera mohla sednout. Dej pak vědět, jak se ti líbí. Já ji zatím odkládám. Do tepla pro mě nebude.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. června 2019 19:44

Hanka H Není to moje oblíbená, ale tobě ji přeju. 

Paris  La Fille de Berlin jsem měla možnost (po letech) včera vyzkoušet. Je opravdu krásná.