Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 12:38

Martula Krása! Gratulujem! 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 27. prosince 2018 12:48

jerry Dalia Biely kvet Fleur díky všem. Od vás mně vaše slova obzvlášť těší. 

Mně se moje vůně líbí, ale většinou ti, kteří už mají něco načicháno, tak moc květinovo-ovocné svěženky neuznávají. Často se tu píše, že má vůně hloubku, příběh... já mám vlastně takové jednoduché vůně a vůbec tomu nerozumím.  

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 12:52

Fleur Přišla mi nabídka do mailu, které nešlo odolat

Korsičanka  Biely kvet  Děkuji!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 12:54

Paris Třeba to ještě přijde. Ty preference se mění. Já začala spíš svěží a pánské. Dnes už si to neumím představit a těch, co mám dnes, bych si tak 5 let zpět ani nevšimla. 

Prostě pěkný vánoční i předvánoční výběr.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 12:57

Martula  Puredistance jsem zkoušela v Bratislavě a to i s výkladem Štefana. Všechny jsou velice zajímavé. Výběr máš perfektní a balení je nádherné. Vypadá to moc pěkně.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 12:58
Reakce na Paris:

Fleur děkuji. Já vím, asi nic pro parfemové fajnšmekry, ale já jsem prostě na kytičky. Jsem vyloženě jarní typ a toto jsem já. Pokusy o jiné typy vůní u mě ztroskotaly. Necítím se v nich. Spousta jiných se mně líbí, ale na na mně. A v kombinaci s tím, že pracuji s lidmi v dost blízkém kontaktu, jsem tak nějak zamrzla a zatím to na nějaký obrat nevypadá. :-)

​Buď ráda, že ses "parfémově našla" a že víš, co ti sedí Miluji květinové vůně a i když jsem postupně otestovala snad všechny typy vůní, které existují, stejně jsem se ke kytičkám zase vrátila

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 13:02

Renusatko Díky Hodně jsem přemýšlela, jestli v tom 5ml flakonku mám chtít Warszawa nebo Opardu - a jsem ráda, že je to Warszawa. Opardu je taky nádherná, měla jsem flakon a úspěšně jsem ho vypotřebovala, ale teď na zimu je Warszawa jako stvořená.

Offline jerry
Avatar
8998 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 13:18
Reakce na Paris:

většinou ti, kteří už mají něco načicháno, tak moc květinovo-ovocné svěženky neuznávají.

​Tomu nevěř, protože je to naprostý nesmysl a hlavně velký předsudek. Navíc i mezi nikovkami je spousta vůní, které patří do kategorie "květinovo-ovocná svěženka".

Mojí nejoblíbenější "davovkou" (která navíc přesně zapadá do kategorie květinově ovocných svěženek) je Eclat d´Arpege. A další stálici Lacoste pour Femme jsem objevila až v parfémově "pokročilém" věku.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 13:57

Paris

Taky bych nesouhlasila s tímhle dělěním. Nos, co je ti milé, a na předsudky kašli (řekla osoba, co nedávno objevila La Vie est Belle).

Ježíšek se teda dost vytáhl...

Cervanek
Avatar
27. prosince 2018 15:22
Reakce na Martula:

Dnes mi udělal velkou radost balíček z Puredistance. Vytoužená White a k tomu kabelkové balení Warszawa + vzorek tajuplné novinky, která bude uvedena v březnu - Aenotus. Mile mě překvapilo, že i ten kabelkáček je zabalen v saténové kazetce s mašlí, kartičkou a vší parádou, stejně tak i vzorek. A ručně psaný vzkaz od Iris Vos. Až dnes mám parfémové vánoce

Marti, gratuluji k nákupu. Puredistance má skvostné vůně a White a Warszawa patří mezi vlajkové lodě. Dobře sis vybrala. Jsou to v pravém slova smyslu parfémy - čisté parfémy.

Těším se na Tvou recenzi té novinky, co vyjde na jaře.  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 15:30

Paris I v květinovkách často nalézám nějaký příběh.  A hlavně jsou to vůně, které mi navozují pocit radosti. Ke květinovým vůním tíhnu s postupujícím věkem stále víc - viz např. mé poslední přírůstky (Fleurs de Himalaya, Oasis de Fleurs a Gardenia Petale). A nedám dopustit např. na J´adore nebo na Terrasse a St-Germain. To jen tak namátkou. 

Cervanek
Avatar
27. prosince 2018 15:41
Reakce na Paris:

jerry Dalia Biely kvet Fleur díky všem. Od vás mně vaše slova obzvlášť těší. 

Mně se moje vůně líbí, ale většinou ti, kteří už mají něco načicháno, tak moc květinovo-ovocné svěženky neuznávají. Často se tu píše, že má vůně hloubku, příběh... já mám vlastně takové jednoduché vůně a vůbec tomu nerozumím.  

Vše je o úhlu pohledu.

Zda je jednoduchá, má, či nemá hloubku, svěženka či květinovka, rozumět/nerozumět je nepodstatné.  

Zda fajnšmekr/nefajnšmekr též nehraje roli.

Hlavně, že se Tobě líbí, protože Tobě říká "pane" a má být k Tvému potěšení.

Osobně si život bez květinovek a ani svěženek představit neumím.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 16:16

Cervanek Děkuji 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 16:31

Martula Z takýchto darčekov by som od radosti aj kazačok odtancovala. Bože, to je nádhera a všetko podľa môjho gusta, áách

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 16:46

milacka Taky jsem při rozbalování patřičně jásala , což rodina moc nechápala..tak jsem se musela o tu radost podělit alespoň tady 

Offline blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 17:23

Martula Nádherný balíček .

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:11

Paris Já tady parfémové vlákna ráda čtu a sbírám inspiraci na to co zkusit. 

Dost si cením toho, že to tady není rozdělené na kasty a právě mám pocit, že tady by se nikdo na druhého nedíval skrz prsty ani kdy používal něco z drogerie "za tři koruny".

Už jsem zkoušela různé věci, ale stejně moje polička vypadá tak jak vypadá - zatím je mi dobře v tom co tam mám a  časem třeba přijde změna.  A že mám slabost pro květinové vůně jsem si uvědomila až když jsem si dala do pořádku poličku, začala dávat dohromady nějaké poznámky a zjistila, že všechno co tam mám jsou buď čistě květinové věci nebo kombinace květin a něčeho dalšího.

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 19:24

Paris krásná nálož pod stromečkem.

je to hodně relativní. květinové vůně většinou neumím unést (a na dceři mi neskutečně voní) a přitom nějaké ty jakože "složitější" mi nedělají potíže a lebedím si v nich. důležité je, že ti tvoje parfémy voní a hezky se ti nosí.

Martula to je úplně ohromující. nedivím se, že jsi měla velikou radost. gratuluju

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 20:27

Ja som práve zistila, že som tieto Vianoce rozdala 10 rôznych vôní a nedostala žiadnu (niežeby som teda nebola rozmaznávaná inak...)....tak rozmýšľam, čím to vyvážim ?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 22:14

Martula to je taková krása

slniecko já dostala a ještě si i přikoupila ale víc jsem rozdala, tak se to vyrovná naštěstí:-)