Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 00:15
Reakce na Luna:

slniecko Nazev si nepamatuju, uz nevim, co bych precetla, aby konecne prisla ta sebelaska Pak pry nebudu potrebovat od nikoho chvalit.

​kašli na knihy, kúp si parfém, zmrzlinu a zrkadlo a dívaj sa do tých svojich nádherných očí a hovor si, že aj tak nikto nespustí z nich zrak, tak nemôže prísť na žiadne nedokonalosti.

A navrch nedokonalosti nie sú nič, za čo by sa človek mal čo nemať rád - to je proste model JA!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 00:43
Reakce na slniecko:

​keď ona sa už nevyrába

Přesně tenhle problém mám s Petit Guerlain. S vůní jako takovou to mám dost na horské dráze. V poslední době spíš ne jako jo. Jenže když já nejsem schopná se vzdát té krásné čtvrtlitrové bílé včelky a ještě krásnějšího bílého kabelkáčku se zlatou včelkou, protože teď se vyrábí jen v té sériové 100 ml včelce s rozprašovačem, takže jí vlastně potřebuju.

som nemožná a to že to viem mi nijako nepomáha....

​Musíš si to zdůvodnit podobně jako já a přestaneš se cítit nemožně.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 00:48

wendulka ďakujem, sensei

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 07:42

slniecko Já vůně také málokdy rozprodávám - vždycky totiž přesně vím, proč jsem tu konkrétní vůni chtěla. Ber to tedy jako projev vlastní konzistentnosti a těš se s nimi, byť na ně dojde řada jen párkrát v roce.

U sebe mám vyzkoušeno, že mi nejvíc vyhovuje počet vůní kolem třiceti (každý den v měsíci jiná vůně ). Jakmile se to přehoupne, začnu ráno trávit víc času přemýšlením, kterou dnes na sebe.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 08:28

Fleur Taky mám počet vůní na poličce kolem třiceti jako optimální stav. Jinak nejsem schopná je během roku prostřídat a přijde mi škoda, aby něco na poličce leželo bez povšimnutí..to pak raději prodávám, měním nebo rozdávám. Ale nějak se mi těch 30 nedaří držet. Mám to jako cíl na příští rok

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 08:30

Martula Nápodobně; já teď mám 39, ale už pozítří to bude zase 40 .

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 08:33

Fleur Já jsem byla v listopadu na dobré cestě dostat se na žádoucí stav. Ale v prosinci se to nějak zvrhlo a jak jsem se celý rok jakž takž držela, tak mi na poličku naskákalo 5 nových flakonů a jeden je ještě na cestě Ještě že alespoň polička s odstřiky je zvlášť, ty počítám jako velké vzorky (i ty 30ml), tudíž nepočítám

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 09:12

slniecko  

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 10:37

Martula Fleur slniecko Já vidím jako optimální stav 90 vůní na polici - 3x denně se mohu lehce přestříknout něčím jiným a ještě mám 31 dní rezervu, když náhodou některá vůně drží jak přibitá

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 14:09
Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 14:14

Korsičanka No ale zase musíš pořád běhat do toho sklepa ...

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 14:15
Reakce na Fleur:

Korsičanka No ale zase musíš pořád běhat do toho sklepa ...

​...no veď to! Ja si to neviem predstaviť. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 14:31

Fleur Tak ja kdybych nemela ve sklepe stara kola a vyrazene hracky na vyhozeni, ale 90 parfemu, tak bych klidne ty 4 patra nekolikrat denne rada sebehla.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 15:06

Fleur Biely kvet Vy nedáváte pozor Ve sklepě mám sezónní vůně = teď v zimě jarní a letní Na ty současné sezóně odpovídající mám v chladnu skříňku na balkóně, ve vedru lednici

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 16:42

Korsičanka Máš to neskutočne vymakané, príkladný parfumový poriadok. Máme sa čo učiť.

Apropo, už keď sme pri učení, certifikát mám v šuflíku, písomné testy najlepšie, praktické na 1-.

Ako úplný nováčik som na seba hrdá, lektorka tiež.

Noorah je môj najnovší prírastok.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 16:47

milacka Gratuluju 4x!!! Už se těším na nehtíky:) A na Noorah jsem zvědavá

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 16:56

Korsičanka Noorah má vývoj, je premenlivá, každým pohybom sa pripomína. Veď vyskúšaš. Cítim ju ako nežnú vôňu, žiadny terminátor.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:00
Reakce na milacka:

Apropo, už keď sme pri učení, certifikát mám v šuflíku, písomné testy najlepšie, praktické na 1-.

Ako úplný nováčik som na seba hrdá, lektorka tiež.

​Gratulujem! Si šikulka. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:08

milacka Též cítím potřebu vlastnit vůně různé síly a zaměření, aby si nos oddychl

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 22. prosince 2018 17:10

Biely kvet Ďakujem. V 55-tich rokoch to bola pre mňa veľká výzva, zapadla som medzi dvadsiatky a ten pocit je veľmi povznášajúci (že nepatrím do starého železa).

Noorah je vlastne darček za tie nerváky, ktoré som ako veľmi zodpovedná kurzistka prežívala. Holt, stará škola.