Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 28. prosince 2018 00:44

Renusatko Martula jerry Ellen Dalia Cervanek Černá kočka alibi i vám díky za reakce. Fakt mě potěšily...

Ano, v nich se cítím dobře a užívám si je... a tak to má být. Jak psala Dalia , i mně navozují pocit radosti. Potřebuji optimistické vůně... to je taková moje aromaterapie. Mmch Fleurs de L'Himalaya mě taky láká. 

Jediné, co mě trápí, že jich mám poslední dobou tolik, že je nestíhám unosit.  

alibi no, já to mám naopak  ... líbí se mně spousta složitějších, i těžších vůní, ale na ostatních. Ke mně nejdou.  Líbí se mně, ale vím, že bych je neunosila. Stejně bych stála před skříní a sáhla bych po těch "svých". A je to fajn... určitě nechceme všichni vonět stejně. A pak jsem vždy ráda, pokud potkám někoho jako jsi ty a můžu "nasávat" zase něco jiného. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 08:57

Korsičanka Tak pry "na radu Luny" jsem nekoupila nic noveho. Ja tady budu za propagatorku minimalistickych policek nakonec.

Vubec to tu nestiham cist, ale vsichni mate uzasne vanocni ulovky. Jezisek mi nakonec donesl Au the Noir, coz se naramne hodi, aspon ty chudaky v nove praci neudusim hned zkraje.

A hlavne jsem dostala pokracovani Turina 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 09:08
Reakce na slniecko:

Ja som práve zistila, že som tieto Vianoce rozdala 10 rôznych vôní a nedostala žiadnu (niežeby som teda nebola rozmaznávaná inak...)....tak rozmýšľam, čím to vyvážim ?

​Navrhovala bych si po Novém roce udělat Vánoce znovu. My jsme např. vůbec neposlali vánoční pohledy a když jsem mluvila s tetou, tak říkala, že taky ne a domluvily jsme se na nové tradici, že pošleme po Novém roku.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 12:11

Ronna správne, konieckoncov Vianoce sú aj tak až do Troch kráľov, to sa v pohode stíha!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 13:09

slniecko Žeby Shamal???(Nemůžu použít v nové verzi zdejšího smajlíka, zkusím svého)

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 17:39

Korsičanka netvrdím, že aj nad tým nerozmýšľam...len môj účet má na to dôrazne iný názor.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. prosince 2018 17:46

slniecko Krásně řečeno:) Já se s ním stále dohaduju:(

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 00:18
Reakce na Paris:

jerry Dalia Biely kvet Fleur díky všem. Od vás mně vaše slova obzvlášť těší. 

Mně se moje vůně líbí, ale většinou ti, kteří už mají něco načicháno, tak moc květinovo-ovocné svěženky neuznávají. Často se tu píše, že má vůně hloubku, příběh... já mám vlastně takové jednoduché vůně a vůbec tomu nerozumím.  

​To nemůžeš tak brát. Jako já se třeba o nějaké vůni rozepíšu, ráda třeba zkouším Tauerovy vůně, ale trvale je už nosit nedokážu a ve finále pak stejně skončím na poličce s další líbivou jemně kořenitou ovocnou růží na stopadesátý způsob. Tvoje nadílka je náhodou hodně dobrá!

Martula Tak to nemá chybu. Moc se těším na dojmy z nové vůně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 00:21
Reakce na slniecko:

Ja som práve zistila, že som tieto Vianoce rozdala 10 rôznych vôní a nedostala žiadnu (niežeby som teda nebola rozmaznávaná inak...)....tak rozmýšľam, čím to vyvážim ?

​Objednáš si další vzorky jako já-

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 12:35

 Můj parfémový úlovek se zase fláká na poště. To jsem zvědavá, jestli ho někdo na Silvestra ráno donese. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 12:40

Renusatko Gardenia Petale se ke mně také dostane až v příštím týdnu. Máme se alepoň na co těšit a čím si zpříjemnit začátek nového roku.  A aby toho těšení nebylo málo, tak společně s Gardénií ke mně doputuje i velký odstřik Météorites Le Parfum a jeden růžový flakon, který jsem si na poličku chtěla přidat už před lety a dosud k tomu nedošlo ...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 12:56
Reakce na Martula:

Dnes mi udělal velkou radost balíček z Puredistance. Vytoužená White a k tomu kabelkové balení Warszawa + vzorek tajuplné novinky, která bude uvedena v březnu - Aenotus. Mile mě překvapilo, že i ten kabelkáček je zabalen v saténové kazetce s mašlí, kartičkou a vší parádou, stejně tak i vzorek. A ručně psaný vzkaz od Iris Vos. Až dnes mám parfémové vánoce

​No toto je nádhera.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:03

A můj Ježíšek (avizovaný) - moc pěkná vanilka:

(harrods.com)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:08

Dalia Pěkné dárky to máš. Narciso má pěknou barvu flakónu. Kdysi jsem některé zkouušela, ale už si je nevybavuju. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:24

A jedno (příjemné) překvapení:

(Fragrance Direct)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:24

Ellen To ti přeju, že Vanilku ze Zanzibaru cítíš déle než 5 minut:) Nevím, jak s tímto nosánkem můžeš zvládat TF London (přemýšlející smajl)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:25
Reakce na Korsičanka:

Ellen To ti přeju, že ji cítíš déle než 5 minut:) Nevím, jak s tímto nosánkem můžeš zvládat TF London (přemýšlející smajl)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:25

Korsičanka 

Náhodou, dle wendulka za mnou moc pěkně vlála...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:29

Ellen No jo, copak wendulka :) Smajly mi tu nejde číst - poslalas mi jen otazníky(chá cha chá)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 13:34