Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 22:08

74SLena Doporučuji navštívit napřesrok před narozeninami či Vánoci např. stránky londýnského Harrods a dát je manželovi k nahlédnutí

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 23:19
Reakce na Renusatko:

 Můj parfémový úlovek se zase fláká na poště. To jsem zvědavá, jestli ho někdo na Silvestra ráno donese. 

​Neboj. Nejsi v tom sama. Já už skoro dva týdny čekám na objednávku z polské Missaly, která byla odeslaná 17.12., 19.12. byla odeslaná do Česka, ale naše slavná vyměňovací pošta ji doteď ani nebyla schopná převzít, natož aby mi byla doručena.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 23:20

74SLena Ty jo, manžel je formát. Gratuluju k vůním i k němu.

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 23:28

wendulka Moje je už dokonce v Brně, jenže dva dny už trvá převoz mezi poštama. Asi 4km. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 07:55

74SLena  Krásné vůně a to překvapení k tomu . Obdiv zaslouží už to, že si je zapamatoval.

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 08:23

74SLena 

...to je krásné...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 30. prosince 2018 09:28

domenica díky. Tvá slova si budu pamatovat, kdyby mně náhodou přepadly nějaké pochybnosti. ;-)

74SLena nevím, jestli pochválit nové vůně nebo manžela. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 11:31
Reakce na domenica:

​Předpokladem k tomu užít si parfém, není tomu rozumět. Vlastně to může být na škodu. 

Kdo má něco načicháno, udělá často obrat nečekaným směrem a takové dobře udělané květinovo-ovocné svěženky můžou být naprosto dokonalým parfémem.

A s tou hloubkou, příběhem... v době kdy se s příběhem prodává i taková strouhanka... Ten nejlepší příběh vtiskne do parfému tvoje osobnost, okolnosti, jak jsi se s ním seznámila, jak se k tobě dostal, co jsi s ním prožila...  (poličku máš moc hezkou)

To je přesné. Strouhanka s příběhem.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 12:10
Reakce na Martula:

​Přesně tak! To chce flakon 

​Presne

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 12:11
Reakce na 74SLena:

Já nekoupila, ale pod stromečkem jsem otvírala jeden skvost za druhým. Člověk by řekl, že manžel moc nevnímá po čem pokukuju, nebo co zkouším a ejhle, prej nevěděl co by mi udělalo větší radost, tak vzal prej všechno.

Boucheron Iris de Syracuse (zkoušela jsem o dovolené v Brně)

L´Artisan L´Eau d´Ambre extreme (mluvím o ní už hodně dlouho)

Jour d´Hermes a Jour d´Hermes Gardenia (několikrát jsem zmínila, že na jaře do ní fakt jdu a gardenii jsem očuchávala během letu do Barcelony a dávala jsem mu jí celou cestu pod nos aby věděl jak na mě pracuje)

​Tak to je bomba! Nemohol by robiť nejaké kurzy pre ostatných manželov?

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 12:14
Reakce na 74SLena:

Když jsem si spočítala kolik to stálo, tak se o mě trochu pokoušely mrákoty a vstřebávala jsem to s různejma pocitama nezřízený radosti a viny z nadměrného utrácení. Před lety mi tak lezl na nervy, že jsem od něj chtěla odejít a pak se jeho chování otočilo o 180° a od tý doby je fakt pozornej a hodnej, ale že se bude takhle rok od roku zlepšovat ... to jsem nečekala. Tak hlavně aby mu to vydrželo ještě hodně dlouho.

Dalia Luna domenica Korsičanka milacka 

​Tak to je super! 

Paris 

I květinově-ovocná svěženka může dobře posloužit, když sedne! Na někom i nejobyčenější drogérkovka voní krásně, a pak by byl blázen, kdyby ji nenosil  Naopak na jiným zas i několikatisícová nikovka smrdí jak pomyje   Nakonec, účtenku na čele nenosíš, že jo  

Offline jerry
Avatar
8890 příspěvků moje polička 30. prosince 2018 12:48

74SLena 

Tak takového manžela se drž...druhého takového bys hned tak nenašla.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 31. prosince 2018 17:48

74SLena  pohádkový muž a pohádková nálož pod stromkem. gratuluju k obojímu :)

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 19:08

Konečně mám doma Shanghai Lily. Ještě jsem se na poště dozvěděla, že na Silvestra jsem nebyla doma. Tak to je škoda, že ještě pošta neví, kde jsem mohla být, protože do dnes jsem myslela, že jsem zas tolik nepila a vím, kde jsem byla. 

 Na cestě mám ještě Tobacco Vanille, odstřik. A Aventus pro manžela, měl úspěch, tak ještě jednou.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 19:11

Renusatko Gratuluji k Fordům.  Já dnes čekala balíček, ale nedorazil. Jinak si většinou nechávám posílat do zásilkovny a přijde mi to snad lepší než pošta. 

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 19:56

Renusatko Úprimná gratulácia

A nad službami pošty teraz už len mávnem rukou, dosť som sa narozčuľovala, nikdy nič nepomohlo....

Cervanek
Avatar
02. ledna 2019 20:00

Renusatko krásná nadílka

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 20:00

Renusatko A já měla dostat z Itálie odstřik Fordova FF a mám místo FF něco úplně jiného! Italka dostane negativ, ať se čertí, jak chce. Nebudu se pracně prokousávat AJ návodem na vrácení peněz nebo věci a stejně nakonec nic nedostanu! Končím s nejistými odstřiky na ebay, za ty nervy to nestojí a kvůli 4 stovkám se nezblázním. Schválně kdo z vás po vyzkoušení pozná, jakou vůni/náhražku mi poslala

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 20:07

Renusatko Užívej si ji, teď v chladu je krásná!

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 20:31

Korsičanka kupovat na e-bay je koukám  skoro hazardní hra. To je mi líto.

Renusatko gratuluju, pěkná nadílka . Já lístky na Alexandrovce ještě čekám, tak snad je bez aviza nepošlou zpět odesílateli.